Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena dešavanja /

Zara pitanje

Jel moze neko da mi kaze koja je fora u zarinim stvarima? Iskreno meni se ne svidjaju neki modeli cak sam i ulazila u prodavnice nista specijalno osim cena😵 ovde vidim cesto trazim ovo zara trazim ono zara. Imam i ja kosulju zara koja je jednom obucena i eno smejali bi se za koliko je prodajem 😑. Stvarno nrmam nameru da nekoga uvredim, ne shvatite lose nego pitam cisto onako pa ako mozete kazitte mi caku 🤣😘
2023 02 23
I mene zanima isto poodavno, isto bez uvrede. 😁 Čak sam videla i kopije Zare u lokalnom butiku. 🙂
2023 02 23
brate, kao prvo to se uopste ne izgovara ZARA kao sto pise.... ja evo ne umem... tj zaboravim kako bese... x-) Uopste nije jednostavno kao npr h&m!
2023 02 24
> stlead: > brate, kao prvo to se uopste ne izgovara ZARA kao sto pise.... ja evo ne umem... tj zaboravim kako bese... x-) > Uopste nije jednostavno kao npr h&m! Ko da je bitno ovde se radi o tome zasto je brend Zara toliko popularan mislim da si upala /o u pogresnu temu 😵
2023 02 24
Kupila sam Zara zimsku jaknu u njihovoj radnji koja je bila na popustu oko 4500 sa 7500 din,mogu reci da se posle DVa meseca raspada,konci ispadaju iz nje,ucebali se rukavi,uglavnom nikad vise Zara...
2023 02 24
> Zorana333: > > stlead: > > brate, kao prvo to se uopste ne izgovara ZARA kao sto pise.... ja evo ne umem... tj zaboravim kako bese... x-) > > Uopste nije jednostavno kao npr h&m! > Ko da je bitno ovde se radi o tome zasto je brend Zara toliko popularan mislim da si upala /o u pogresnu temu 😵 Auuuu.... sta mi rece ,:) :,'( oplakah :,'(
2023 02 24
> stlead: > > Zorana333: > > > stlead: > > > brate, kao prvo to se uopste ne izgovara ZARA kao sto pise.... ja evo ne umem... tj zaboravim kako bese... x-) > > > Uopste nije jednostavno kao npr h&m! > > Ko da je bitno ovde se radi o tome zasto je brend Zara toliko popularan mislim da si upala /o u pogresnu temu 😵 > Auuuu.... sta mi rece ,:) > :,'( oplakah :,'( Haahahaha 🤣🤣🤣
2023 02 25
> tashicica94: > Kupila sam Zara zimsku jaknu u njihovoj radnji koja je bila na popustu oko 4500 sa 7500 din,mogu reci da se posle DVa meseca raspada,konci ispadaju iz nje,ucebali se rukavi,uglavnom nikad vise Zara... E draga moja pa ne bi ona bila toliko na snizenju realno 😑 kinezi su zakon recimo moja sestra kupila jaknu u pandi sa krznom platila je pre 4 godine oko 4500 ili 5 hiljada evo nosi je i dan danas, toliko je prala, toliko nosila kao nova, moja neka preporuka nisu svi kinezi naravno vec robna kuca panda imaju lepe jakne kvalitetne neke stvari Arilje, Turske i bilo koju bluzu, haljinu koju sam kupila traje. Jbg nije markirano ali meni licno to ne smeta jer nisam od cura koje moraju nositi markirane stvari jedino sam oko patika probirljiva, obucu to kupujem ili metro kada se radi o papucama, sandalama, dajhman je ok kupila sam cizme 5 godina vec u super stanju nisam ocekivala od dajhmana a planeta za patike takodje zadovoljna traju isto oko 4,5 godina. To su neke moje preporuke oko prodavnica ali da ne skrenem sa teme zara hahaha 😵 stvarno ima dosta prodavnica odece gde se moze kupiti kvalitetno a i da je cena normalna 🙂
2023 02 25
Kod nas je to postao srpski Guči. Razumem da su neki modeli lepi ali iskreno, kad pogledam materijal sve češće piše 100% polyester. Neki dan sam na preporuku drugarice listala sajt Shein. Neki modeli identični i naravno 100% poly samo mnogo jeftinije. U modi je, činjenica ali kvalitet sve slabiji. Ja na buvljaku naišla na butik dečije garderobe, sve 'Zara'. Šije se kod nas i samo ubace etiketu Zara, provereno znam. Da me niko ne shvati pogrešno, imam 2-3 stvari od njih ali generalno nije moj stil. Kvalitet i cena nisu u skladu. Kome se sviđa, nek izvoli. To što mi još više smeta je da i AMC i Vogeli imaju sve gore materijale a cene astronomske.
2023 02 27
Nadam se da ce ova tema otvoriti oci clanicama koje su lude za zara stvarima 🤣
2023 02 27
> Zorana333: > Nadam se da ce ova tema otvoriti oci clanicama koje su lude za zara stvarima 🤣 Neće, Zara je zakon kod nas. 😂😂😂
2023 02 27
Meni je Zara super,ali kratkog veka,jedna sezona plafon,nego procitah danas u Blicu da se pojavila šuga u zari u CG :@ ,operite dobro stvari gde god da ih kupite,pre nego obučete.
2023 03 14