Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Prodaja na sajtu

Pozdrav svim clanicama, Neki duzi period nisam ulazila na sajt pa me interesuje da podelimo utiske, da li ima prodaje na sajtu uopste?
2023 09 12
Totalni zastoj 🤗 (kako kad zavisi od perioda) Ide ide... pa malo stane
2023 09 12
U poslednje vreme kod mene prodaja nula 😂
2023 09 12
Ja sam baš dosta stvari prodala u poslednje dve nedelje... o:)
2023 09 12
nista
2023 09 12
od polovine avgusta do sada kako je vec polovina septembra, skoro nista,iako odobravam i popuste i ponude cena raznih, jako slabo zaista
2023 09 12
Ja sam nekako periodicno aktivna u smislu kacenja novih predmeta, pogotovo od kada imam malu bebu, pa ne stizem nista.. 😄😄 Ali, poslednjih nekoliko dana sam kacila po jedan, dva artikla dnevno i odmah je nesto pocelo da se desava... Mislim da to moze da pomogne kod prodaje, jer taj jedan predmet povuce i da neko pogleda profil... Nesto sam poklonila, nesto prodala, jednu stvar razmenila i kupila, tako da energija kruzi... Moras dati da bi dobio. 😊
2023 09 13
Ja sam pre par dana ubacila dosta novih stvari i ne samo sto se niko ne javlja vec imaju i abnormalno malo pregleda 🥲
2023 09 13
Ja sam pokusala sve, kacenje predmeta jedan po jedan, slike 1:1 na beloj pozadini, pravljenje lotova, kacenje snizenih stvarcica na forum Rasprodaje i pravljenje temu predlozi cenu s vremena na vreme, snizavanje cena, slanje poruka clanicama koje su stavile u omiljeno da imaju popust i apsolutno nista nije doprinelo prodaji. Pregledi su jako losi, clanice ne odgovaraju na poruke, cak ni da se zahvale na ponudi, nema raspitivanja, n i s t a, cak ni za krpice i brendovi koji su kao popularni.
2023 09 13
Da, da pregledi su vidno lošiji čak i kada uplaćujete reklame…
2023 09 13
Pregledi su katastrofa, ali i kupujem i proda se po nešto. Nije baš da stoji. 😁
2023 09 13
Kod mene dosta dobro ide u poslednje 2 nedelje. Mada izbacivala sam nove stvari pa mozda je i zbog toga.
2023 09 13
Javljaju se svakodnevno, ali prodam 2-3 predmeta mesečno. Dogovorimo se oko slanja, pitam da li im više odgovara da plate pre slanja ili pouzećem, spustim cenu, ubacim i poklon. Ostavim podatke za uplatu, i nikada više se ne jave... 🤷🏻‍♀️
2023 09 13
Van sajta 2 predmeta, a verovatno i treci ovih dana
2023 09 13
I kod mene ne baš sjajno, najgore od svega mi je kad mi se neko javi, pita, kaže da kupuje, i na posle se ni ne javi, niti odgovori na moje poruke. Jedna prodaja u deset dana, tako otprilike. Nadam se da će sada biti malo bolje, pošto vidim da su članice malo aktivnije. Inače, uspem da prodam ponešto i preko fejsa. 🌸
2023 09 14
1 2