Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motorcikli, bicikli /

Posto sam polozila vozački,trazim auto...

Kupujem auto,dizela,za početnika,neki manji,zenski u dobrom stanju,registrovan,okolina Beograda do 1600 EUR maksimalno... Citroen C3 Golf 4 Mercedes A140 ili 170 Hvala unapred ☺️
2023 08 28
Neka je sa srecom!Pogledaj na sajtu Polovni Automobili.Ima dosta modela.Mozda pre C3 da pogledas Przoa 206 ili 207.Mercedes ti modeli su onako.Pricam iz iskustva jer mi je muz automehanicar a i ja sam u tom poslu svaki dan.Mozda Audi A1 umesto Mercedesa. Naravno sve prema novcu.
2023 08 30
Hvala puno ☺️ Gledala sam i ja C3 samo da je dizel,al opet i zbog velicine kola,jer imam jedno dete i jos jedno na putu...
2023 08 31
> tashicica94: > Hvala puno ☺️ Gledala sam i ja C3 samo da je dizel,al opet i zbog velicine kola,jer imam jedno dete i jos jedno na putu... Bebac jos jedan?Super.Nacices nesto sto ti odgovara.Mogu da ne persiram jer si sigurno mlada
2023 08 31
Samo benzinci, narocito za kratke relacije.. Od Mercedesa to godiste je i Bog digao ruke. Budite racionalni, treba Vam auto koji se nece kvariti i ako dodje do kvara, da popraka bude povoljna.
2023 09 01
> Milica9933: > Samo benzinci, narocito za kratke relacije.. > Od Mercedesa to godiste je i Bog digao ruke. Budite racionalni, treba Vam auto koji se nece kvariti i ako dodje do kvara, da popraka bude povoljna. Suprug ima benzinca,e sad je problem sto mi se on cesto gasi,jer sam u auto skoli ucila na dizelu...
2023 09 01
> KristinaCa12: > > tashicica94: > > Hvala puno ☺️ Gledala sam i ja C3 samo da je dizel,al opet i zbog velicine kola,jer imam jedno dete i jos jedno na putu... > Bebac jos jedan?Super.Nacices nesto sto ti odgovara.Mogu da ne persiram jer si sigurno mlada Da,da jos jedan... ☺️ Nema potrebe za persiranjem...
2023 09 01
> tashicica94: > > KristinaCa12: > > > tashicica94: > > > Hvala puno ☺️ Gledala sam i ja C3 samo da je dizel,al opet i zbog velicine kola,jer imam jedno dete i jos jedno na putu... > > Bebac jos jedan?Super.Nacices nesto sto ti odgovara.Mogu da ne persiram jer si sigurno mlada > Da,da jos jedan... ☺️ Nema potrebe za persiranjem... Neka je sa srecom.Ja vozim dizela i mnogo se manje kvare od benzinca.Narocito malo stariji modeli.Ovo sad novo je ocaj.Znam jer svaki dan se nagledam problematicnih kvarova upravo kod tih novijih auta.Kupis ono sto tebi kao pocetniku treba i kad uzmes pravu dozvolu posle mozes sta hoces a do tad ces se i ispraksovati i steci malo vece iskustvo.
2023 09 02
I ja podrzavam da se manes tih mercedesa(preskup servis, delovi se malo cekaju) i da pogledas Pezoe. I 307 ili 308 je skroz ok auto po velicini ako se uzme u obzir da stize jos jedna beba, gepek je odlican za kolica, ima dovoljno mesta i pozadi za dva auto sedista. Takodje pogledaj i opel corsu i ford fiestu. I ako ce auto imati petoro vrata, obavezno da stavis child lock, ako nema ugradjen.
2023 09 02