Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Zbog cega ste ovih dana SRECNE? :)

Joj ne znam... [:tuzan] Mislim da sam dobila venditis [:plakati]
2015 03 08
Aj u karantin...nemoj da predje i na nas [:sokiran]
2015 03 08
[otislaucosak]
2015 03 08
[:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati]
2015 03 08
Što reče Dzo sva sreća na gumenim rukavicama pošto se ja vatam sad ribanja kupatila :) to malo da izbacim energiju pre večerašnjeg učenja. [:lepota] Nema ni Vendi, ni Atine da mi pomognu da ribam [:plakati]
2015 03 08
moj komsiluk i slusa tako nesto, tako da ako ovo sve pustim do daske, ima i kolce da razvezu [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Cass, pop je pobednik, Vera i Nestorovic su dobitna kombinacija grozote [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Dzo je muckala klopu, pa je malo zapostavila zezanciju [:osmeh] [:lepota]
2015 03 08
A tema za oral je hit, moram da ja otvorim neku, jel ste s ili m? Da vidimo koliko ce biti dvosmislenih odgovora hahahahahahahah Pritom mi je hit sto zivota nalog koliko znam dele mama i cerka [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] A iscitah temu, vala i bolje sto ga ne radi kad ima takve stavove o kojecemu, qq na sta bi to licilo, pobegao bi macan momentalno [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 03 08
Avatar ti je [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati]
2015 03 08
Hahahahha, bila sam ubedjena da je neki bankar 714 otvorio ovu temu- kad ono.... [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] I clanice POHITALE da se raspisu i pohvale [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 03 08
[slika:82032dc6-f113-4020-bb74-d09597be5a60] ovo mi je pobedilo, znaci mi neke druge smo vaspitane da khm khm...? Ja mislila da to ima veze sa licnim nekim zeljama, afinitetima... I mi smo qr*e?-dobro, za mene se "utvrdilo" hahahahahahhahahahaha inace, posle ce se cuditi kad joj djuvegija od kod neke placenice po sledovanje orala...
2015 03 08
Pazi, ima tih strogo patrijahalnih porodica, u fazonu nista bre braka pa valjda istraumiraju decu, otkud znam... Imam par drugarica koje su se gadile i da GA pipnu, a kamoli nesto drugo... [:smejuljitise] Znaci ima nas raznih, ali sto kazu, sve polazi iz glave. [:osmeh] U principu teranje na nesto sto ne zelis, mi je isto nebulozno kao i te zene kojima se svoji muskarci "gade", u nedostatku boljeg izraza... Jer ne znam kako to drugacije da skapiram.. Kao, ako se J onda je ok, a ovo nije ... Ma idi...
2015 03 08
Ma, meni je tu cudan stav da TO rade samo kurve. Sto mene sad dovodi do toga da ja ovako bludna mislim da oni ISTA rade samo kad prave decu, jer pleasure... Ma, to ne postoji [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 03 08
De ste macke [:poljubac] [slika:c229f8d8-92fc-4545-8a9f-d8cc32cdaf45]
2015 03 08
".. ali ja imam utisak da je to nesto odvratno sto rade samo kurve! znaci nikog ne vredjam imam puno zena u okolini da pruzaju oralni seks i naravno nisu kurve!" Mislim da je to prosto bag u glavi, verovatno zbog onog gorenavedenog [:osmeh] Mada iskreno, meni to sve nekako ide u paketu, obostrano, nisam znala da to neko ODVAJA tako... E, ALI ZATO, imam jedno pitanje! Koji je trip devojkama da startuju nepoznatog decka da mu... ovaj... i tako to.. [:smejuljitise] Znaci nista vise, nikakav sex u najavi, samo to! Ne kapiram gde je tu neko zadovoljstvo? [:uplasen] p.s. Al' smo kontaminirale temu [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 03 08
Baletankiceeeeee [:poljubac] Kako je nama zenama zivot ustvari lak- a nismo ni svesne [:smejuljitise] Alkohol manje vise [:smejuljitise] Ali PLACI, i odmah ispod NE PLACI hahahahhahahahahhha!
2015 03 08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12