Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Koji puder koristite?

Volela bih da cujem vase preporuke za pudere koje koristite, i drogerijske i high end o:) U potrazi sam za novim, zelim da isprobam jos neke Moja koza je mesovita :")
2019 03 17
Koristim Loreal infelible,u tubici je.Meni je odlican ja imam masnu t zonu a normalne obraze,mat je ali ne toliko da isusuje i ne prosijam se u toku dana,ima i odlicnu pokrivnu moc.Obozavam ga
2019 03 17
Koristim Catrice nekad kada se šminkam i prezadovoljna sam. 😊😊 Takođe, povremeno koristim i Farmasi CC kremu, odlična je za osobe koje imaju T zonu koja se masti (kao ja). Za Loreal True Match tečne pudere sam čula da su zaista dobri, ali ne šminkanje se toliko često pa ne gomilam tečne pudere. 😉😊
2019 03 17
I ja imam mesovitu kozu, koristila sam Loreal Infallible matte, medjutim on bas matira kozu pa mi je najbolji za leto, sada kada nije previse toplo i kada mi se koza ne masti puno koristim Max Factor Radiant lift... Oba su fenomenalna, preporucujem :")
2019 03 17
Takodje imam mesovitu kozu, od drogerijskih koristim Max Factor Facefinity 3in1, a od high end Too faced peach perfect. Zadovoljna sam i jednim i drugim. Ja sam u potrazi za dobrim puderom za setovanje. Da je u prahu, a da nije brasnjav i da ne ostavlja trag. Imam taman ten, pa sa nekim tzv. ''transparentnim'' izgledam kao duh. :')
2019 03 17
Vichy 3D dermablend <3
2019 03 17
> VanjaKovcic: > Koristim Loreal infelible,u tubici je.Meni je odlican ja imam masnu t zonu a normalne obraze,mat je ali ne toliko da isusuje i ne prosijam se u toku dana,ima i odlicnu pokrivnu moc.Obozavam ga Cula sam za njega dosta reci hvale, sve sto si rekla mi je bitno, tako da mi se svidja😍
2019 03 17
> LadyBlye: > Koristim Catrice nekad kada se šminkam i prezadovoljna sam. 😊😊 > Takođe, povremeno koristim i Farmasi CC kremu, odlična je za osobe koje imaju T zonu koja se masti (kao ja). > Za Loreal True Match tečne pudere sam čula da su zaista dobri, ali ne šminkanje se toliko često pa ne gomilam tečne pudere. 😉😊 Catrice kroistim i ja i zaista sam prezadovoljna, ali volim da isprobaavam nove proizvode..Hvala na preporukama😊
2019 03 17
> VBarbarez: > I ja imam mesovitu kozu, koristila sam Loreal Infallible matte, medjutim on bas matira kozu pa mi je najbolji za leto, sada kada nije previse toplo i kada mi se koza ne masti puno koristim Max Factor Radiant lift... Oba su fenomenalna, preporucujem :") Loreal definitivno uzimam, hvala na preporukama❤️
2019 03 17
> NatasaPupi: > Takodje imam mesovitu kozu, od drogerijskih koristim Max Factor Facefinity 3in1, a od high end Too faced peach perfect. Zadovoljna sam i jednim i drugim. Ja sam u potrazi za dobrim puderom za setovanje. Da je u prahu, a da nije brasnjav i da ne ostavlja trag. Imam taman ten, pa sa nekim tzv. ''transparentnim'' izgledam kao duh. :') Hmm, za Too faced sam cula dosta toga i nekako mi ne ide njegova cena uz to sto pruza, mozda gresim🤔 A puder za setovanje, da li si probala RCMA? Dosta je hvaljen, svaki put kad sam isla kod nekoga na sminkanje njega su koristili, zaista je dobar. I ja nameravam da ga kupim. Takodje ima veliki plus jer kosta svega 15e, a ima ga bas bas dosta🤗
2019 03 17
> BettyBoopStore: > Vichy 3D dermablend <3 Nisam mnogo cula o ovom puderu😊 Kakva mu je pokrivna moc, da li se prosijava?
2019 03 17
Koristim Loreal True match,odlično prekriva,Max factor,Chanel,NYX,Bourjois,zanima me kakvi su Pupini i Deborah pošto imam njihove senke i karmine,prezadovoljna sam.
2019 03 17
> jocana15: > > NatasaPupi: > > Takodje imam mesovitu kozu, od drogerijskih koristim Max Factor Facefinity 3in1, a od high end Too faced peach perfect. Zadovoljna sam i jednim i drugim. Ja sam u potrazi za dobrim puderom za setovanje. Da je u prahu, a da nije brasnjav i da ne ostavlja trag. Imam taman ten, pa sa nekim tzv. ''transparentnim'' izgledam kao duh. :') > Hmm, za Too faced sam cula dosta toga i nekako mi ne ide njegova cena uz to sto pruza, mozda gresim🤔 > A puder za setovanje, da li si probala RCMA? Dosta je hvaljen, svaki put kad sam isla kod nekoga na sminkanje njega su koristili, zaista je dobar. I ja nameravam da ga kupim. Takodje ima veliki plus jer kosta svega 15e, a ima ga bas bas dosta🤗 Mislim da ga je pametno kupiti na popustu. Ja sam nazalost platila punu cenu. Medjutim ne zalim, jer je pozamasna kolicina u pitanju za puder, a meni u proseku puder traje pola godine. Mislim da je odnos cene i kvaliteta najbolji kod pomenutog MaxFactora, pogotovo kada je na snizenju, pa bude oko 1200 din. Oba daju prirodan finish, sto mi se svidja, ne volim zabetoniranu facu,a jos manje brasnjavu. Probala sam i taj loreal infallible matte, medjutim on mi je bas davao taj brasnjav izgled. Svakako da je svakome od nas koza drugacija, pa ono sto nekome u potpunosti odgovara, drugome moze biti totalni promasaj.
2019 03 17
Gledam bas ovaj RCMA puder, ali koliko sam skontala, nema kod nas da se kupi. :s
2019 03 17
> NatasaPupi: > Gledam bas ovaj RCMA puder, ali koliko sam skontala, nema kod nas da se kupi. :s To jeste, svako od nas ima drugaciju kozu i svakome nesto drugo odgovara, zato uvek treba cuti vise strana pre kupovine, pa sam odluciti☺️ RCMA nema kod nas, ali ima na beauty bay-u.Salju za Srbiju tako da se moze naruciti😊 Naravno postoji mogucnost da na tu cenu dodaju neku carinu 🙄 Ali ima devojka koja prodaje na instagramu sminku i kod nje kosta 2500din..Mada mislim da i da naricite sami i da naplate carinu bice manje od toga..Mada za onog ko voli sigurno kupovinu i da ne brine o dodatnim troskovima je prihvatljivo. Za njega sam gledala videe gde ga crnkinje isprobavaju i zadovoljne su, tako da 💁🏼‍♀️
2019 03 17
1 2