Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jedan prevarant manje!

Oni takve labilne licnosti i traze . U glavnom psihicki labilne . Da je neko od njih tamo normalan ,ne bi bio interesantan narodu . Ja necu reci da ne gledam . Danas sam prvi put pustila i videla o kojoj osobi je rec . Ona jeste lopuza,ali za one "ajkule" tamo je mala maca . Vidi se da ima psihicke probleme .
2018 09 13
Briga me za rijalitije, cela država je jedan ogromni rijaliti. I sve lopov do lopova. Postoje portali koje pratim i preko kojih zaključujem u kom smeru plovi ovaj brod. Isto tako informativno otvorim i "najpopularnije" portale da vidim čime se narodu zamazuju oči i čitam između redova. Porazno je to što pominje Loki o igri devojčica... ali eto nekom je očigledno u cilju da deca budu što gluplja, što pokazuju i pisa testovi dece, gde nam je školstvo zadnje, gluplja deca - bolja jeftina radna snaga u budućnosti. Propast školstva, raspad zdravstva... ali zato rijaliti + jeftini bensedini, cigare i pivo. Stojim iza svoga mišljenja, ne prepirem se, ko hoće i ima kapaciteta shvatiće.
2018 09 13
Djulimun, potpis od reči do reči!
2018 09 14
Pa ,sta se onda ceka? Busamo se u grudi ,pametujemo . Sve je ovo na papiru mrtvo slovo dok se ne krene konkretno . Ne mozemo samo da se zalimo ,a nista da ne preduzimamo . Nista nije dobro u ovoj zemlji u kojoj zivimo . Mi smo kukavice ,mi samo pricamo ,a nista ne radimo da bi nesto promenili .
2018 09 14
Za početak pogledati film Težina lanaca Borisa Malagurskog ili npr neki govor Ivana Pernara, pa će biti jasnije neke stvari. Privid demokratije u kome i glas budale i pametnog i sklerotičnog vrede isto... Opcije: 1. Ideš iz zemlje (ukoliko novac nadvlada druge stvari npr. vezanost za porodicu i prijatelje i nemaš više živaca za ovaj mentalitet). 2. Napreduješ u svakom smislu i non stop radiš  na sebi i stvoriš sebi ovde solidan posao (da postoje i mnogi takvi ljudi ovde, čak i sa srednjom školom) i možda zarađuješ manje nego na zapadu, ali dovoljno i  blizu si svoje porodice, deca ti rastu uz babu i dedu, imaš više slobodnog vremena... 3. Ili uklopiš se u nakaradni sistem i grickaš sendvič za malo privilegija 4. Ili si pod masovnom hipnozom i pristaješ da radiš za malu platu u grču, jer misliš da ne postoji drugi izbor, navikao da niko ništa ne preduzima, da stalno nešto čekaš i ponašaš se kao pripadnik krda bez samopoštovanja.
2018 09 14
Djuliman ,nema potrebe da ubedjujes . Dobro ,mi mozemo da se menjamo ,ako to zelimo . Ali ,vecina ne zeli i predala se . Trebamo ovu nasu decu podrzati ,dati im snagu i volju ,jer od njih zavisi buducnost ove zemlje ,pa i nas . . A sta ta nasa deca rade? Pod velikim su pritiskom ,narocito studenti ,jer skolstvo je katastrofa . Jbte,deca su nam depresivna . Osecaju da nista ne stima u ovoj zemlji . Ja sam za to da se borimo za njih ,a i da im nedamo da posustanu . Ako mi nismo imali petlje ,mozda oni nesto promene . Kao sto rekoh ,od njih zavisimo i mi i ova zemlja . Vracaju nam se devedesete ,lagano ali sigurno . Mi smo se bili predali .
2018 09 14
Opet je pocelo . Ovi klinci kod mene u kraju nemaju para,vec kupe sokice i vise po coskovima . A generalno su dobra inteligentna i kulturna deca . Sta da kazem na to kad je hebeni Pink dobio nacionalnu frekvenciju . Ej,Pink ,Zeljko Mitrovic . Ej ,sin mu je ubio devojcicu i nije osudjen . Ljubavnica Zeljka Mitrovica je verovatno ubijena,a kasnije i njena majka . Sund i zlo . Sta da kazem kad mi je otac poginuo ,pa i njegov prijatelj,a majka ostala invalid . Sin politicara ih je pijan ubio . Potplaceno sudstvo ,3 godine cekali na sudjenje . Ne bi ga ni osudila da nismo krenuli da se borimo i objavili dokaze u svim mogucim novinama ,dok je on lagano zavrsavao fakultet . Da ne pisem dalje .
2018 09 14
🙄
2018 09 23
> Djulimun: > Zadruga 2 u koju je ulozeno 18 miliona evra, a da ne komentarisem kako bi sin tog Zeljka Mitrovica trebalo da je u zatvoru zbog devojcice koju je pogazio i oduzeo joj zivot. Za to vreme njegov tata nastavlja da zatupljuje Srbiju.. otvorila sam listu učesnika jer se povlacilo u medijima kako ce uci zena sudija u penziji. I rekoh da vidim da li je moguce, kad ono tamo gospođica čuveni prevarant ovog sajta. Ako pustimo, i dnevnik će nam voditi...
2018 09 27
Nece ona ce Pobediti 🌼🌼
2018 09 27
1 2 ... 5 6 7