Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Elektricne cetkice za zube

Da li ih koristite, i od kog proizvodjaca? Moj stomatolog me ubedjuje da je obicna cetkica sasvim dovoljna za odrzavanje dobre oralne higijene, ali ja sam zensko i volim da izmisljam 😁😁😁 Takodje ako je neko koristio tuseve/irigatore i slicno, neka napise iskustva, to takodje razmatram da uzmem, mada se stvarno ne razumem u marke i funkcije, bas se pogubim dok citam 🙄
2021 02 18
Ja koristim one mekse cetkice iz DM-a sto su 550-600 dinara, meni je to extra. To sto je cela naprava elektricna ne znaci nuzno da je sama cetkica kvalitetnija
2021 02 18
Jaoj, ja od kako sam je kupila, pitam se kako sam ranije živela bez nje 😁 Mnogo sam zadovoljna, i čistiji osećaj imam u ustima od kako nju koristim. Uzela sam neku Oral B na akciji u Liliju oko 3000-4000 je bila. Meni je inače zubarka preporučila da probam električnu četkicu. A skoro sam razmišljala i o oralnom irigatoru, ali mi je skupo još i to da uzimam, pa za sad koristim pored elektične, samo intradentalne četkice. 😁
2021 02 18
Ana koju Oral B, to me najvise zanima, ima milion modela, ili je samo jedan sa razlicitim bojama? Da li imas osecaj da bolje opere nego obicna? Negde sam videla da pise i "whitening" opcija, ne znam da li su te tvrdje ili mekse. Zapravo nista ne znam, svaki info mi znaci 😁 Svetlana ja nemam pojma da postoji elektricna cetkica po toj ceni, to je sjajno! 😊 Da li je to DM-ova marka? Da, irigatori su skupi, ali ako stvarno rade dobar posao, to je pametna investicija. Koliko sam para u zivotu bacila na gluposti... 😅
2021 02 18
Znaci osecaj je da bolje pere, sad sam procitala lepo, pa evo sad cu da umrem od nestrpljenja dok ne kupim neku 😁 Videla sam da su na ekupi sajtu na akciji, pa mudrujem 😎
2021 02 18
Nije elektricna, obicna je cetkica samo ima razlicite tipove dlacica, za osetljive zube/desni itd. To svaki zubar preporucuje, mekse cetkice - zato sto nisu agresivne za zube, ne ostecuju gledj a lepo i detaljno ciste svakako
2021 02 18
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7992bca037a4de93015af2edf2106c50.jpg) Evo ja imam ovu. Da sam znala da ću biti ovako zadovoljna, možda bih uzela i neku skuplju. 😁 Ali kažem i ovom sam vrlo zadovoljna. E sad, uz nju ide klasični nastavak (kao klasične medium četkice). A ja ću definitivno kad ovaj nastavak dotraje uzeti soft varijantu, jer mi je zubarka rekla da koristim mekše četkice a i one mi mnogo više prijaju desnima. 😊
2021 02 18
Hvala ti puno na slici! ❤ Da, definitivno samo soft, u pravu si, to i moj stomatolog kaze, samo je moj subjektivni osecaj da mi medium cetkice bolje operu zube. Svetlana moja greska, ja sam razumela da je elektricna, DM inace ima svoje regularne soft cetkice koje su odlicne i jako povoljne, a znam da imaju i svoju marku el. cetkica koja je dosta povoljnija od Oral B, ali sigurno nije 600din kao sto sam se ponadala, nisam bila dugo 😁 Hvala svakako na savetu 😊
2021 02 18
Hvala ti puno na slici! ❤ Da, definitivno samo soft, u pravu si, to i moj stomatolog kaze, samo je moj subjektivni osecaj da mi medium cetkice bolje operu zube. Svetlana moja greska, ja sam razumela da je elektricna, DM inace ima svoje regularne soft cetkice koje su odlicne i jako povoljne, a znam da imaju i svoju marku el. cetkica koja je dosta povoljnija od Oral B, ali sigurno nije 600din kao sto sam se ponadala, nisam bila dugo 😁 Hvala svakako na savetu 😊
2021 02 18
Koristim oral B,el cetkicu. elektricnu.Mnogo bolje operem zube posto se mnogo lakse zavuce u svaki deo.Cetkica je po meni najbolja soft.Oralni irigatori su odlicna stvar samo obrati paznju da imaju vise nivoa jacine,posto kada je mnogo jak mlaz mogu da ostete i desne a i gledj.
2021 02 18
U DR.Max apotekama imas dobar popust na Oral B el.cetkice. Moguce da su onda i na drugim mestima na popustu.
2021 02 18
Ja imam taj oralni tuš, to sam pre sto godina poručila iz inostranstva, dok još ovde nije bilo da se kupi...meni nije ništa posebno , mislim, dobro je radio (podesi se snaga mlaza i vrsta nastavka - bilo je 4-5 vrsta nastavaka, s četkicom, bez četkice... ali sam ja koristila samo onaj za tanki mlaz...meni su efikasnije interdentalne četkice i konac...na kraju sam ga frknula, negde je zatrpan stvarima , ni ne koristim ga više..
2021 02 18
Hvala puno svima na informacijama, divne ste! ❤❤❤
2021 02 18