Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kako vam ide prodaja?

Drage clanice,da li vam ide prodaja? Meni jako jako slabo,planiram deaktivirati nalog-ukoliko je to moguce? Ili eventualno preci na neke druge sajtove...😚
2018 06 30
Posledjih par dana slabo, inaće ok, na drugim sajtovima nikako
2018 06 30
"Kotrlja" se lagano..ne žalim se. ;)
2018 06 30
Bolje nego na ostalim sajtovima :)
2018 06 30
Ne zalim se! Meni je ovo najomiljeniji sajt <3
2018 06 30
Meni je bas stala prodaja... ovde sam vec par godina i nikad ovako nije bilo... :/ A mislim da imam super stvari za male pare, plus uvek dam snizenje...
2018 06 30
Ovde uzas,skoro nista... Nema pravila,visoke,niske cene. Mozda se gurati vise po forumima,temama,pa da te krene... Na ostalim sajtovima ok,ali da se od ovoga zivi,nema sanse
2018 06 30
Ne ide...vec mesecima,uprkos stalnim popustima.
2018 06 30
Ja samo ovde i postavljam stvari ..Ne koristim druge sajtove...Prodaja onako cak i kada se stvari snize na minimum minimuma...Nekada vise stvari u danu prodam, a nekada nista cele nedelje..Uopste nema pravila ....
2018 06 30
Pa bas ne ide, sajt se gasi polako, ja sam skroz bas snizila cene i velika rasprodaja je u toku, ali za sve to vreme prodala sam samo jednu stvar, upravo cu pokusati sa instagram prodajom, pa da vidim kako to funkcionise :D ako zelite zapratite me, bicete prve, tek sam ga napravila i objavila sam oko 12 stvarcica xD _butik_miamia_ uzvraticu vam :D Probaj isto nesto tako, fb prodaja ili instagram prodaja, ja cu eventualno probati oba pa gde uspe :D
2018 06 30
Na drugim sajtovima skoro svaki drugi dan (da ne ureknem ,:) ) prodajem po nesto, a ovde skoro nista...
2018 06 30
stefaniii, koje sajtove koristis?
2018 06 30
Ide, ne zalim se. Meni kupovina ne ide, devojke mrzi da se cimaju i odgovaraju na poruke izgleda.
2018 06 30
Meni je ranije islo, ali u poslednje vreme uoste,skoro sam prodala jednu stvar-ali je clanica nije podigla tako da sam jos i u minus otisla:). Mislila sam da je mozda do sajta-posto ima konstantnih problema, ali vidim da ima clanica kojima ide. Koje jos sajtove preporucujete?
2018 06 30
> *STARS*: > Ovde uzas,skoro nista... Nema pravila,visoke,niske cene. Mozda se gurati vise po forumima,temama,pa da te krene... Na ostalim sajtovima ok,ali da se od ovoga zivi,nema sanse Dobro ste primetili. Ko cesto otvara teme, pa cak i nebitne...i ostavlja komentare skoro u svim glavnim temama njemu ide prodaja. To sam odavno primetila.
2018 06 30
1 2 3