Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tom Ford parfemi iskustva

pozz svima, ima li neko iskustva sa njihovim parfemima i kojim, kako vama mirisu, koliko jako i jesu li postojani :") hvalaa
2024 02 17
Lost cherry i Bitter peach mi nisu intenzivni, ali su dopadljivi, Tobacco vanille jeste i on mi je medju boljima, treba ga probati na koži, jer je nekom muskobanjast. Black orchid i Velvet orchid su specificniji i ovaj crni mi na ćerki nekad mirise vrlo čudno (trulez zemlje), treba probati na koži svakao, meni su ok, nekom smetaju. Vanille fatale imam dekant i nisam potvrdila da je original, jer mi je slab kao i ovi gore, koje sam probala u Sephori, njega nisam tamo našla za probu, ali miris kao miris je dopadljiv
2024 02 17
> jacaikaja: > Lost cherry i Bitter peach mi nisu intenzivni, ali su dopadljivi, Tobacco vanille jeste i on mi je medju boljima, treba ga probati na koži, jer je nekom muskobanjast. Black orchid i Velvet orchid su specificniji i ovaj crni mi na ćerki nekad mirise vrlo čudno (trulez zemlje), treba probati na koži svakao, meni su ok, nekom smetaju. Vanille fatale imam dekant i nisam potvrdila da je original, jer mi je slab kao i ovi gore, koje sam probala u Sephori, njega nisam tamo našla za probu, ali miris kao miris je dopadljiv Hvala na tako detaljnom opisu! Jako zanimljivo da mirise tako, gledam note pojedinih i neke ih imaju interesantne, npr Bitter Peach ima Rum :) Osim njega interesuju me Rose Prick, Soleil Blanc i Neroli Portofino :)
2024 02 17
Ja npr taj rum nisam osetila, Neroli je osvezavajuc, skoro sam probala neki koji mi je bio bezveze (ima kokos), nisam sigurna da li je Soleil Blanc, flasica je bila na taj fazon.. uglavnom, mislim da ima kvalitetnih mnogo jeftinijih parfema, a kako ih reformulisu posle nekog perioda, najbolje ugrabiti dobre parfeme pri izlasku ili iz te godine proizvodnje. Good girl npr mi nije uopšte intenzivan u parfimerijama sad, a nabavila sam ostatak iz 2016 i prejak je. Ima bas dobrih arapskih parfema koji su povoljni i polako stižu kod nas. Ako tražiš intenzivne, probaj Montale i Mancera, imas u Jasminu (ne znam da li u svakoj radnji) i Belodore testere, na Kupujemprodajem imas proverene prodavce parfema i neke online parfimerije koje su povoljne. Problem je sto na osnovu tudjih komentara bez probe ili čitajući komentare na Punmiris mozes da se lako zeznes i kupis preskup parfem koji ti ne odgovara, bez obzira sto je hvaljen. Meni je štošta slabo, a nekom drugom je to prava mera intenziteta
2024 02 17
Obrisase mi preko noci 20 oglasa .. da places .. gde moze da se oglasava prodaja parfema
2024 02 17
Ako možete da napišete ovde ili u privatnoj poruci proverene prodavce parfema i online parfimerije koji su pouzdani ? Jer sve što sam do sad gledala ,i uporedjivala sa svojima našla sam da nisu originali...
2024 02 17
> NiiiFragrance: > Obrisase mi preko noci 20 oglasa .. da places .. gde moze da se oglasava prodaja parfema Nije dozvoljena komercijalna prodaja na sajtu
2024 02 17
Meni je Tobacco Vanille grozan, mirisao mi je na pikslu 😂 Doduse, moguce da tester nije bio svez. Imam Orchid Soleil koji sam dobila pre nego sto su prestali da ga proizvode i tek sam ga prosle godine otvorila. Nezan, cvetni, kremast… jedino sto na mojoj kozi ne traje dugo i nisam sigurna da bih dala tolike pare za njega
2024 02 17
> MarijaGojic: > Ako možete da napišete ovde ili u privatnoj poruci proverene prodavce parfema i online parfimerije koji su pouzdani ? > Jer sve što sam do sad gledala ,i uporedjivala sa svojima našla sam da nisu originali... Ima puno parfimerija- Coco parfemi, Mojaparfimerija, Angel, Originalniparfemi, Prodaja parfema, Parfemi Srbija, Lotus, Jovanovic (na KP imaju nalog), na KP ima dosta njih. Marina bg, Marina ns, Mix, Icon, Boris.. kad vidis ocene i komentare, to je to. Imas razne forume na kojima mozes čitati utiske i preporuke
2024 02 17
> Lanana: > Meni je Tobacco Vanille grozan, mirisao mi je na pikslu 😂 Doduse, moguce da tester nije bio svez. > Imam Orchid Soleil koji sam dobila pre nego sto su prestali da ga proizvode i tek sam ga prosle godine otvorila. Nezan, cvetni, kremast… jedino sto na mojoj kozi ne traje dugo i nisam sigurna da bih dala tolike pare za njega Ja ne bih ni za Tobacco dala toliki novac u regularnoj parfimeriji, iako mi je dobar i traje duže, pored sjajnih jeftinijih parfema; a to za pikslu, moguće da ti je na prvu mirisao tako, nekad se moraš i upoznati sa parfemom, pa se rodi ljubav. Shalimar mi je bio gorki dim, pa prešao u neki slatki tamjan. Mancera Oud Vanilla je sjajan, intenzivan, dugotrajan, a dosta povoljniji nego Fordovi
2024 02 17
Za Soleil Blanc sam bas cula podeljena misljenja. Nekima previse vuce na kokos a npr na meni se ne oseti nota kokosa uopste, u svakom slucaju nisam primetila da drzi nesto dugo 😂 Cafe Rose je zanimljiv miris ali definitivno nije za svakoga. Ja najvise volim unisex parfeme kao npr Tobacco i Ombre Leather, ali mislim da od ovih zenskih Tom Ford parfema ima mnogo boljih i jeftinijih
2024 02 18
Ko ode u Tursku, moze da obidje lokalne parfimerije i isproba raznorazne odlične parfeme, koji uglavnom nisu skupi. Ja sam se pogubila u testiranju i ništa nisam kupila. Sto se tiče Tom Ford, Nishane, Xerjoff i Amouage npr, svojevremeno sam resila da kupim jedan koji će da me odusevi, da ne uzimam ostatke, dekante..ali dobro nisam bacila novac, jer tih par koje sam želela na osnovu recenzija, meni nisu bili toliko dobri. Nešto još čeka testiranje. Ako tražite bas potentan parfem probajte Nishane Nanshe, meni je bio previše, komentarišu da je puderast, a meni je bio kao insekticid. Opet, ne mora da znaci posle jedne probe da sam stekla pravi utisak. Nekad se rodi ljubav posle 3 dana korišćenja i zato nije lose uzimati manje količine za probu ili testirati parfem nekoliko puta u razlicitim vremenskim uslovima, kao i van ciklusa, u ciklusu se menja status hormona
2024 02 18
> NiiiFragrance: > Obrisase mi preko noci 20 oglasa .. da places .. gde moze da se oglasava prodaja parfema Ovde: https://mojekrpice.rs/forum/t/32302/kozmetika-i-sve-vezano-za-nju-prodavaci-oglasite-se-ovdje
2024 02 18
Tom Fordovi parfemi divno mirisu, ali su u glavnom kratke trajnosti sto se tice private blend kolekcije (kucaj kako izgleda lost cherry i svi oni koji su u istim bocama - bitter peach, tabacco vanile itd). Imam i black orchid edt i edp i oni mirisu ceo dan na kozi, a na garderobi danima. Smatram da, iako mirisu lepse od 90% parfema koje sam pomirisala, nije vredno kupiti ih jer vecinom traju samo par sati. Mislim da za 200e moze da se mirise ceo dan, ne samo do izlaska iz kuce :D
2024 02 18
Mislila sam da ih isprobam iskreno :) ne bih kupovala celu flasicu definitivno. Videla sam i taj Cafe Rose.. po nazivu deluje kao da dominiraju.. kafa i.. ruza :) deluju zanimljivo ovako svi.. u sustini nadam se da su pogodni za mladje osobe, da nisu teski i da su onako svezi, laki
2024 02 19
1 2