Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Zbog cega ste ovih dana SRECNE? :)

Trip im je taj...sto hoce da se dokazuju, obicno to rade klinke...ili ako bas imaju neki zesci poremecaj licnosti :D Zbog toga sam milion puta cula pitanje: "Da li vise volis da dajes ili dobijes oral....?" Ne mogu da shvatim da muski mozak ne zna odgovor na ovo pitanje. Stvarno je logicno. Uzasavam se kad me neko pita. [:vrtoglav] Molim te da posle obrises temu [:smejatise]
2015 03 08
A neee [:smejuljitise] Nisi rekla nista kompromitujuce [:smejuljitise] Sve je tu logicno, mada mi se svidja nekad kako im to malo mozga funkcionise, stvarno su biseri [:smejuljitise]
2015 03 08
Cula sam to na par strana i bila sam ubedjena da je neko leranje, kao nema sanse da ce neko zensko to da dozvoli sebi, bas mi je to nekako dno dna... [:pospan]
2015 03 08
"Imam par drugarica koje su se gadile i da GA pipnu.." - autor TinaKris Znači nasmejala si me do suza [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] E moje devojke, šta ko radi sa partnerom u spavaćoj sobi - tek me ne interesuje..Najiskrenije, ako je njima lepo - super... Lično, ni sa drugaricama ne pričam o nekim baš, baš intimnim stvarima, jer je to moja INTIMA... ali se nekad zezamo na tu temu, ali su obično trivijalne stvari u pitanju.... A inače ovu temu nisam ni videla, i ne bih da je otvaram i čitam jer me zaista ne zanimaju tudja mišljenja o oralu itd......Prenemaganja i slične stvari me užasavaju [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2015 03 08
Baletanka - kratko i jednostavno [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Žalosno - ali istina je....baš su nekad zavisnici od seksa..a posle srećni ko mala deca [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Dzo - aman pobogu - u šta se pretvori - šta ti je sa avatarom? [:sokiran]
2015 03 08
Joj Emuska, inace ni ja ne detaljisem ni drugaricama, a ovde brbljamo onako uopsteno... [:smejuljitise] Mada sad cu kad god vidim njen nick pa pomislim na njen "problem"..... [:plakati] Sto kaze Baletanka- nikad vas vise necu gledati istim ocima [:smejuljitise] Neke stvari zaista treba zadrzati za sebe, ili sam mozda ja luda, verovatno ima ljudi koji nemaju blama da pricaju o svemu sa bilo kim...
2015 03 08
A to za "joj-treba-da-ga-pipnem-uzas" mi je bilo i smesno i mnogo slatko, zamislis im tacno facu kako se koncentrisu, kako gledaju, razmisljaju, vagaju, priblizavaju se nepoznatom objektu kao da ce da ih ujede ... [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 03 08
Hahahhaaahaaaa TinaK , o tome i govorim......a Baletanka ko Baletanka [:smejuljitise] s neba pa u rebra [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Pa naravno da ih ima, i to mnogooooooooo....i zaista ih kasnije kada ih vidim prvo pomislim na "one" bljuvotine (ali neko zaista priča bljuvotine-mislim na moje okruženje) o kojima su pričale-li pa tek onda se usredsredim na razgovor [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 03 08
2335 TinaKris , pre 3 minuta prijavi | ↑ A to za "joj-treba-da-ga-pipnem-uzas" mi je bilo i smesno i mnogo slatko, zamislis im tacno facu kako se koncentrisu, kako gledaju, razmisljaju, vagaju, priblizavaju se nepoznatom objektu kao da ce da ih ujede ... MA TI SI LUDAAAAAAAAAAA NAČISTO [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2015 03 08
Još ćemo mi da ispadnemo svetice [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 03 08
Sta u sta se pretvorih, sad sam zli minion [slika:48ad78ed-d4be-472e-9dbc-fcf39289cb6d] vid' mi zuuuuuuuba i očiju buuuu joj, ja detaljisem, ali sa drugovima, e tu cega sam se naslusala, pa sa kakvim ludacima se druzim... auuuuuuuuuuu Nego, najjaca mi prica za tipa koji je rekao devojci, dobices kitu cveca, ali bez cveca prim.a. kita kao buketic, ali jbg sto bude dvosmisleno bez cveca [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 03 08
Ma jok, kakve svetice, nego ne valja ni jedna krajnost [:lepota] Dzo znam tu "foru", prastara je i bas mi je nekako maksimalno prostacka [:vrtoglav] Ako vec hoce da budu dvosmisleni i duhoviti, mogli bi da smisle nesto originalnije...
2015 03 08
I molimo izbacite dobro poznate "GDE TI JE PAPIRIC BOMBONICE (GROK GROK)???" i ostale grozote... Zaista.... Gde li je bankar da nam kaze kako on muva ribe ?! [:plakati]
2015 03 08
Ma avatar ti je baš buuuuuuuuuuuuuuuuuuu [:plakati] [:plakati] [:plakati] Ma pusti druge [:vrtoglav]
2015 03 08
hahahaha niste normalne [:smejuljitise] Mislim da je DzoDzo htela da se pohvali novom frizurom [:stidljiv] emushka smej se smej [:poljubac]
2015 03 08
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 12