Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ja zelim ili

Poslednjih dana mi nekoliko puta na dan stizu poruke 'Ja zelim ' ,bez propratnog sadrzaja . Desavalo se i ranije ponekad ,ali nikad ovoliko . Odgovorim i ne dobijem nikakav odgovor . Mozda to neko tako pravi listu omiljenog :') ( Nemojte molim vas , cim nesto vise vas stavi u omiljeno , to mi se vuce mesecima , nikad prodati :') ) . Je li ovo samo meni ovih dana ili i vama ?
2018 09 16
Ja uredno na to “zelim” bez propratnog teksta, ne odgovaram. Jel uopste ne znam sta se na to odgovara? “Daaaa? Dobar dan, izvolite” Totalno je debilno samo poslati ZELIM
2018 09 16
Dobijem nekoliko puta i od iste clanice ... I ,inace , jeste debilno ,u pravu si . Sta da odgovorim : "Dobro ,zelis , i , sta cemo sad ? "
2018 09 16
Men je stizalo "ja želim", samo odgovorim, Ok, samo mi pošaljite podatke na koju adresu da pošaljem bla bla, međutim nije bilo odgovora :') Kao i "ja želim" pa pita za dodatne slike, pa mere i sve što ide uz to.. dobije sve informacije i prosto ispari sa lica zemlje :')
2018 09 16
To mi je uobicajeno , ko ce mi se jos za mere zahvaljivati ?! Taman posla . Ja uvek tada zamislim mutavu ovcu sa druge strane ,jer nema ni : " Beeee " . Juce me neka ne pita za mere vec kako stoje helanke . Evo ,ne znam ,bogumi :')
2018 09 16
> TatCat: > To mi je uobicajeno , ko ce mi se jos za mere zahvaljivati ?! Taman posla . Ja uvek tada zamislim mutavu ovcu sa druge strane ,jer nema ni : " Beeee " . Juce me neka ne pita za mere vec kako stoje helanke . Evo ,ne znam ,bogumi :') 😂😂 joj ja se skoro porodila i cura me pita da se slikam u farmerkice jedne a ja ne mogu ni na kukove da ih navucem ... jos sam i u oglasu napisala da su mi male al izgleda da opis niko vise ne cita i ako se ja o'jadu zabavim da opisem sve 😂
2018 09 16
da se nadodam kad mi stignu por zelim ja napisem podatke za uplatu pa ako uplate saljem paketic. 🙇 do skoro sam i pri preuzimanju placanje slala ali mi vise tako ne odgovara nikako zbog bebice
2018 09 16
Da li su ljudi tako usamljeni da ih ispunjava makar to da pisu besmislene poruke ili je ovo jedino mesto gde im neko odgovara na poruku ? :( Nemam drugo objasnjenje .
2018 09 16
Hahahah pa jeste tako. Evo kod mene inbox pun poruka gde je poslednja moja poruka sa slikama i dimenzijama. Nema ni "beee" kao što kažeš. :') Ako mi je nešto mrsko, to je presvlačenje hahaha.
2018 09 16
Da mi se presvlacilo , slikala bih na sebi kao sto radim nekad . Ali kako stoje helanke ? Pa ,onako ,kao helanke ,recimo . Bas nekako tako .
2018 09 16
> TatCat: > Da mi se presvlacilo , slikala bih na sebi kao sto radim nekad . Ali kako stoje helanke ? Pa ,onako ,kao helanke ,recimo . Bas nekako tako . :') :') :') :') Helanke stoje, pa slično kao baggy farmerke ...pa kako halenke mogu da stoje majku mu :')
2018 09 16
Hahaha hit..upravo to.. Najbolje sto i kada se islikamo dovoljno i blog da otvorimo i izmerimo uzduz i popreko ni hvala nema..a ne da kupe..cisto kao ajd malo da se zabavimo posto nam dosadno.. A to da niko ne cita opise pored slike je izgleda tacno :-) Posto me redovno pitaju za mere koje su vec napisane..al sto da one zamaraju mozak da citaju kada ja mogu da im napisem opet ili cak i da izmerim opet..
2018 09 16
Ja retko i u radnji probam , kupim 'odoka' . Ali razumem i one koji pitaju sve mere , nijanse , kakostajanje :-P Ne razumem samo u kakvim uslovima odraste neko pa postane nesposoban da kaze 'hvala ' ili kao ona gore 'izvini ,odustala sam ' . Ta mi je bila komicna od pocetka ,ali kad su ozbiljni kupci ,ja cak ponudim da mi kaze da je odustala ,da nije nikakav problem . Zato sto nikad ne saljem dodatne poruke , ne podsecam ih i sl. Da prodje rok ,prosto bih skinula rezervaciju i to je to .
2018 09 16
Sad smo otisli na drugu stranu , na te vaspitno zapustene . Ja sam htela da pitam je li vama ovo ovih dana bas cesto , nekoliko puta dnevno ? Pomislila sam da je nesto do sajta ili da je mnogo novih clanica stiglo ....
2018 09 16
> Keikoo: > > TatCat: > > Da mi se presvlacilo , slikala bih na sebi kao sto radim nekad . Ali kako stoje helanke ? Pa ,onako ,kao helanke ,recimo . Bas nekako tako . > :') :') :') :') Helanke stoje, pa slično kao baggy farmerke ...pa kako halenke mogu da stoje majku mu :') stoje stoje , nece one nidje 😂😂😂😂😂😂
2018 09 16
1 2 3