Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Zbog cega ste ovih dana SRECNE? :)

Kazem ja, bitno da smo zdravi, krpice dodju i odu, nista nije vaznije od zdravlja...imam jako visok prag bola, tako da sam pre dve godine zavrsila na urgentnom sa puknucem slepog creva koje sam trpela jedno tri dana...mislila sam, nije to ta bol. I jedva prezivela, delilo me par sati od najgoreg, bas zato jer trpim jake bolove. Ne funkcionisem nikako, konstantno imam migrene strasne, i kada nemam se ponasam kao neka lujka jer sam srecna.. sto sam zdrava :))
2015 03 07
poslala sam poruku doticna se jos nije logovala , ako nece da vrati novac ili dostavi drugu stvar , spremna sam opet postarinu da platim, sledi negativna i tema o doticnoj [:smejatise]
2015 03 07
Emushka potpuno si u pravu, bliske ljude uglavnom uzimamo zdravo za gotovo- jer su tu [:tuzan] Ne mracis temu, mnogo mi je zao, svi cemo morati da se susretnemo sa tim jednog dana ali verujem da covek nikad nije spreman na takav gubitak [:tuzan] Cath draga to je divno, cestitam drugarici [:lepota] Kaldera joj, ne zna covek da li je taj prag bola dobra ili losa stvar, meni je jako nizak i onda ispadam kmeza sama sebi nekad, drago mi je da ti je bolje [:osmeh] marnik nadam se da ce biti sve ok, mada te sto svesno posalju djubre uglavnom nemaju nameru da vracaju novac. Jesi otvorila bar temu da znamo ko je? Mozda neko zeli da saradjuje sa njom pa da se ne zezne :/
2015 03 07
Aha, sad sam registrovala da cekas odgovor pa onda... [:smejuljitise]
2015 03 07
ja sustinski, uvek imam neki razlog za srecu, valjda sam se godinama islifovala da, i ako mi je lose nesto u trenutku, napravim sebi uzivanje... Usrecuje me svasta nesto-licni uspeh u necemu, makar to bilo uspesno zavrseno ribanje kupatila ili novi posao bolje placen, uspeh meni dragih ljudi, bilo da je brat, majka, ili neka draga osoba koja mi nije porodica... Ema mi je dosta promenila pogled na bas te bliske ljude, bas za ovo sto je i sama napisala o najblizima koje nekad i zanemarimo jel su jel'te, uvek tu... Ne plasim se svoje smrti, ali se plasim smrti meni dragih ljudi, bas jer znam da cu naci nesto sto nekad nisam uradila za njih, a mogla sam mozda... Srecna sam kad otvorim oci, a dzukac i mac zure u mene i onda krene nase divljanje po krevetu. Srecna sam kad me kod bake doceka sav onaj vecito nesavrsen i neukusni rucak koji nisam volela dok smo zivele zajedno, pa sam "begala" iz kuce na pizzu ili pljeku... a sad idem da jedem sto vise kod nje, jer znam da jednom necu imati to sve i da cu debelo patiti za time. Srecna sam kad mi mama posalje poruku "ta radi moja stonogica devojcica"-moja mama voli da kaze da ima sina, cerku i stonogu(mene)
2015 03 07
Trenutno jurim za srecom koju sama mogu da organizujem, ali me mrzi-da nekako nemam svaki dan da nesto spremam po kuci, ma ni na pola h cak. Tako da mi trenutno treba carobni stapic, ali da me zvekne po glavudzi da dok nesto spremam, to radim sa ljubavlju, a ne iz obaveze [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Jedino sto me trenutno tisti su kumine zdravstvene analize, da izvinete, ubila bih se kao bulja od alkohola, toliko da zavrsim na toksikoloskom ispiranju da mi javi da je sve konacno ok-neke clanice znaju o cemu je rec. Stoga, sve ide nekako fino, mozda polako nesto, mozda brzo, ali me kuma trenutno najvise remeti u glavi, sto ce se, nadam se, sto pre srediti.
2015 03 07
Dzo i mene moji zovu stonoga zbog kolicine cipela [:smejuljitise] Probas da obaveze ne shvatas kao moranje i bude lakse [:osmeh] Za kumu- nadam se da ce biti sve u redu i drzimo fige. Zbog nekih stvari shvatis da nema prave srece bez zdravlja bliskih ljudi. I potpuno si u pravu za ovo "bas jer znam da cu naci nesto sto nekad nisam uradila za njih, a mogla sam mozda...", bas zvuci nekako.... strasno [:tuzan]
2015 03 07
Raznežila si me Dzo a mislim i mnoge članice jer se prvi put predstavljaš u pravom svetlu, onakvom kakvom te ja znam [:osmeh] Juri ti za svojom srećom i ostvaruj tvoje VELIKE, MALE SNOVE [:osmeh] , ipak, sreća će da stigne tebe [:osmeh]
2015 03 07
Raduje me sto pada sneg, ali me ne raduje sto se odmah topi. Raduje me sto pada sneg, ali me ne raduje cinjenica sto cu moje nove antilop cizmice da nosim u julu. Raduje me sto je dosao iz inostranstva i javio se, ali me ne raduje sto sam ga oterala u 3 pm. Eto, sve neke delimicne srece kod mene, i tako [:smejuljitise] P.S. E da, raduje me i sto sam kupila lepe pantalone kakve sam dugo trazila, ali me ne raduje sto sam se bas sad ugojila i ne mogu da udjem u njih. [:plakati]
2015 03 07
Predivan i istinit citat : `Srećni smo samo onda kada od sutrašnjeg dana ništa ne tražimo, a od današnjeg sa zahvalnošću primamo ono što nam nosi.`
2015 03 07
Hahahahahha Baletanka, sto najuri coveka! [:smejuljitise] Nek' ti pantalonice taman budu motivacija da smrsas, tako sam i ja radila [:lepota] Ovde kod mene ne pada sneg, jupiiii (zimogrozljiva sam) [:smejuljitise]
2015 03 07
Nisu meni obaveze moranje kad ih radim, opicim muziku i vidim da se komsije ne bude, nego i pevuse, tako da i njih generalno cinim srecnim... nego nekako, zelim da uspem da naucim da ih rasporedim, tako da ne izrmbam u toku dana 4h, nego svaki dan po malo. Volim vintage namestaj, volim rustiku, ali to sve vuce svoje, svaka meni draga figura vuce prasinu, svaka kutija obuce, usisivac nikako da zavolim i da ga smatram saveznikom, on je samo glupo orudje za rad. Eto, bicu jos vise srecna kad kupim robota za ciscenje [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2015 03 07
A jbg, znas ono kad ne znas sta da uradis :D E da, srecna sam i sto admin RADI svoj posao kako treba, pa mogu da psujem po forumu i pisem kojesta :D
2015 03 07
Baletanka, tvoja radosti su malo čudne [:osmeh] Al mame osmeh i sreću kod nas koji čitamo [:osmeh]
2015 03 07
A sa ovim- I potpuno si u pravu za ovo "bas jer znam da cu naci nesto sto nekad nisam uradila za njih, a mogla sam mozda...", bas zvuci nekako.... strasno sad terorisem brata i sestru da ako kazu baki i deki da ce otici na rucak/krofne, u posetu bzvz, da to i urade, jer jednog dan nece imati ko da hi pozove sa njihovog broja. Najveci bedak je kad si najstarije dete koje mora kroz mladje delioce istog DNKa da shvata i svoje greske i pegla njihove. Jer, brat obeca da ce doci sa devojkom na rucak, klinak kao klinac, ima uvek sta da mu iskrsne, a onda ja popizdim kad baka sedne i kaze da je spremila njegovoj devojci vegetarijanki odvojeno klopu, jer jel'te ona ima drugaciju ishranu. Onda ja moram oboje da ih peglam, da drzim slovo, mlado glupo, pa ne kapira sad neke stvari. A ne zelim da dodju u situaciju da se mozda kaju jednog dana. Ja sad i na sliu jedem i boraniju i neke druge gluposti, a ioako to mrzim, jednog dana ce mi faliti da je i tako na sliu pojedem. [:vrtoglav] [:plakati]
2015 03 07
1 2 3 4 5 6 ... 12