Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Armagedon...

Ne iskljucujem da gresim,ali Mislim da Jelena2606,ti imas fantastican dar da reatauriras namestaj ... Da izgledas kao devojcica Lagano,u akciju Umetnost Podrska Prijatelj ima Koji se predaju ... mnogo snage Ali znam da Je imamo 🥰
2021 03 25
Sandokanka je carica, jedva čekala da se oglasi u nekoj temi. Hvala na podršci i pozitivnim mislima. 🥰 Nije lako sigurno nikome. TV ne gledam ali nemoguće da se ne prati situacija kad ipak utiče na svakodnevni život. Idem da radim ili ne, idu deca u školu ili ne, otvorena radnja ili ne. Tašt bolestan, komšinica u bolnici, prijatelji u izolaciji treba im pomoć oko nabavke itd. Ne volim ni ja posao od kuće, troje onlajn u malom stanu, slabo komuniciramo uživo sa ljudima. Tužno je sve ovo ali evo, stiže proleće i sa tim nadam se i parče prirode u gradu. Verujem da na selu lepše. U svakom sučaju hvala Sandokanki, uvek uspe da izmami osmeh.
2021 03 26
Hej, hvala 😊 Pa nisam bas mozda nasmejala, evo sad cu – pre nekih desetak dana dobije nas kolega koronu…on je prosle godine sedamnaest puta (moze 7-8 stvarno 😊) bio u drustvu gde posle dva dana Izadju svi pozitivni, samo on ne…I dobro, mora u izolaciju…hvala Bogu, laki simptomi…ali bio je potonuo psihicki…ziveo je u srednjoj skoli u domu, pa na faksu i tek pre par meseci se nekako odlucio Da ode u stan, kod Vuka, svoj…a razumem ga poptuno…ja sam kao mlada dosta bila sama, dom je idealan I za drustvene ljude I za stidljivije…guzva je, ima ljudi, a kada zelis - mozes da se osamis, odes u citaonicu... glavno, nas junak odlazi u izolaciju nakon x dana terena i rada na dokumentaciji, izmoren, posiveo, a jos vise u dubiozi jer nece imati drustvo...u stanu nema ni krevet, samo fotelju...tomplomer naravno da nema..inace je dosta stedljiv, onako tipicno musko koje je pusi, ne pije, kupuje garderobicu taman koliko mu treba
2021 03 26
i tako ....najpre kupi toplomer pa vitamine onda - narucuje klopu, gde sam da sprema onda lagano krene u online kupovinu 2 stolice, slusalice, tehnika... i sve mu je bolje, izlazi povremeno da proseta jos je malko slab, ali hoda polako i jednom u setnji zvoni mu telefon neko sa fiksnog zove i on se uplasi - da li ga zovu ovi da provere je li u stanu i jos je bio dezurni na poslu (imamo dezurni telefon pa se menjamo nedeljno) on ti se, muceni, stusti kuci trkom i onda se tek javi...a ono ovi iz Gigatrona kovid huligan nas dragi :")
2021 03 26
i jos nesto lepo, na to sam bas bila ponosna - moj najstariji sin je Riba u horoskopu, dosta je emotivan i *bio nesiguran prosle godine pomerismo proslavu rodjendana jer je dedi bio pomen, pomerimo par dana, kad ono - vanredno stanje ukinuse vanredno, neka deca proslavise ... ne idemo nigde, resimo jedan dan na Frusku Goru, kampovanje 1 noc, ne moze auto do gore da prodje, nizak...secam se da sam ja tada pomislila - pa dboro, je li moguce, da li zaista trazim mnogo, jedan dan u 365 da smo kao eto otputovali :) mislim, nista sto je tako strasno, ali sve jedno za drugim komplikuje i opet pred rodjendan krene da se zahuktava, ali pozvasmo par drugara, Kumu i nase prijatelje s kojima smo stalno... i sad, sve mu se komplikuje ... a on je napravio ples kojim imitira Boga kako sedi gore i gleda,. gleda, gleda, lista kaze - cek'da vidim ovog Nikolica sta bi s tobom, mali kampovanje - ma samo sanjaj, druze hoces fiziku - ne moze neces matu - idemooo hoces rodjendan - evo ti kisaa... :) e, to je to - lose stvari se desavaju, ponekad i traju, ali vreme je velik majstor... priroda isto....a UM, nacin na koji shvatamo stvari moze da nas razboli ili da nas digne... ponekad brinem za svoju decu, moja je porodicna anamneza losa... ali za njega sam pomislila, to je to, glavnu stvar je naucio :) mogu i da ne budem tu :) samo plivaj, ribice idemo dalje moj ujka je govorio - ako izgubis novac, nisi izgubio nista; ako izgubis prijatelja, izgubio si pola *od svega sto imas); ako izgubis - ovde je menjao - razum ili hrabrost, izgubio si sve :) nemojte da brinete, samo da se malo oslobodim posla, pa kad krenem da kupujem sve vase prelepe stvari koje oblace siroke narodne divne mase :
2021 03 26
@sandokanka <3 <3 <3
2021 03 26
Lose stvari se desavaju, ponekad i traju, ali vreme je velik majstor... priroda isto....a UM, nacin na koji shvatamo stvari moze da nas razboli ili da nas digne... Sandokanka 👏
2021 03 26
Evo ja da podelim sa vama moje trenutno stanje (izmenjene) svesti. Bila sam ubedjena da mene u ovom zivotu moze ozbiljno da pomeri samo smrt. :) Bila sam ubedjena da sam sastavljena od kovanog gvozda.....i sto je najgore, nije to bilo uopste daleko od istine. Uvek glavu gore, idemo, idemo, idemo... I evo, pre nedelju dana dobijem ponudu za posao bolju nego sto bih se ikad nadala. Medjutim, umesto da se radujem ja vec danima idem ulicom u stanju najgoreg PMS-a i nervnog rastrojstva. Juce udarim auto na parkingu sto mi se nikada nije desilo, totalna dekoncentracija. Da me nije sramota od same sebe isla bih ulicom i plakala. Ivto po ceo dan. Zivotna energija na nuli!!!! A da me neko pita zasto, ja nemam odgovor. Evo i ovo sad pisem i zelim da podelim, ali znam da cu za 15min.obrisati post jer nikada nista sa manje smisla nisam napisala....ali ako neko ima objasnjenje, bicu odusevljena. Sandokanka <3
2021 03 26
OPA OPA PONUDA ZA POSAO !!! ČESTITAM OD SRCA! :) Nadam se da imaš neke lepe krpice da zablistaš. Ovo za auto - dešava se. Ja sam jednom ogrebala auto (tudji) na parkingu ispred Aroma marketa i čekala, čekala, čekala čoveka da mu se izvinim i platim i kada je došao crk'o je od smeha i rekao da je tako bilo već, A jednom smo drugarica i ja išle negde i isparkiravam jugića, lagano, lagano, obe istežemo vratove kao kornjačice ne bismo li videle da nam neko nailazi jer idemo u rikverc... a ono ide sporrooo... a kad ono, ja se naslonila na drvo jugićem i guliiiiiiiim Pa nije loše isplakati se. Naša divna prijateljica, Nina slikarka, kaže da je to naša veza sa svemirom, suze...kao voda valjda Meni je i još jednoj drugarici rekla treća naša, koja voli natal i bavi se - niste vi krive sada, ne možete racionalno da rasudjujete i kada bi htele, zbog zvezda...ali izaći će vam (sad koja god planeta je u pitanju) 2025...
2021 03 26
@lokibg samo mislis da nema smisla, ima sasvim smisla... jednostavno kad smo na minimumu psihicke snage, sve je sranje i covek tesko nalazi srecu u bilo cemu. Mogu sad i milion dolara da ti ponude, ako si trenutno takva nece te ni to oraspoloziti... A kad prodje ruzan period, bices srecna bukvalno sto lale rastu <3 @sandokanka volela bih da cesce imam tako pozitivan pogled na zivot kao Vi <3 drago mi je kad naidjem na takve osobe, uglavnom kad mi najvise treba i kad se najmanje nadam
2021 03 26
meni je bio period pre tri nedelje kada sam došla na tačku gde, kada se okrenem iza sebe, pomislim da je ne jedna stvar, ne dve, nego SVE trebalo da radim drugačije... što je najgore, sve što sam ikada radila bilo je onako, zagrejana za stvar i sa najboljim uverenjem i kazem ja to muzu, posle recimo tri dana ... a on kaze zabrinuto - stvarno, zar i udaja ja kazem - nije e onda je sve u redu :
2021 03 26
> SvetlanaRadic: > @lokibg samo mislis da nema smisla, ima sasvim smisla... jednostavno kad smo na minimumu psihicke snage, sve je sranje i covek tesko nalazi srecu u bilo cemu. Mogu sad i milion dolara da ti ponude, ako si trenutno takva nece te ni to oraspoloziti... > A kad prodje ruzan period, bices srecna bukvalno sto lale rastu <3 > @sandokanka volela bih da cesce imam tako pozitivan pogled na zivot kao Vi <3 drago mi je kad naidjem na takve osobe, uglavnom kad mi najvise treba i kad se najmanje nadam mislim da je to kod mene mozda neki poremecaj, salim se pricasmo skoro sa kolegom jednim kojem devojka pregleda racune, poruke, naloge... i ja kazem - eh koliko sam ja oprala kljuceva, karata, licnu kartu bar 2x jer ja ne pregledam dzepove pre masine... kada bih nasla neki papiric u dzepu, ja bih ga lepo poguzvala i pojela :) P.S. meni bi bilo okej milion dolara :P
2021 03 26
Sandokanka, da nisam apsolutno sigurna da sam budna i citam ovo sve sto ti pises bukvalno ne bih verovala samoj sebi da si stvarna osoba! :") hvala ti puno, pozitivna energija je cudo, pa cak i ovako preko tastature i ekrana! :)
2021 03 26
Loki, ne briši ništa. Svima dođe trenutak kad ništa ne ide i ne nađe se motivacija koliko god da je tražimo. Mislim da je čak i malo lakše kad napišemo ili podelimo s nekim. Čestitam za posao, zaista retko u današnje vreme da se nekome nudi dobro plaćen posao koji još i voli. Sandokanka i za mene izvor pozitivne energije koja nam izgleda jako potrebna.
2021 03 26
Pa Loki 😍, čestitam! Polako, u stanju si šoka, radovaćeš se 100%, čak sam i uverena da će iz ovog s*anja izaći mnogo dobre stvari! Joj, kad nam se vrati normalan život, pa ne znaš gde ćeš pre, koga prvo da zagrliš, sa kim da popiješ kafu, gde da otputuješ😍! Dal' ćemo imati dovoljno krpa za te poduhvate 😂. A biće, ma mora, iz svake kataklizme novo rađanje! Sinoć pričam sa drugaricom i konstatujemo, svima nam je tako, nedostatak SLOBODE i izbora i predugo traje. Na kraju razgovora dođosmo do smeha svim našim histeričnim napadima u doba koroniša! Red histeričan napad, red plakanje jer sam ga uopšte imala, a onda smeh- psihijatrija u malom 😂. Sando je neprikosnovena carica pozitive ❤
2021 03 27