Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Uredjaji za stilizovanje kose

Caos devojke. Da li neka od vas ima zaista neku dobru preporuku za stajler- moze pegla, moze elektricna cetka, figaro, deblji -tanji, kupe i ostala cuda.?Ali da je bas zadovoljan sa tim...dakle bez spaljene kose.
2019 04 17
Skoro 10 godina sam koristila made by mode presu za kosu sa metalnim plocama, odlicna je bila, majka mi je kupila kod trgovackog putnika, ne znam postoji li taj brend i gde se moze naci. Otisla je u "penziju" jer mi je stalno padala iz ruku pa sam je izlomila, inace bi i dalje radila sigurno. Sad imam Rowenta for elite model look, navikla sam da mi je presa na najjacoj temperaturi kao i na prethodnoj, ali bas gori, a keramicka je, nisam odusevljena. Imam tanke vlasi pa predjem max 2x pramen, ali se i oseca cudno, kao da jos uvek nije "obgorela".
2019 04 17
Remington presa za svaku preporuku. Imam je preko 10 godina, savrsheno radi, svaki tip kose moze da stilizuje. Cak nije ni potrebno uzimati neke slozenije modele sa vise mogucnosti, osnovna podesavanja za temperaturu su sasvim dovoljna, rezultat nece izostati.
2019 04 18
Pisu cene na njihovom sajtu, ja iskreno ne mogu da se setim koliko sam ga platila, znam svakako da je bio skuplji od obicnog figara jer ima nastavke... Pise da je sada 11500 :")
2019 04 18
Iskreno, i ja sam cula da je Remington dobar. Za ovaj rozikasti figaro nikad cula. Mnoge devojke hvale i ghd , pa prosto ne mogu da odlucim u moru ponuda koji je TAJ proizvod. Sa Rowentom imam lose iskustvo...zavrsila sam na kratkoj kosi, bila sam kao metla, kosi nije bilo spasa.
2019 04 19
> VBarbarez: > Pisu cene na njihovom sajtu, ja iskreno ne mogu da se setim koliko sam ga platila, znam svakako da je bio skuplji od obicnog figara jer ima nastavke... Pise da je sada 11500 :") Svakako cu da pronjuskam po sajtu i informisem se. Iskreno mislim da vredi uloziti u ovakvu stvar, hvala ti na preporuci.
2019 04 19