Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Foreo luna, da ili ne? Iskrena misljenja

Vredi li zaista para? Ja koristim gumu baleinu uvece od koje mi je glatko lice ali imam problem sa bradom i celom.. Koristim LRP kozmetiku i prija mi, ne mogu da kazem da mi utice na smanjenje bubuljica ali ih i ne stvara.. Lagana je.. Zanima me da li treba uloziti u ovaj aparatic i da li pomaze kod sitnih bubuljica? Posto su misljenja zaista podeljena, neki kazu precenjen apsolutno, neki padaju u nesvet.. Inace ne volim nista sto vibrira ali i oko toga su podeljenja misljenja, neki kazu da su to bas slabe vibracije a neki bas osetne.. Svaki savet i misljenje je dobro doslo 😊
2019 03 01
Ja isto koristim LRP kozmetiku , nemam Foreo, ali imam Clarissonic Mia 2, vec 3 godine, i vredi svaku paru... Prezadovoljna sam... Iskreno, sada koliko ga koristim, ne znam uopste kako sam cistila lice pre njega, bukvalno sada ne mogu da zamislim moju rutinu nege lica bez njega... :") Mislim iskreno da je Foreo samo "izvikan", skoro pa sam sigurna da je Clarissonic bolji... Ali ipak Foreo nisam probala, tako da su to samo moja nagadjanja :")
2019 03 01
> VBarbarez: > Ja isto koristim LRP kozmetiku , nemam Foreo, ali imam Clarissonic Mia 2, vec 3 godine, i vredi svaku paru... Prezadovoljna sam... Iskreno, sada koliko ga koristim, ne znam uopste kako sam cistila lice pre njega, bukvalno sada ne mogu da zamislim moju rutinu nege lica bez njega... :") > Mislim iskreno da je Foreo samo "izvikan", skoro pa sam sigurna da je Clarissonic bolji... Ali ipak Foreo nisam probala, tako da su to samo moja nagadjanja :") Hvala puno.
2019 03 01
Ja sam ga kupila danas, pa cu javiti utiske. :")
2019 03 08
> NatasaPupi: > Ja sam ga kupila danas, pa cu javiti utiske. :") obavezno.
2019 03 11
Ja ga imam vec oko pola godine, pročitala sam misljenje dermatologa da ga ne treba koristiti svaki dan, vec 2 do 3 puta nedeljno. Apsolutno nit smrdi nit mirise. Mislim da nije vredan para, daleko je vrednije da pri ciscenju lica posvetis minimum 1 minut masazi (mozes i tokom čišćenja, znaci da utrljavas gel/penu ili sta vec) ili kao masazu uljem ili kremom nakon toga 😊 i tako i ujutru i uvece, svaki dan ☺️
2019 03 18
Zaboravila sam da kazem da sam ja kupila Foreo luna play plus. Nakon duzeg razmisljanja shvatila sam da mi je ovo najpametnija opcija, nije na punjenje, ali ima zamenjivu bateriju. Oni sa punjenjem su skupi i kao student ne bih mogla da izdvojim toliko novca. Ovaj sam platila 3600 din na snizenju u dm-u (do kraja marta je snizen), a inace je 5500 din. Koristim ga relativno kratko, ali mi prija. Koza je instant glatka i pore su cistije, ja to iskreno nisam postizala tek tako obicnim umivanjem. :")
2019 03 18