Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li znate.....?

mene je uvek zanimalo sta vi neke radite u toku dana, u vasem zivotu inace, kako izgledate, kako vam izgledaju sobe ili kuce gde zivite, ispadoste vi cistunice, a mi koje kupujemo ili prodajemo nekad polovnu kozmetiku prljavuse. Ono, kakav je to poriv u nekim devojkama/zenama da brinu ko sta kupuje za svoje pare... Ako ja kao kupac kazem da problem nemam i da licno od nekih odavde nisam uzimala to sto vi pricate da se prodaje, prvo:zasto i dalje oplicete te devojke, a drugo:sta vas briga ko za sta odavde daje svoje pare... Pritom, javilo se jos dosta devojaka i stalo u odbranu tih prodavaca, ne kapiram vase gubljenje vremena na nesto sto vas navodno ne zanima. Vise mi ima logike da se neke odavde plase da kupe polovno, pa kao, hajde da malo pljuckamo ove koje prodaju i ove smeju da kupe polovnjake.
2015 02 07
Nisam čitala ostale komentare, ali slažem se u vezi s tim da mnoge devojke kupuju odeću sa Aliexpressa. Dodala bih još i da mnogi prodavci ne umeju da prepoznaju pravu kožu/krzno. Takođe, stvarno nije fer to lžno ocenjivanje. Nisam dugo ovde i imam trenutno 1 utisak, ali bar znam da sam fer prodala.
2015 02 22
jos ljudi zastitli fotke, sramotno po clanicu odavde. [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2015 03 03
Odlicna tema i konstatacija ja recimo nemam nista protiv samopromovisanja u smislu aktivnosti na forumu i postavljanja tema mada videla sam smešne i providne stvari toga [:osmeh] .Takodje mi ne smetaju preprodavci sa buvljaka ako ne preteruju s cenama niti bih nekom uzimala hleb iz dzepa diskrominišuci ga na bilo koji nacin.A to da se bojimo clanica koje imaju mnogo pozitivnih e to mi JAAAAAAKOOOOO smeta.Ako mi neko vredja inteligenciju upozorim ga na vreme.Ne zivim od ovoga ,hvala Bogu,vec se zabavljam,menjam praznim i punim ormane i usrecim neke ljude sto je smisao zivota.Mogu da joj lupim negativnu da ima milion pozitivnih a mogu da budem ludja od svih njih zajedno.BAS ME JAKO ZABOLE za neku laznu-negativnu ocenu ako sam upoznala vec toliko devojaka ,svasta smo razmenile,sprijateljile se,mislite da to ima neku cenu ?Ko ne zivi odovoga nema razloga da se brine pa i ko zivi jer upamtite ako smo fer,ako smo ljudska bica a ne otpad koji se prodaje za 200 din i nekom zagorcava zivot zbog nekakve haljine,ako stvarno cinimo ljude srecnim i zadovoljnim ne moze nam niko ništa posebno ne neka lazno-pozitivna osoba.
2015 03 13
1 2 ... 7 8 9