Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc oko slanja

Dobro vece devojke, davno sam slala pa ne znam kako sada ide i koje su sluzbe najpovoljnije?
2024 02 26
Zdravo, mislim da je pošta najpovoljnija i da većina tako šalje, i to najčešće kao CC (običan) paket. Dostava je kroz par dana. A za brzu dostavu post express. Prvo košta 200 dinara, a drugo 300 (bez otkupa), ako se nešto nije menjalo od ove godine (najbolje je da tačne informacije pronađete na poštinom sajtu). 😊
2024 02 26
Hvala puno na pomoci, jos samo jedno pitanja ako znas da lo CC paket mogu u posti da upakujem u njihovu kesu ili moram kod kuce u moju?
2024 02 26
U mojoj posti CC ide uglavnom u kutije, ili u one njihove kese za PostExpress koje se okrenu naopacke da budu crne
2024 02 26
Kod mene u Pošti primaju sve moguće vrste pakovanja, u zavisnosti od raspoloženja. Jednom mi je samo devojka tražila kutiju jer je bila besna taj dan, (bukvalno je mene čekala da istrese frustracije) pa kad sam joj rekla da se usaglasi sa kolegama oko pravila, spustila je loptu, i kao "ipak prihvatila paket". Mada znam da negde isključivo traže kutije, meni uglavnom kad stižu CC paketi, stignu u raznoraznim kesama. Što se cena tiče, PostExpress je poskupeo, nije više 300 bez otkupa, poslednji put sam platila 350.
2024 02 26
Hvala vam puno na pomoci, divne ste!
2024 02 26
Što se pakovanja i veličine paketa tiče, dužni su da prihvate sve od kese do kutije, samo je bitno da npr nema oznaka dr kurirske sluzbe npr aks ili Postexpress, zato se okrecu kese. A to što prihvataju negde samo kutije, jer njihovo lično izivljavanje 😤
2024 02 26