Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Zbog cega ste ovih dana SRECNE? :)

Uglavnom mi je to odbrambeni mehanizam, kad ispizdim posteno i smorim se, krene cirkus. emushka svi smo prosli ili cemo proci kroz to jednog dana...znam kako ti je...kad naidje tuga dodji na forum, ljubi te Baletanka :* TinaKris, placem i zaboravila sam sto placem, da li zbog ove dve cirkuzantkinje ili zbog onog konja, nzm [:smejuljitise] [:smejuljitise] DzoDzo imas dobar batak, svega mi [:smejuljitise]
2015 03 07
Kako malo čoveku treba da se oraspoloži i od srca nasmeje....eto Baletanka mi je OTKRIĆE godine [:osmeh] Kažem, kao struja je [:osmeh] a već Dzo i Dzo kao domaćica - mislim - šta reći [:osmeh]
2015 03 07
Bolje bi ti bilo da places od smeha (smjalikojisemrsti) [:smejuljitise] Isto i kod mene, pokusavam valjda samu sebe tako da oraspolzim [:osmeh] Dzo dobijas pocasno zvanje zavisnika od cipela, ako budemo delili medalje ! [:smejuljitise] Kome jos treba usisivac, cipela nikad dosta, postoje krpe, dzogeri.... [:smejatise]
2015 03 07
Daaaaaaaa, kad god vidim da neko ima taman ten ovde, napravim mentalnu zabelesku da treba da krenem u solarijum jer se u toku zime pretvorim u Caspera, a volim taman ten vise nego Nutelu [:smejatise]
2015 03 07
e, ja sam prestala sa tim. Neka hvala, aristokratija je vrh, a ko bi rak, nek izvoli [:osmeh]
2015 03 07
Ja sam podvojedna licnost, zato DzoDzo, Dzo je dobar, a drugi Dzo je los, pa ko kakvog potkaci [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 03 07
Sto bi rekO Vendi, dijametralno suprotno. [:osmeh]
2015 03 07
Alal vam cufte svima [:smejatise]
2015 03 07
Ma ja kapiram da rak mozes da dobijes samo ako se peces non stop, a za par minuta dok ne dobijem iole normalnu boju nesto ne verujem. Mada toliko sam postala osetljiva na tu temu da je to strasno...
2015 03 07
eeee ne bih ja vise da se se petljam tu. I prestala sam kad sam videla jednu preprzenu devojku, zene, pa ono je bolest, moj crni lap je za nju svetle boje, jos joj pipnem kožu, a ono.......... brrrr fujcina. Neka hvala, ne bih ja to, doduse, nisam ja bela, ali ne bih ipak vise da se przim. Sta znam dal imam neki rizican mladez bas u tom momentu.
2015 03 07
JOJJJJ !!!! Pocelo da me ziga nesto oko srca ! [:plakati]
2015 03 07
Ja sam vise za Sexy Sandru, intelektualnu gromadu:) i hit "Hajde da se prskamo"
2015 03 07
Kod Baletanke se istopio sneg posle ovoga ako je odslusala [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 03 07
A Mimi Mercedes?! Kad mi je drugarica pustila, kad se nisam prevrnula! [:uplasen]
2015 03 07
Sta te ziga, gde, zasto? Jel od srece?
2015 03 08
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12