Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc prevarena sam

Meni se desilo da je jedna clanica rekla da je uplatila, a uplate nije bilo. Sutradan sam je pitala sta se desava, odgovorila je kako ne zna sta se desava sa uplatom i kako je moguce da jos uvek nije prosla i da ce proveriti, a da ja u medjuvremenu posaljem SLOBODNO paket.. Naravno da nije ni uplatila, srecom pa joj nisam poverovala jer se vec pre u par navrata raspitivala za taj duks, pricala da ce uplatiti pa uvek isparila... :s
2020 09 24
Meni se desilo jednom da je clanica javila da je uplatila,ali uplata nije legla ni taj dan niti sutradan.Kad mi je poslala uplatnicu ispostavilo se da je pogresno unela to jest permutovala dva broja u racunu. Tako da prvo proverite da li je broj racuna dobar,pa onda dalje 😊
2020 09 24
Nemojte biti naivne, ovde je toliko pokvarenih osoba, meni je to smesno. Mene je isto pokusala da prevari neka uzaludna zena iz Obrovca. Ma sve same gluposti. Marija Knezevic, da znate , ima i neki drugi profil neka maca...bzvz...kao da mozemo da dangubimo s takvim olosem.
2020 09 25
> MilicaIlic1990: > Da li se moze i kako pronaci neko kome ste poslali paket bez otkupa, a da vas je preverio da je poslao uplatu. Jer nisam ni proverala poslala stvar vrednu 2000 dinara a uplate nema. Jer nije ni uplaceno. Mobilni telefon ugasen. Imam samo adresu Uplata je navodno izvrsena e-bankingom. Na vecini tih aplikacija br. tekuceg racuna uplatioca stoji na samom vrhu - da li je slucajno ostao na fotografiji? Eventualno videti u kojoj je banci otvoren racun, pa, ako dotle dodje - traziti od njih podatke. Ako je poslato postexpressom - kuriri zovu da provere da li je primalac na adresi; ako nije na adresi, PE na taj prilozeni br.tel. primaoca salju poruku da se paket moze pokupiti u posti.. To bi znacilo da je br.tel. bio validan. Da bi pokupili paket - moraju pokazati licnu kartu; posta belezi podatke u sistem. Mozda proveriti i sa mob.operaterom.. Na kraju krajeva - potraziti doticnu osobu na adresi za slanje - mesto je s razlogom navedeno kao adresa za isporuku - ta osoba sigurno cesto tu boravi/ radi/ dolazi u posetu, pa se raspitati..
2020 09 26
Nije baš vezano za temu..Ali...platila sam kombinezon H&M a dobila prljavog kineza! Nepostojeći broj, nema registrovanog broja na adresi...banka ne da informacije ... čisto da upozorim na dotičnu ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/881674a9f1c3cdab43592bd10f7b2622.jpg)
2020 09 26
> jailbird: > Nije baš vezano za temu..Ali...platila sam kombinezon H&M a dobila prljavog kineza! Nepostojeći broj, nema registrovanog broja na adresi...banka ne da informacije ... čisto da upozorim na dotičnu ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/881674a9f1c3cdab43592bd10f7b2622.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/51bb35767dea55616e14d2213ee45c12.jpg)
2020 09 26
> jailbird: > > jailbird: > > Nije baš vezano za temu..Ali...platila sam kombinezon H&M a dobila prljavog kineza! Nepostojeći broj, nema registrovanog broja na adresi...banka ne da informacije ... čisto da upozorim na dotičnu ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/881674a9f1c3cdab43592bd10f7b2622.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/51bb35767dea55616e14d2213ee45c12.jpg) Najbolje bi bilo da otvorite posebno temu i da postavite celu prepisku da bi videlo sto vise ljudi. Obavestite i admina da bi ugasio profil clanici.
2020 09 26
Hvala. > Vetronoga_Magda: > > MilicaIlic1990: > > Da li se moze i kako pronaci neko kome ste poslali paket bez otkupa, a da vas je preverio da je poslao uplatu. Jer nisam ni proverala poslala stvar vrednu 2000 dinara a uplate nema. Jer nije ni uplaceno. Mobilni telefon ugasen. Imam samo adresu > Uplata je navodno izvrsena e-bankingom. Na vecini tih aplikacija br. tekuceg racuna uplatioca stoji na samom vrhu - da li je slucajno ostao na fotografiji? Eventualno videti u kojoj je banci otvoren racun, pa, ako dotle dodje - traziti od njih podatke. Ako je poslato postexpressom - kuriri zovu da provere da li je primalac na adresi; ako nije na adresi, PE na taj prilozeni br.tel. primaoca salju poruku da se paket moze pokupiti u posti.. To bi znacilo da je br.tel. bio validan. > Da bi pokupili paket - moraju pokazati licnu kartu; posta belezi podatke u sistem. > Mozda proveriti i sa mob.operaterom.. Na kraju krajeva - potraziti doticnu osobu na adresi za slanje - mesto je s razlogom navedeno kao adresa za isporuku - ta osoba sigurno cesto tu boravi/ radi/ dolazi u posetu, pa se raspitati..
2020 09 26
I meni se trenutno ista situacija desava? Sta se radi u tom slucaju, uplatila sam novac pre 5 danai navodno mi je predmet poslat, a predmet jos uvek Stoji na profilu > irenasara: > Posle koliko dana cekanja date negativnu ako smatrate da ste prevarene? > Dopisivala sam se sa clanicom dan dva oko nekog predmeta, logovala se redovno i odgovarala na poruke sve do trenutka kada sam joj uplatila novac i poslala uplatnicu kao dokaz. Posle toga se ulogovala jos jednom, bez ikakvog odgovora. Niti je predmet oznacila kao prodat niti ga salje.
2020 10 02
1 2