Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li radi Ali Express?

Da li je neko narucivao skoro nesto?
2021 03 15
Ja jesam, i sve mi je dostavljeno🥰
2021 03 15
Ja sam bila narucila 11 novembra neke sitnice.Jedna posiljka je bila stigla decembra a drugu sam cekala tri meseca
2021 03 15
Ja sam porucila novu turu pocetkom februara, ali imali su svoje praznike oko Kineske nove godine pa su kasno proslog meseca poslali... trebalo bi uskoro da krecu da stizu. Pre toga sam narucila pakete krajem decembra i sve mi je stiglo od sredine januara do pocetka februara :)
2021 03 15
> Danijela234: > Ja jesam, i sve mi je dostavljeno🥰 Hvala puno,znaci radi :)))
2021 03 15
> SvetlanaRadic: > Ja sam porucila novu turu pocetkom februara, ali imali su svoje praznike oko Kineske nove godine pa su kasno proslog meseca poslali... trebalo bi uskoro da krecu da stizu. Pre toga sam narucila pakete krajem decembra i sve mi je stiglo od sredine januara do pocetka februara :) Hvala,srecna sam :)))
2021 03 15
Stici se sigurno, evo u medjuvremenu sam otisla do sanduceta i stigao mi je prvi paket, koincidencija :')
2021 03 15
I ja sam porucila pre neki dan. Znaci mi da cujem da sve super funkcionise...joooj, jedva cekam... <3 <3
2021 03 16
Ja sam narucila 26. februara, ali iz nekog razloga ne mogu da pratim posiljku pa me to nervira 😂 ali svakako nikad nisam imala problema sa alijem 😁
2021 03 17
Sve funkcioniše kako treba. :)
2021 03 17
drugima stize, ali meni ne. mislim da mi neko ili krade posiljke iz sanduceta, ili je moja posta korumpirana, pa moji paketi na kraju zavrse na KP i Limundu. nisam primila nijedan paket od jula 2020. a narucujem sigurno 1 stvar mesecno.
2021 03 18
Onda nešto definitivno nije u redu. Meni je prošle godine u martu, aprilu, maju, stizalo sa zakašnjenjem, logično, ali osim toga... Sve regularno.
2021 03 20
Tako je. a ne znam sta mogu da preduzmem.. Idem do poste, zapitkujem, nista za mene. svim ljudima koje znam OK stize sve, kao pre kovida.
2021 03 20