Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

devojke pomagajte

zelim zdravu dijetu,i neke savete,jer zelim da smrsam.. [:lepota]
2013 09 08
Samo jedi meso,testo i voce izbegavaj......
2013 09 08
Ti da smrsas? Ja kad sam te videla poslednji put bila si ok [:smejuljiti]
2013 09 08
odredi sebi obroke svaki dan u isto vreme. jedi sve,ali neka ti porcije budu umerene kao sto dobijes u restoranu. i naravno,parce hleba je dovoljno. pri tom unos minimum 2l vode. ne pij nikako gazirano nista. po mogucstvu vise rekreacije,trcanje makar....uvece pred spavanje. [:lepota]
2013 09 08
samo jedi 5x na dan po malo i obavezno meso, bez hleba...puno voca i povrca.... kljuc je jesti 5x na dan i svaki dan u isto vreme.... [:lepota] i nista posle 20h [:lepota] provereno [:lepota]
2013 09 08
hahhhahah,tanjiric [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 09 08
ja počinjem sutra sa dijetom u kojoj svaki dan 1kg ide dole [:lepota] ali onda nije ona najzdravija varijanta već sam je jednom držala pre 4godine i skinula 24kg za mesec ipo [:stidljiv] sad posle porodjaja ostao velikiiiiiii višak i sutra krećem da ga skidam [:poljubac] inače se radi o ATKINSOVOJ DIJETI
2013 09 08
ali ja zelim spisak sta smem a sta ne smem [:keziti]
2013 09 08
UKUCAJ ATKINSOVA DIJETA NA GOOGLE I DOBIĆEŠ SPISAK [:stidljiv]
2013 09 08
A ja bih da se ugojim ... Pa ako neko ima viska kg moze da mi proda,pokloni a mozemo i da menjamo za neku krpicu :D salim se malo,ali stvarno bih da se ugojim
2013 09 08
Bez ljutnje DISNEY ali mislim da to nije resenje. Treba samo discipline,a mi to nemamo. Hraniti se zdravo i biti fizicki aktivan. Ali mi nikada za to nemamo "vremena".... zene....
2013 09 08
HRANA KOJU MOŽETE JESTI Sve vrste mesa Junetina, piletina, teletina, svinjetina, jagnjetina, guska, patka, ćuretina, sve vrste iznutrica, divljač na sve načine-osim pohovana- kuvano, pečeno, roštilj, možete jesti i čvarke ali bez hleba, sušeno meso, kobasice osim viršli, sve vrste narezaka. Sve vrste riba Morske ribe, slatkovodne ribe, sve vrste ribljih konzervi. Sve vrste salata Sveža zelena, paprike, sveže ili pečene, paradajz, krastavci, sveže zelje ili kiselo, salata od morskih plodova, salata od luka, sveži spanać. Sve salate začiniti sa uljem, sirćetom, solju, biberom... ajvarom - po želji. Jaja Možete jesti jaja na sve načine. Povrće Karfiol, blitva, spanać, praziluk, kelj, luk, zelje, artičoke, patlidžan, šargarepa, peršun, celer, rotkvice, pečurke. Mleko i mlečni proizvodi Pod uslovom da količina ugljenih hidrata u ukopnom zbirnom unosu ne bude veća od 15 gr dnevno Možete piti Mineralna voda, limun, crna kafa, sve vrste čaja bez šećera, pola litre belog vina ili 1 litar gemišta ali nakon 6. dana dijete. Umesto šećera koristite veštačke zaslađivače tipa natren i sl.
2013 09 08
Un dijeta,po meni em zdrava,em uspesna.Ne gladujes tokom dijete a kilogrami putuju. . . . [:osmeh]
2013 09 08
Hahaha, ti mislis da se ja zezam [:smejuljiti] Atkinsova je rizicna jer ces posle 5 dana poceti da se treses i organizam ce ti traziti secer, Un je dobra ali cim prestanes sa njom vratice ti se kilogrami. Probaj hrono ishranu i zahvaljivaces mi celog zivota [:lepota] Ja sam bez muke skinula 9kg... [:osmeh]
2013 09 08
Ja drzim Atkinsa vec 12 dana i smrsala sam 8 kg. Nisam se tresla, padala u nesvest, umirala i slicno. Ni jednom nisam osetila glad u toku dijete, a kad me uhvati da bi pojela nesto slatko pojedem jednu bonzitu koja ima sve 7gr ugljenih hidrata, a dozvoljeno je dnevno uneti 20 tokom prve faze.
2013 09 08
1 2