Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jedan prevarant manje!

Hvala za materijal , Marylin <3 Ustvari je najtacnije ovo sto je napisala Loki , mi mislimo da je nesto za nju blam , njoj samo prilika vise da se o njoj nesto cuje .
2018 09 08
> TatCat: > Hvala za materijal , Marylin <3 > Ustvari je najtacnije ovo sto je napisala Loki , mi mislimo da je nesto za nju blam , njoj samo prilika vise da se o njoj nesto cuje . Takve ne biraju način da osvanu na nekoj naslovnici.. Obraz im je kao đon, a o moralu da i ne govorim.. Mislim da ta devojka ima neki poremećaj ličnosti evo upravo sad je na pinku. A ne gledam ja to zbog nje, nego moj đetić je ušao tamo, oko moje najlepše 😍😎 pa malo oči parim... Ovog Tomovića bih kao ovu grčku baklavu omlatila.. Ahahah... Zanela sam se malooo... 😂🤣😁😎
2018 09 09
Sinoc je Darija nominovana, ali sigurno nece Veceras ispasti vec doticni godpodin Asanin Ko zeli i voli je neka glasa za Dariju😂😂😂Strasno trazila mi je da joj uplatim za tasnu unapred, dobro sto sam imala neki problema pa nisam stigla ni ulazila na sajtu, Kada sam se ulogovala imala i sta da vidim... Negativne i tema o njoj koliko zelis i nije mi jasno otkud ona u Zadruzi?!!
2018 09 09
Oh da meni je fb pretrpan slicnim slikama i paraloma,od kada je pocela zadruga.....
2018 09 09
Vrhunac propalosti kad uhvatis sebe ne samo da gledas video Zadruge vec i ostavljas komentar na YT . Fuj . ( Ja to o sebi ) Nedostaje emoji za povracanje .
2018 09 09
TatCat...AHAHAHAHA...
2018 09 09
Jao, pa ja sad moram da pogledam tu Zadrugu :) Čisto da vidim dotičnu. Zaintrigirale ste me.!
2018 09 09
Kriv nos ,podvoljak , butine k'o dzakovi , glas kao elektricna kokoska , a manipulacije providne , dno .
2018 09 09
> TatCat: > Kriv nos ,podvoljak , butine k'o dzakovi , glas kao elektricna kokoska , a manipulacije providne , dno . P. S Da da baš tako i dodala bih pogled poremećene osobe.. Luta očima kao da nije sva svoja, na trenutke se zagleda u daljinu. O čemu li razmišlja pitam se , tj kakve li je muke more? Ali nema u toj glavi ničeg sem g... A usta namazana kao da se šminkala ugljem.. Pesnički smo ti i ja njenu lepotu opisale svaka nam čast.. 😎😁
2018 09 09
Daljinski jeste institucija, lično danima ne uključim TV. Sa druge strane ne možemo zabiti glavu u pesak i ne boriti se protiv šunda, pa makar zbog dece iz osnovne škole čiji mozak još nije u stanju da razlikuje dno od kvaliteta ili eto nemaju sreću da imaju roditelje koji umeju da ih poduče. Rijaliti je ovde nametnut kako bi se ljudi bavili takvim budalaštinama, poredili sebe sa učesnicima i bili srećni kako su pametniji, moralniji itd., umesto da razmišljaju zbog čega u pelenama motaju kablove za 200 evra u nekoj stranoj fabrici koja je dobila subvencije. Ko razume, shvatiće. Što se tiče pomenute prevarantkinje, sama sebi je najveća kazna.
2018 09 10
> Djulimun: > Daljinski jeste institucija, lično danima ne uključim TV. Sa druge strane ne možemo zabiti glavu u pesak i ne boriti se protiv šunda, pa makar zbog dece iz osnovne škole čiji mozak još nije u stanju da razlikuje dno od kvaliteta ili eto nemaju sreću da imaju roditelje koji umeju da ih poduče. Rijaliti je ovde nametnut kako bi se ljudi bavili takvim budalaštinama, poredili sebe sa učesnicima i bili srećni kako su pametniji, moralniji itd., umesto da razmišljaju zbog čega u pelenama motaju kablove za 200 evra u nekoj stranoj fabrici koja je dobila subvencije. Ko razume, shvatiće. > Što se tiče pomenute prevarantkinje, sama sebi je najveća kazna. Amin! ,:( Juče izlazim do prodavnice i čujem iz zgrade preko puta trešti neki od rijalitija. Pojačali ljudi valjda da upiju svaku svađu, da ništa ne propuste i ne prečuju! Strašno! A nedavno je čisto radi primera usvojen novi Zakon o finansijskoj pomoći porodicama sa decom bez ikakve prethodne javne rasprave i koji predviđa lošije uslove za mame na porodiljskom, posebno za one mame koje su preduzetnice, lošije uslove za mame na bolovanju i slično....ali ko će to primetiti kad je tamo neka sa zvučnim imenom i prezimenom u prime time terminu izvadila dojku ili šta već vredno sablažnjavanja-pa moramo kolektivno da se sablaznemo i uz kafu sa komšijama damo stručnu analizu. Pa bravo za nas! :s
2018 09 10
> Marylin: > > TatCat: > > Hvala za materijal , Marylin <3 > > Ustvari je najtacnije ovo sto je napisala Loki , mi mislimo da je nesto za nju blam , njoj samo prilika vise da se o njoj nesto cuje . > Pa da slazem se. Demantovace to ona sigurno ali nema veze,vec su je napljuvali za taj glupavi prsten ovo bi bilo pride. Zanimljiv bi mi bio naslov "Zadrugari,cuvajte stvari medju Vama je najveci prevarant Darija Stević"😂😂 Moze da demantuje koliko hoce ima nekoliko krivicnih prijava protiv nje u policiji,jedna devojka je ovde u nekoj temi cak i slikala prijavu koju je podnela i podnesak MUP-a.
2018 09 10
> lokibg: > > Djulimun: > > Daljinski jeste institucija, lično danima ne uključim TV. Sa druge strane ne možemo zabiti glavu u pesak i ne boriti se protiv šunda, pa makar zbog dece iz osnovne škole čiji mozak još nije u stanju da razlikuje dno od kvaliteta ili eto nemaju sreću da imaju roditelje koji umeju da ih poduče. Rijaliti je ovde nametnut kako bi se ljudi bavili takvim budalaštinama, poredili sebe sa učesnicima i bili srećni kako su pametniji, moralniji itd., umesto da razmišljaju zbog čega u pelenama motaju kablove za 200 evra u nekoj stranoj fabrici koja je dobila subvencije. Ko razume, shvatiće. > > Što se tiče pomenute prevarantkinje, sama sebi je najveća kazna. > Amin! ,:( > Juče izlazim do prodavnice i čujem iz zgrade preko puta trešti neki od rijalitija. Pojačali ljudi valjda da upiju svaku svađu, da ništa ne propuste i ne prečuju! Strašno! > A nedavno je čisto radi primera usvojen novi Zakon o finansijskoj pomoći porodicama sa decom bez ikakve prethodne javne rasprave i koji predviđa lošije uslove za mame na porodiljskom, posebno za one mame koje su preduzetnice, lošije uslove za mame na bolovanju i slično....ali ko će to primetiti kad je tamo neka sa zvučnim imenom i prezimenom u prime time terminu izvadila dojku ili šta već vredno sablažnjavanja-pa moramo kolektivno da se sablaznemo i uz kafu sa komšijama damo stručnu analizu. Pa bravo za nas! :s Dupli amin.
2018 09 10
U celom svetu postoji rijaliti.To je nesto sto postoji svuda.Ima i nekih koji su i zanimljivi,neka prezivljavanjau prirodi.i ima ih jos zanimljivih...Rijaliti sou ovde i posvecenost i gledanost ne govori nista o TV Pinku-u(koji bi licno zakonom zabranila)nego o nama kao narodu i tome koliko smo skrenuli sa putanje.Probl;em je sto je narod tako nisko pao u svakom mogucem pogledu da im je to postala glavna stvar u zivotu,a od ljudi koji su u istom prave idole.....Da nije ovako praznog i tupog naroda Mitrovic ne bi zaradjivao toliku lovu,a samim tim ne bi bilo toliko ljudi koji su za septicku jamu kojima se daje medijiski prostor...Mislim stvar je prosta koliko narod moze da bude poremecen da pored celog sistema koga su oni i deo,gde ima toliko rupa za krpljenje...pocevsi od skola, bolnica,muzeja,parkova..itd..oni trpaju lovu Mitrovicu.
2018 09 10
@jelena2606 to što si napisala je tačno, ali delimično. Tačno je da rijaliti postoji u celom svetu, a takođe je tačno i to da da su ljudi oduvek bili podložni voajerizmu, "šupljim" informacijama, senzacionalizmu....I naravno da komercijalne televizije puštaju program koji ostvaruje profit, ali postoji nešto što se zove cenzura! Cenzura i najliberalnijim državama postoji u medijima sa nacionalnom pokrivenošću. Ona MORA da postoji i da bude regulisana zakonima i regulatornim telima koja će cenzuru sprovoditi i nadzirati. Iz prostog razloga što nacionalna frekvencija sa sobom nosi i veliku dozu odgovornosti. Za takve medije bi trebalo da postoje kvote odnosno jasno utvrđeni procenti udela određenih sadržaja u programu. Tj.da bude regulisano koliko će biti obrazovnog, informativnog ili zabavnog programa. Tako da odgovorno tvrdim da je puštanje 24-časovnog rijaliti programa na nacionalnim frekvencijama u najmanju ruku nezakonito, a kada je odnos države prema tome u pitanju onda je i nemoralno i neodgovorno! Ma koliko ljudi bili sami krivi što se truju Zadrugama i Parovima, takođe odgovornima smatram i razne Mitroviće, Mariće, Vučiće i Vučićeviće jer oni tačno znaju šta rade, a mi ih puštamo da nam to rade....
2018 09 10
1 2 3 4 5 6 7