Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Sta vam ovo znaci?

Sta znaci kada trazite dodatne slike da vam se posalju na viber ili whatsapp? Zasto vam vise odgovara da vam se dodatne slike salju na viber/whatsapp nego ovde na sajtu? 🤣 Cisto iz radoznalosti pitam, posto ne razumem? 😅
2024 02 26
Zato sto se bolje vide slike nego na sajtu.
2024 02 26
Slazem se, a i kad posalju na viber recimo snimak ili trazite nesto da se uslika,premeri onda ste sigurni da članica taj predmet zaista ima, manja je mogucnost da cete biti prevareni.
2024 02 26
Nije tolika razlika u kvalitetu slike. Sve može lepo da se vidi i ovde ako se slika iz različitih uglova na dnevnom svetlu, uzevši u obzir da prodajemo odeću a ne mikroskopske predmete. Lično ne volim komunikaciju van sajta, posebno jer druge platforme imaju opciju unsendovanja poruka, a i zato što mi se ne deli broj sa nepoznatim ljudima sa sajta osim prilikom slanja.
2024 02 26
> njelena360: > Zato sto se bolje vide slike nego na sajtu. Isti je kvalitet bukvalno 😅
2024 02 26
> darkacademia: > Nije tolika razlika u kvalitetu slike. Sve može lepo da se vidi i ovde ako se slika iz različitih uglova na dnevnom svetlu, uzevši u obzir da prodajemo odeću a ne mikroskopske predmete. Lično ne volim komunikaciju van sajta, posebno jer druge platforme imaju opciju unsendovanja poruka, a i zato što mi se ne deli broj sa nepoznatim ljudima sa sajta osim prilikom slanja. Apsolutno se sve slazem, zato me ovo i nervira 🤷‍♀️
2024 02 26
> deksica: > Slazem se, a i kad posalju na viber recimo snimak ili trazite nesto da se uslika,premeri onda ste sigurni da članica taj predmet zaista ima, manja je mogucnost da cete biti prevareni. Ali zar to nije isto kao kad bi Vam poslali slike/mere ovde u inboks na sajtu? 😅
2024 02 26
Ne, nije. Fotografije na Viber i WhatsApp se mogu poslati u HD kvalitetu i budu identicne kao u telefonu, plus sajt ih umanji i losiji je zoom. Ja nisam ta koja trazi komunikaciju van sajta, cak je i ne volim ali znam da sve clanice tamo traze iz tog razloga, plus zbog videa recimo. > Isti je kvalitet bukvalno 😅
2024 02 26
> Milica.1994: > > deksica: > > Slazem se, a i kad posalju na viber recimo snimak ili trazite nesto da se uslika,premeri onda ste sigurni da članica taj predmet zaista ima, manja je mogucnost da cete biti prevareni. > Ali zar to nije isto kao kad bi Vam poslali slike/mere ovde u inboks na sajtu? 😅 Pa nije, tamo imate broj telefona,ime i bar neke podatke,oni koji nemaju predmet ili muljaju obicno se i ne jave,kad im se posalje poruka da se prebaci komunikacija.A i ako je predmet ostecen, uveca se slika, pita se za ostecenje.Puno puta sam odustala od kupovine,jer je nesto osteceno,a ovde nisam mogla da to uocim.Naravno, to su moja zapazanja iz visegodisnjeg iskustva,nisu svi prodavci posteni,cast izuzecima.
2024 02 26
Ja mislim da sam tražila 2 puta slike na Viber, jednom jer je članica postavila slike na sajtu koje su bile tamne i mutne i jedva se video predmet. Drugi put kad sam kupovala skuplji ranac od članice sa 3 utiska. Meni s vremena na vreme traže, ili me čak pitaju za mere samo I ostave broj telefona. Jeste bolji kvalitet i može da se zumira itd, ali takođe, komunikacija van sajta se ne uzima u obzir od strane Admina, ukoliko dodje do nekog problema i prijave. Pre neki dan mi je devojka tražila mere i slike, poslala sam joj prvo ovde pa na Viber, nisam dobila ni "Hvala" kao odgovor. 😏
2024 02 26
@deksica Ne znam da li ste ispratili ove silne prevare u zadnje vreme, ali neko moje zapažanje je da taj broj telefona ne znači ništa, samo blokiraju kupca i ćao. Apsolutno nema razlike da li su poslali slike na sajtu ili Viberu, jedino taj kvalitet slike ili mogućnost videa, eventualno. Mislim da ću prestati da izlazim u susret jer iskreno se ni ne sećam da sam nekome tako slala slike, mere itd I da su na kraju zaista I kupili nešto (možda njih 2-3 od 50)
2024 02 26
Po meni je zaista nepotrebno slati slike van sajta. Pogotovo zbog toga sto @Her kaze da vam Admin nece uvaziti takvu prepisku. Imala sam vise vrlo neprijatnih iskustava van sajta sa davanjem broja random nepoznatim ljudima i bas maksimalno izbegavam takve situacije sada. Ne znam, nekako smatram ko zeli da prevari moze to i preko vibera/wa, postoji gomila aplikacija u kojima mogu da se srede fotke a nije potrebna nikakva specijalna vestina za to. Slike izbliza u porukama na sajtu su sasvim dovoljne
2024 02 26
Ja mislim da su članice koje traže slike na Viber ustvari samo istraumirane raznim iskustvima ovde, pa verovatno misle da im je to nekakvo osiguranje. Ja sam jednom prodavala 2 nova para biciklističkih za tipa 500 dinara, i žena mi traži slike na Viber. Pritom ja sam imala preko 100 utisaka, ona oko 300. Razmišljam, što me smara za 500 din I biciklističke, kao kuću da kupuje. Uglavnom kad sam joj poslala, njen odgovor je bio "Stvarno su nove". Verovatno da su joj svašta uvaljivali pre, pa ih je onda zagledala i zumirala tamo da se uveri u tačnost oglasa.
2024 02 26
Iskljucivo komunikacija na sajtu! Ja sam prosle godine zeni slala na viber slike torbe,ona se neckala,javila se tek posle par dana,opet na viber,kada sam torbu to vece trebala da predam novom kupcu. Ja kazem zakasnili ste,veceras dolazi devojka po torbu,da bi me pozvao njen sin na telefon i izvredjao i slao uzasne poruke! Radilo se doduse o sajtu KP,ali svejedno,debelo sam se opekla sa ludacima!
2024 02 26
Ranije me je nervirala komunikacija van sajta i nisam razumela potrebu za istom ali sam u poslednje vreme itekako za. Brže je, bolje se vide slike, može snimak, dogovorimo se u 4 minuta umesto da se mimoilazimo po sat - dva sa porukama, u odnosu na to ko kada ulazi na sajt. Viber i Whatsapp su mi mnogo efikasniji za komunikaciju i imam "službeni" broj samo za ove namene tako da mi nije problem da ga bilo kome dam.
2024 02 26
1 2