Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

❤️ Veceras sam u tom i tom delu grada ❤️

Gledam gde da smestim, da ne remetim pravila, i rekoh, sto ovo ne bi bila tema za sve nas. Moja nalazenja sa kupcima su inace na Novom Beogradu i u Rakovici, veceras idem do Slavije, pa da javim, kome treba nesto sa mog naloga, da me kontaktira da ponesem. Tako da, i Vi ostale devojke, slobodno pisite ovde gde je izlazak iz Vase zone komfora po pitanju nalazenja, tj neka devojke vide gde za par sati van standardne lokacije mogu da preuzmu nesto od krpica koje prodajete. Primer je gore naveden. I onda potencijalni kupci udju ovde, vide, mozda im odgovara lokacija i nesto odluce da kupe sa Vaseg naloga posto im je preuzimanje blize nego inace. Lep dan Vam zelim ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c9cd2b18d3d12070aa757aef1581112d.jpg)
2022 09 12
Ja sam u Kragujevcu, nalazim se sa kupcima po dogovoru. Uglavnom se nalazimo u centru, mada i druge lokacije ako su mi usput mogu da budu mesto nalazenja
2022 09 12
Ja sam 22.9 u Beogradu.Ko zeli licno preuzimanje moze da se javi. .
2022 09 13
Slazem se u potpunosti,s obzirom na to da su sada cene postarine skocile u nebesa,iako ja vecinom slucajeva praktikujem da ja placam postarinu bez obzira sto saljem. Sada je vec otislo u nebesa zaista.. Eto ja sam na Vracaru odmah kod opstine i kalenic pijace,a mogu i vrlo lako doci do zeljene adrese,jeftinije mi je to nego postarina trenutno... ❤️❤️❤️🌹🌹🌹
2022 09 23