Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Armagedon...

Pa to je Bg vožnja, ali veruj mi da je po Pirotu i Vranju teže voziti, džamahirija, makar se u Bg poštuje semafor i zeleni talas i nema biciklista oslobodioca koji ti lupaju po haubi jer si im ušao u lični prostor i u Bg pustiće te i propustiće, megapolis, veruj, mnogo vozim i volim da vozim, postoji mnogo veća vozačka solidarnost u Bg nego bilo gde po Srb. A proći će Touret tek kada naletiš na budalu kao ja na budalu sa pitbulom na sicu. Udari me lik otpozadi, opiči stručno i ulubi mi zadnji branik a sebi prednji pa mi se čepati i beči, širi oči i dreči na mene kao manit. Ja prvo zbunjena i lepo mu kažem: Šta se dereš, hajde da zovemo pandure, ti si iza mene, šta hoćeš, drži rastojanje, ti si kriv... Naravno na kraju i ja drečala na njega jer kako reče davno Micizara ovde na forumu stoku samo pastir razume. Na kraju kaže: Hoćeš sada da pustim kuče na tebe? (Pitbula na prednjem sicu) Dreknuh kao navijač: Pusti breee, poješću i tebe i tvog psa x-) x-) x-) Raširih prsa preko celog bulevara hahahaha i onda udahnuh i sedoh u kola i odoh bez pozdrava i ćao i mislim se, O gospode Bože, čemu sve ovo, nikakva šteta, plastični branici, da me grize pas pitbul nekog nesmajnika debila... Narod je jako nervozan.
2021 03 30
Hahahaah u Beogradu od davnina,vozaci beze od Pancevaca..Cim vide PA tablice,oprez se dize na maximum..To sam kod mnogih videla,pitala sam jendom u cemu je stvar...kazu mi da su pakleni vozaci :')tj kosmar haha..Dobro je znati za Vranjance ,:)
2021 03 30
Piroćanci su još i gori, tj. piroćanski bicikliste dede metuzalem varijanta, voze kako hoće posred ulicU pa ako priđeš s' kola, malo ti istreskaju haubu s' pesnice i hebu majku šta si ti koji K tu došao. Doživela više puta. A Vranje, pa tamo im grade već godinu i nešto glavnu ulicu a svi izleću kako znaju i umeju još kada vide non-Vr table e nema šanse da ti učine ni ono što treba a kamoli solidarnost. Ma o vožnji po Srbiji mogu do prekosutra ali pitbul sa isplaženim jezikom mi je bio prelomna tačka. Verujem biće još mnogo zanimljivih avantura :D
2021 03 30
Ahahahaahahahahahaahahah nasmeja me Srebrna. Mislim ne smejem se tebi, nego mogu da zamislim pucanje filma usled prekipljivanja. Ja sam isto taj tip-kad padne roletna nije vazno sto sam ja 174cm, a taj neko 200cm+pas bez brnjice. Grizem i kidam i imam metamorfozu u neandertalca bez toljage. Udari i mene pre nekoliko meseci jedna studentkinja otpozadi. Situacija sledeca: ispred mene lik sa ne-Bg tablicama, vidim da nije siguran gde.ce, sta ce. Prestrojio bi se, pa ne bi, pa zmigavac, pa nista, pa opet....na kraju krene u prestrojavanje i cvrc Milojko. Ne puste ga ì on na kocnicu. Ja isto na kocnicu bez problema jer sam pretpostavila da ce se to desiti, kad posle recimo 5 sekundi nicim izazvano traaaaaaas otpozadi. I to na oci saobracajnom policajcu. Bogami, lepo ja tu cimnem glavom jer se nisam nadala tome. Izadjemo nas dve, kad ono dve klinke nafurane, zure na neki Megatrend ili sta vec...ja je pitam: pa kako majku mu? Ona kuckala poruke....i tu krece tuzna zivotna prica: ona je dobila auto od mame i tate prosle nedelje, kasni na faks, sva se potresla, sad ce tata sve da sredi ali ce da je ubije, joj koji smor jbt, sta ce sad.... Na sve to saobracajac krece da ih muva, ide scena nabacivanja u klasi Bolji zivot, Selo gori, baba ceslja i slicno. I jos krece mene da ubedjuje kako kolima nije nista. A ja otvorim gepek, greda se ulubila, usla unutra-odvalila me. Dosao tatica, glumio da je kul, iskesirao na licu mesta, saobracajac uzeo klinkama broj telefona.....ja nastavila do posla pitajuci se: jbt, sta bi ovo pobogu? Boleo vrat nekoliko dana.....nadrealno! :)
2021 03 31
"ide scena nabacivanja u klasi Bolji zivot, Selo gori, baba ceslja i slicno" :') :') :') :') :') :') :')
2021 03 31
Hahhaahaha pa ja bih rado to prepricala, ali ti dijalozi, pa kikotanje uz snebivanje i "tvrdim pazar" neckanje....neprepricljivo. Dobih facijalis od kolutanja ocima, uz tranfer blama do neba. :')
2021 03 31
> lokibg: > Hahhaahaha pa ja bih rado to prepricala, ali ti dijalozi, pa kikotanje uz snebivanje i "tvrdim pazar" neckanje....neprepricljivo. Dobih facijalis od kolutanja ocima, uz tranfer blama do neba. :') :') :') :') :') :')
2021 03 31
Srbija u jednoj anegdoti :')
2021 03 31
Mene povremeno moj zivot podseca na seriju Ali Mekbil-ako ste gledale. Posebno u onom delu kad ona zamislja kako ljudima odgrize glavu, sasusi se i slicno. :') :') :')
2021 03 31
Jaoooooooo kako si mi otkljucala sad secanje, pa ja sam skroz zaboravila na tu seriju :') Ali je bila fenomenalna :')
2021 03 31
1 2 3 4