Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Nešto što mi nije jasno

Turske kopije parfema koje nazivaju "original testerima", potpuno nove, prsnute samo nekoliko puta. Koštaju više od najskupljeg novog "original testera" na KP Da li iko uopšte veruje da su to original testeri? Zašto je potpuno nov, a prsnut samo nekoliko puta? Zašto košta više od novog? Pa onda imamo turske kopije poznatih dizajnera... Neko prodaje ovde svoju off white duksericu ORIGINAL SKUPO PLAĆENU, jer je koštala 3000 na nekom instagram butiku. Nije teško potražiti na internetu nešto o brendu i videti da original, u ovom slučaju off white duksevi koštaju od kojih 700€ pa na gore. A onda, oni koje lično najviše volim "dobijeno na poklon iz Amerike". Redovno prodaju "kvalitetne i skupe originale dobijene na poklon iz Amerike", a i slep bi video da su kopije. Konkretno je mene tako jedna zeznula pre više godina sa original levis farmerkama I kad su mi stigle, očigledna kopija koja ne da nije bila nova, nego su još nogavice bile skraćene i loše ušivene. Kad sam joj dala svako obrazloženje zašto je kopija I zašto nisu nove, rekla je da ja lažem jer je tetka iz Amerike nikad ne bi prevarila i donela polovnu kopiju. Od tad u širokom luku izbegavam sve prodavce koji prodaju poklone iz Amerike, ali iz radoznalosti obratim pažnju na predmete i do sad su sve bile kopije toga što je oglašavano :D Koji su vaši favoriti? Šta vama nije jasno kod ove online prodaje? I najbolje od svega, ima li iko objašnjenje za ova tri gore? 🤣
2021 05 11
Sve što je fejk, se prodaje kao original cesto uz opis dobijeno na poklon. Naravno, ako znate šta ste kupili, sledi izgovor kako je poklon i kako naravno prodavac nije mogao znati da je fejk. To isključivo zaobilazim. Converse patike iz Amerike, navodno original, naravno limited, bože dragi. Iskrena da budem ja sam zgrozena prodajom ovde. Planiram da ugasim profil za par dana, zaista ne mogu vise ovo da gledam.
2021 05 11
Slažem se, ali postoje ljudi koji zaista veruju da prodaju original krpicu iako to očigledno nije. Postoje i oni koji se ne razumeju, i koji misle da su npr-(preko instagrama) kupili tu Off White stvar za tih 3000 dinara, što jeste skupo realno za kopiju, pa oni to povežu nekom logikom da jeste original. Svačega ima, mora se biti obazriv
2021 05 12
Ja bas malopre gledam neki profil, devojka naglasava za RL polo dzempere i bodije da su original.. Iz aviona se vidi da su fejk!!! Nemoguce da ne zna da su fejk, jer zna gde ih je kupila (u turskoj ili od nekoga ko uvozi iz turske ili tako neke zemlje), A ako bas tvrdi da je nesto original onda mora da poznaje brend, i stoji iza toga, a ne posle nisam znala tetka me slagala..
2021 05 12
Ne treba da idete do Turske, kod nas ja lično znam bar 5 mesta u gradu gde se šiju majice, košulje, trenerke sa kojim god natpisom želite: Nike, Adidas, Ralph i Devergo su najpopularniji. Sad je opala potražnja pa samim tim i proizvodnja. Isto važi i za patike. Buvljak je bio prepun a to se sve sad prodaje onlajn preko Insta, KP, Fejs ......
2021 05 12
> AppleRed: > Ne treba da idete do Turske, kod nas ja lično znam bar 5 mesta u gradu gde se šiju majice, košulje, trenerke sa kojim god natpisom želite: Nike, Adidas, Ralph i Devergo su najpopularniji. Sad je opala potražnja pa samim tim i proizvodnja. Isto važi i za patike. Buvljak je bio prepun a to se sve sad prodaje onlajn preko Insta, KP, Fejs ...... Bolje da ovo nisam znala 😮 A, i cene realno nisu neke bas povoljne jer za 4000-5000 kupim neku srednju marku, a ne fus "original".. Ko tu koga vara, oni mene sto mi prodaju obicno platno sa znakom brenda za neke pare, ili ja druge da vide na meni neki brend (koji to zapravo nije)..
2021 05 12
Rekla bih da sve počinje od ovog drugog. Tuga. 😥
2021 05 12
http://m.checkcosmetic.net/ za proveru parfema npr... I ja praktikujem ično preuzimanje kad kupujem, a i kada prodajem.. Pa ako članica ima svoje metode može sve što od mene kupi i da proveri.. Na Instagramu nepostoji stranica sa orginal testerima.. Ko god suprotno tvrdi taj Vas laže.. Što se garderobe tiče, sem obuće, ili nekih brendova koji su svima dostupni ja lično ne nosim orginale.. Nemam ja love za Chanel, Louise i ostalu ekipu.. 😁😎
2021 05 12
Znam to za parfeme, al ti sto prodaju originale dobijene na poklon iz Amerike imaju toliko lose kopije parfema da ti taj sajt ni ne treba :') Ovde me vise zbunjuju njihova namera i razmisljanje. Zar stvarno misle da mogu sve da prodaju ako kazu da je iz Amerike ili original tester, kopija A klase i sta sve jos ima? Npr kopije patika, kad napisu kopija A klase i prodaju za 8000. Jedan moj prijatelj se bavi nekom prodajom i u kontaktu je sa mnogim dobavljacima. Te najskuplje patike koje kupuju na lot od minimum 5 pari ih kosta NAJSKUPLJE 1500 po paru. Onda dodju na neki sajt, napisu A KLASA i lupe cenu od 8000 :')
2021 05 12
Evo klasičan primer, pun buvljak ovakvih patika. Nema šanse da su original a cena..... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ed949cbc7c332b9714892501f8d785c5.jpg)
2021 05 12
Ma koji original, ovo je 100 % fake. Mada sve ima svoju publiku. Nekim ljudima je važno da izgleda kao original nije važno što nije, u fazonu drugi ljudi neće znati. Ali to je kompleks i ne vredi, koliko meni ne bilo jasno njima je to važno. Opasno je što su spremni da izdvoje velike sume novca za laznjake samo da bi fascinirali nekoga.
2021 05 12
> LUCIFERCE: > Ma koji original, ovo je 100 % fake. Mada sve ima svoju publiku. Nekim ljudima je važno da izgleda kao original nije važno što nije, u fazonu drugi ljudi neće znati. Ali to je kompleks i ne vredi, koliko meni ne bilo jasno njima je to važno. Opasno je što su spremni da izdvoje velike sume novca za laznjake samo da bi fascinirali nekoga. Ja sam kupila samo probane huarache za 8000, moj drug je kupio ovu tursku kopiju za 4500. Njegove su trajale mozda dve nedelje dok djon nije poceo da se odlepljuje, odvalila se guma pozadi i napravila se rupa na palcu... Al kaze isplativije da svakog meseca kupuje tako za 4000, nego da od jednom iskesira 16000 za nov original...
2021 05 12
> UltraStore: > > LUCIFERCE: > > Ma koji original, ovo je 100 % fake. Mada sve ima svoju publiku. Nekim ljudima je važno da izgleda kao original nije važno što nije, u fazonu drugi ljudi neće znati. Ali to je kompleks i ne vredi, koliko meni ne bilo jasno njima je to važno. Opasno je što su spremni da izdvoje velike sume novca za laznjake samo da bi fascinirali nekoga. > Ja sam kupila samo probane huarache za 8000, moj drug je kupio ovu tursku kopiju za 4500. Njegove su trajale mozda dve nedelje dok djon nije poceo da se odlepljuje, odvalila se guma pozadi i napravila se rupa na palcu... Al kaze isplativije da svakog meseca kupuje tako za 4000, nego da od jednom iskesira 16000 za nov original... Samo što će ti tvoje trajati bar dve god.. Pa meni nema logike njegova konstatacija da je njegov način kupovine isplati.. Eno u Office, N sportu, Đaku, Sport vision patike na šest rata.. U Offiice Michael Kors original za 7000-10.000.. Vans, Champion, Ralph Lauren, Guess i za manje novce..
2021 05 12
Meni je u radnjama kod nas navaodno brendirane garderobe i obuce,dosta toga bilo sumnjivo.Posebno vezano za patike.
2021 05 12
Meni je u radnjama kod nas navaodno brendirane garderobe i obuce,dosta toga bilo sumnjivo.Posebno vezano za patike.
2021 05 12
1 2