Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jedan prevarant manje!

O Dariji sam pisala nedavno kada sam u novinama procitala da je navodno verena za nekog manekena, pa ga posle ojadila i nacrnila u novinama, haos neki uglavnom. I verovatno je pomocu tog clanka usla u rijaliti. Eeeee moje devojke, Dariju oce lova pa to ti je. 😂
2018 09 07
Strasno i tuzno u isto vreme, ne znam ko je ta devojka ali sam procitala u komentarima, uzas.
2018 09 08
Bravo Marylin :D da sam na mestu njenih kolega rijaliti igrača, držala bih garderobu na oku, žena je kleptoman :')
2018 09 08
Marylin <3 <3 <3
2018 09 08
Marylin ,daj koji screenshot , da i mi podelimo ponegde . I link do tog profila , trazila sam ,ali nadjoh samo jedan profil FashionAddict bez negativnih ,samo 9 pozitivnih .
2018 09 08
Marlyn kraljice :') :') :')
2018 09 08
Ovo je snazna poruka"Ne zezajte se sa clanicama Mk da ne bi osvanuli u Informeru,Kuriru,Skandalu" :') :') :') :')
2018 09 08
Da živimo u normalnoj zemlji ovakav šljam bi bio na dnu društvene lestvice, niko nikada ne bi čuo za njih osim možda društvo iz zatvorskog kruga, a kod nas su poznate ličnosti, uzori klincima.... Sačuvaj Bože! A ni Informer nisu novine kao što ni zaposleni tamo nisu novinari, ali dobro to je već druga priča .. 😂
2018 09 08
@Natasa969 uz rizik da me ovog trenutka svi do jednog pogrešno shvate, ali....kao i većina članica koje su sličnog godišta (mada ni to nije presudno), odrasla sam uz Politikin i Mikijev zabavnik, emisiju Opstanak, Kviskoteku i Muzički tobogan. Kada sam naučila da čitam heroji su mi bili Vinetu, Dantes, Hajduk iz Beograda, Mali princ itd. Kada sam krenula u školu imala sam sve petice, išla na horsko pevanje, učestvovala na republičkom takmičenju iz srpsko-hrvatskog i engleskog jezika, čitala, čitala, čitala.....bavila se odbojkom, bila kapiten....upisala fakultet, završila fakultet....putovala sam puno.....imam veliko društvo i uski krug pravih prijatelja, svi su kvalitetni i ostvareni ljudi. Radim i volim svoj posao. I možda najbitnije-volim život i volim sebe!!! I zato NEMA ŠANSE da dozvolim gore navedenoj osobi da heroje iz detinjstva ukalja sadržajem i likovima koji se nazivaju po životinjama, kojima je jedini poznati umetnik trećerazredni tattoo majstor iz Donjeg pi..inca, kojima je najveća životna uloga javni prdež, kočijašenje, makljaža i zaskakivanje pred roditeljima koji ih gledaju, sopstvenom decom i na moju posebnu žalost pred polovinom stanovništva Srbije koja to smeće gleda.:( Daljinski upravljač je zato vrhunski izum! Samo klikneš na drugačiji sadržaj i više nema ni Pinka ni Hepija! Umesto njih i dalje možete da gledate nešto slično Opstanku, samo morate da napravite izbor. I zato svi koji to gledaju nemaju nikakvo opravdanje-imate daljinski, vi upravljate njime ili još bolje izađite u šetnju, na kafu sa prijateljima, pročitajte knjigu ili šta god....sve je bolje nego da se spuštate na nivo jeftinih prostitutki, loših đaka, besposličara, sitnih kriminalaca i propalih političara! Odgovorni ste prema sebi ali još više prema svojoj deci. Jednog dana će se sećati heroja svog detinjstva-zar želite da to bude ovaj polusvet! ?? !!!
2018 09 08
@lokibg Slazem se sa tobom u potpunosti. Slicno smo godiste, uz isti sadrzaj odrasle. Sto se tice gledanja tv i daljinskog, i to si u pravu. Ja vise ne gledam jer mi otpadne ruka od kliktanja i prebacivanja kanala. Sad sam se navikla da ga uopste ne ukljucujem, da ga imam shvatim kad brisem prasinu :) Kad me pitaju pa sta radis kad ne gledas tv...pa citam, gledam ono sto me zanima na kompu..i jos dosta toga moze bez tv=a a i sa njim. Sve je stvar izbora. Bukvalno sve sto radimo u zivotu je 99% stvari sopstvenog izbora.
2018 09 08
Pa sta je i ko je sve u ovoj zemlji popularan,sa ovim sa krpica,ako se dodje do novina,ce dobiti na rejtingu,mislim na ovu u "rijalitiju"
2018 09 08
> lokibg: > Da živimo u normalnoj zemlji ovakav šljam bi bio na dnu društvene lestvice, niko nikada ne bi čuo za njih osim možda društvo iz zatvorskog kruga, a kod nas su poznate ličnosti, uzori klincima.... Sačuvaj Bože! > A ni Informer nisu novine kao što ni zaposleni tamo nisu novinari, ali dobro to je već druga priča .. 😂 Ali moras priznati da Informer i Darija idu jedno uz drugo.. ,:) :')
2018 09 08
> jelena2606: > > lokibg: > > Da živimo u normalnoj zemlji ovakav šljam bi bio na dnu društvene lestvice, niko nikada ne bi čuo za njih osim možda društvo iz zatvorskog kruga, a kod nas su poznate ličnosti, uzori klincima.... Sačuvaj Bože! > > A ni Informer nisu novine kao što ni zaposleni tamo nisu novinari, ali dobro to je već druga priča .. 😂 > Ali moras priznati da Informer i Darija idu jedno uz drugo.. ,:) :') Savršen spoj!!!! Haahaha.... Njoj će to biti vrhunac u životu, jer da nije tako ne bi se bavila lopovlukom i to sitnim. Gadi mi se i ona i činjenica da mi znamo za nju i njeno postojanje
2018 09 08
> E ma nebitno je ni kakve su novine ni koje meni je bitno samo da osvane u bilo kojem clanku i da se dobro izlblamira. Ti razmišljaš tako jer si osoba koja nikada nije nikoga prevarila-poštena, normalna i moralna. Ova ne može da se izblamira, to je ljudski otpad koji će još da se obraduje rejtingu na konto ovoga! Ne možemo mi ući u taj sistem razmišljanja-srećom! :')
2018 09 08
> lokibg: > @Natasa969 uz rizik da me ovog trenutka svi do jednog pogrešno shvate, ali....kao i većina članica koje su sličnog godišta (mada ni to nije presudno), odrasla sam uz Politikin i Mikijev zabavnik, emisiju Opstanak, Kviskoteku i Muzički tobogan. Kada sam naučila da čitam heroji su mi bili Vinetu, Dantes, Hajduk iz Beograda, Mali princ itd. Kada sam krenula u školu imala sam sve petice, išla na horsko pevanje, učestvovala na republičkom takmičenju iz srpsko-hrvatskog i engleskog jezika, čitala, čitala, čitala.....bavila se odbojkom, bila kapiten....upisala fakultet, završila fakultet....putovala sam puno.....imam veliko društvo i uski krug pravih prijatelja, svi su kvalitetni i ostvareni ljudi. Radim i volim svoj posao. I možda najbitnije-volim život i volim sebe!!! > I zato NEMA ŠANSE da dozvolim gore navedenoj osobi da heroje iz detinjstva ukalja sadržajem i likovima koji se nazivaju po životinjama, kojima je jedini poznati umetnik trećerazredni tattoo majstor iz Donjeg pi..inca, kojima je najveća životna uloga javni prdež, kočijašenje, makljaža i zaskakivanje pred roditeljima koji ih gledaju, sopstvenom decom i na moju posebnu žalost pred polovinom stanovništva Srbije koja to smeće gleda.:( > Daljinski upravljač je zato vrhunski izum! Samo klikneš na drugačiji sadržaj i više nema ni Pinka ni Hepija! Umesto njih i dalje možete da gledate nešto slično Opstanku, samo morate da napravite izbor. I zato svi koji to gledaju nemaju nikakvo opravdanje-imate daljinski, vi upravljate njime ili još bolje izađite u šetnju, na kafu sa prijateljima, pročitajte knjigu ili šta god....sve je bolje nego da se spuštate na nivo jeftinih prostitutki, loših đaka, besposličara, sitnih kriminalaca i propalih političara! > Odgovorni ste prema sebi ali još više prema svojoj deci. Jednog dana će se sećati heroja svog detinjstva-zar želite da to bude ovaj polusvet! ?? !!! Bravo! Kao da sam ja napisala.
2018 09 08
1 2 3 4 5 6 ... 7