Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Armagedon...

Kusturica plače za nama 🤣🤣
2021 03 27
Devojke, hvala na cestitkama. Prestacu da se ponasam kao razmazeno deriste iz ovih stopa!!! 8-)
2021 03 27
A čekaj?! Jesi li prihvatila? ❤️
2021 03 27
> sandokanka: > A čekaj?! Jesi li prihvatila? > ❤️ Jesam, jesam! I sad se prenemazem kao seoska mlada, a u stvari uhvatio me strah od novog ,:)
2021 03 27
Čestitke Loki bravo 8-)
2021 03 27
> MARIJANA832: > Čestitke Loki bravo 8-) Hvala Marijana, nadam se da ce biti ok.
2021 03 28
> lokibg: > > sandokanka: > > A čekaj?! Jesi li prihvatila? > > ❤️ > Jesam, jesam! I sad se prenemazem kao seoska mlada, a u stvari uhvatio me strah od novog ,:) Tooooooooo!!! 🍀 🍀
2021 03 28
Izlazak iz zone komfora je vazda traumatičan.
2021 03 29
Bravo, Loki, najzad. Znam koliko dugo imas zelju za drugim poslom. Evo i ja da se oglasi, neke clanice znaju da sam u poslednjih pola godine stvarno dozivela neke grozne stvari i na sve to sam prezivela i koronu. Ako nekome znaci moje iskustvo : ja ne prestajem da se smejem😂😂😂 stalno se kikocem, na poslu misle da sam izlapotinu, a ja samo sve u zivotu prihvatam bas tako-zivot, jebi ga, sta sad
2021 03 29
> Debela_devojka: > stalno se kikocem, na poslu misle da sam izlapotinu, a ja samo sve u zivotu prihvatam bas tako-zivot, jebi ga, sta sad To sam i ja rekla sebi kad sam na kraju, posle niza smotanih desavanja (ispala mi cela bacva kuvanog krompira za pire u punu sudoperu, polomila sam bravu od ulaznih vrata i udarila nogu u krevet na isto mesto 5 puta) i na kraju progorela cigarom sebi nov bade mantil :') :')
2021 03 29
> SvetlanaRadic: > > Debela_devojka: > > stalno se kikocem, na poslu misle da sam izlapotinu, a ja samo sve u zivotu prihvatam bas tako-zivot, jebi ga, sta sad > To sam i ja rekla sebi kad sam na kraju, posle niza smotanih desavanja (ispala mi cela bacva kuvanog krompira za pire u punu sudoperu, polomila sam bravu od ulaznih vrata i udarila nogu u krevet na isto mesto 5 puta) i na kraju progorela cigarom sebi nov bade mantil :') :') Kako se desilo to sa pljugom..Ne bih da opisujem kako sam zamislila tu situaciju :') :')
2021 03 29
Sedela sinoc mrtva umorna da gledam neku crime emisiju sa deckom i udubila sam se u ekran a ruku gde sam drzala cigaru sam nekako iskrivila preblizu ramenu i kad sam krenula da uzmem dim shvatila sam da mi fali pikavca :') :') :') A ono na ramenu rupetina haahhaha, decko je mislio da cu doziveti nervni slom ali bila sam toliko umorna da sam samo slegla ramenima
2021 03 29
...i stresla zar sa ramena i zapalila novu pljugu :') :')
2021 03 29
> jelena2606: > ...i stresla zar sa ramena i zapalila novu pljugu :') :') tako nekako :') :') :') https://wifflegif.com/gifs/301969-cool-guys-dont-look-at-explosions-gif
2021 03 29
E da, ne znam za vas, ali mene je u poslednjih nekoliko meseci naprasno napao Turetov sindrom-psujem kao kocijas. Najvise u saobracaju, pa to i majku i oca i 10.koleno unazad....postajem sve mastovitija hahahaah
2021 03 29