Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje prodaju smece

Zaista ne razumem sta imaju u glavi ljudi koji ovde dodju da prodaju za xyz novaca stare isflekane i grozne stvari. Ja nove farmerke iz H&M prodajem za 700 a neko izrondjne i isflekane na sto mesta za vise od 700 dinara jos kaze zato takva cena. Alooo o.O Da li ljudi taj skart stavljaju ovde da bi nekom uvalili za razmenu ili sta je u pitanju ne znam ali treba bre sramota da ih bude...
2014 09 21
Plus: Tri puta su mi clanice sa mnogo ocena uvalile odecu koju sam odmah posle uplate i otvorenog paketa bacil u djubre. Verujem da nisam jedina samo sam tada ispala budala sto nisu popile negativne ocene i sto sam precutala.
2014 09 21
Meni su poslale jednom i prljavo,kao da su skinule sa sebe i stavile u pismo.:(
2014 09 21
isto tako sam ja kupila majica kao,,nova,, sva ucebana duks kao ,,nov,, ispran [:sokiran]
2014 09 21
Ma brate ja sam dobila suknju koja je bila na pet rupa i na kraju se jos ispostavilo da je neki amater sasio. Grozno.
2014 09 21
A i sa duksom sam slicno prosla. Samo sto bih ja zabranila da clanice ubacuju gotosopirane slike. Moje stvari tri puta ruznije izgledaju na slici nego ovako. A stvari za djubre provucene kroz raznorazne filtere sjajno. Posle dodje paket pa se sokiram...
2014 09 21
Ja ne znam kako se ne boje da ce im neko dati negativnu,treba sve da se napise nekome ce mozda i odgovarati tako kako je.E to je strasno,to je po meni vise prevara neko cene na pojedinim predmetima:(
2014 09 21
Fotosopirane** :)
2014 09 21
meni definitvno bilo najgore kad me clanica ubedjivala da sam dobila srebrne mindjuse oooo pa nisam toliko valjda luda na kraj se jos uvredila [:sokiran]
2014 09 21
[:sokiran]
2014 09 21
Svaka cast sto si se osmelila da ovo kazes.Istina je da ima osoba koje su tako "debelog obraza"da su u stanju da prodaju takve otpadke da covek ne moze ni da pretpostavi dok to ne dozivi. Ja sam tako prosla sa torbom i napisala komentar a onda me je ta devojka dovela u groznu situaciju.Molila me i preklinjala da povucem komentar i da ga iskorigujem,zvala me je nekoliko puta telefonom i plakala i pravdala se na najapsurdniji nacin i naravno nisam imala duse da ostanem dosledna pa sam samu sebe iznegirala promenivsi komentar i ocenu. Medjutim,tu torbu nikad nisam uzela u ruke niti sam mogla bilo kome da je poklonim i mislim da sam pogresila sto sam bila slaba na njene molbe
2014 09 21
Ja na predmetima napisem,OCUVANI,to znaci da su kao novi ali to ne mogu da napisem jer su prosto noseni,jednom,dvaput nije bitno.A meni u porukama stize,,molim te reci mi da nije pocepano,isprano?,,I ja u cudu pa pobogu pise da je ocuvano...I onda sam skapirala,jer sam ja ovde relativno nova,da su ljudi bukvalno prevareni vise puta!
2014 09 21
Mene je nedavno isto to neki decko za dzemper ispitivao. Bukvalno 5 puta me je pitao da li je sa dzemperom sve ok. Razumen takve ljude. Ja prodam za 900 dinara NOV original nike duks i posle mi se clanica pet puta zahvali i sva je srecna i meni je to dovoljno. A neko prodaje nike sa pijace za 4/5 hiljada lol
2014 09 21
Isto sa jednom kosuljom,toliko sam ispitivana da sam rekla na kraju ja ti saljem paket pa kada dobijes i vidis kosulju onda ti meni posalji,ali razumem pametije bi bilo i da sam ja ispitivala t [:osmeh] oliko!!!
2014 09 21
I ja sam par puta lose prosla, jednom sa clanicom koja ima 200 i nesto utisaka.. Ali negativna za negativnu, pa sta da radis.. Zato kupujem i razmenjujem iskljucivo u Beogradu, a clanicama koje licno preuzimaju od mene vadim i pokazujem garderobu [:smejuljitise]
2014 09 21
1 2