Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Dodatna ideja za VIP sta mislite

Sta mislite o ideji da svi oni koji imaju VIP clanstvo dobiju i mogucnost da im stigne obavestenje o snizenju za stvari koje drze u omiljenim? U stvari, da stize obavestenje o promeni cene jer nekad cena ode i na gore ako prodavac vidi da ima mnogo zainteresovanih. Ovo bi mozda povecalo prodaju VIP-a pa samim tim i budzet sajta pa bismo mozda mogli ocekivati i neki boljitak u buducnosti.
2024 03 23
https://mojekrpice.rs/items/zene/8566184/missoni-sorts-velicina-40-snizen-2000 evo npr, clanica je drzala ovaj sorts na 1200 u naslovu da je snizen, sad promenjen na 2000din, sto meni znaci da ga ne bih sad uzela ni za tih 1200 jer ne volim kad neko dize cene na vec postojecim predmetima jer aaaaah sezona. Uzmi pa okaci iznova, ne da menjas postojecu cenu na visu.
2024 03 23
Super ideja, ali kao i ostale ideje, nema ko da ih sprovede u delo. Npr. praćenje korisnika trenutno nema nikakvu funkciju. Kad bi postojala stranica nalik Omiljenim gde bi izlazili nedavno postavljeni predmeti od korinsika koje pratim, bilo bi i poente. Isto tako, ideja da se filtriraju utisci pa da možemo odmah da vidimo negativne itd. Mislim da je DzoDzo pisala o naplati VIPa nakon što se postavi određen broj predmeta, da se to nekako ograniči. Sve u svemu, mnoštvo dobrih i korisnih ideja, na koje niko ne obraća pažnju. Umesto toga uvode trustapp I slično, a da se nisu nimalo potrudili da poboljšaju funkcionaknost sajta.
2024 03 23
> DzoDzo: > https://mojekrpice.rs/items/zene/8566184/missoni-sorts-velicina-40-snizen-2000 evo npr, clanica je drzala ovaj sorts na 1200 u naslovu da je snizen, sad promenjen na 2000din, sto meni znaci da ga ne bih sad uzela ni za tih 1200 jer ne volim kad neko dize cene na vec postojecim predmetima jer aaaaah sezona. Uzmi pa okaci iznova, ne da menjas postojecu cenu na visu. Desilo mi se jednom da stavim predmet u omiljene i da vec isti dan ili naredni prodavac digne cenu, verovatno jer je predmet imao dosta svidjanja. Dopustam i mogucnost greske prilikom pisanja cene koja je naknadno ispravljena.
2024 03 23
Mene zanima kako se naplaćuje i uzima to vip članstvo i ostale ponude?
2024 03 23
> MarijanaTasin: > Mene zanima kako se naplaćuje i uzima to vip članstvo i ostale ponude? Kliknete na usluge pa tu odaberete VIP clanstvo ili ako zelite da uplatite promociju
2024 03 23
Hvala vam, to je sad nesto promenjeno, ranije kada sam kliknula na to izlazilo mi je da se plaća kao uz telefonski račun nemam pojma, pa nisam bila sigurna u to al sad je drugačije napravljeno, hvala vam na objašnjenju
2024 03 24
Sad se placa preko kartice. Realno je bilo sigurnije preko telefona. Nadam se da ce shvatiti ovaj promasaj i vratiti mogucnost preko smsa.
2024 03 24