Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Slučajnost ili ne....da li nam je adminka otkrila ko je?!

Ruze moje lepe laku noc i lepo spavajte ja odoh muti mi se pred ocima :D ćuuus
2015 10 24
evo ti spanac ovde bolji [:jezik] [:jezik] [:jezik] [slika:d4e48f10-c2d8-4357-958d-c23c4a3773ca] a ovo mi je za lencarenje uz filmic, odlepila sam kad sam nasla ovu spešl ciniju za masline, Home centar, 900din je, savrsenstvoooooo [slika:279838d6-a24d-4d7b-bf99-98114737eb48]
2015 10 24
hajde laku noc, da vidimo ko ce jos da procveta sutra [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 24
Emuska stvarno si preterala sa avatarom [:smejuljitise] [:smejuljitise] Moze recept za kiflice, ali ako moze bez kvasca, to nemam trenutno [:smejuljitise]
2015 10 24
sram da te bude, nemas kvasac u kuci [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] kakva si to domacica [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] meni hit bilo kad sam uzimala gril, i ja kao izokola da pitam prodavca dal' treba ulje da se stavlja(sta ja znam, reklamiraju se kao nelepljivi), pita decko koji radi "kakva si ti to domacica kad ne znas", rekoh nikakva, mani me se, ide ulje ili ne [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 24
Samo proklet kao ja ogladni u ovo doba realno [:tuzan] [:smejuljitise] Clanica hoce da bude u trendu i tu nema nista lose [:smejuljitise]
2015 10 24
mene samo brine, Ema i ti imate ISTI avatar......... [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] ko je ovde admin [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 24
A odkud ti da je admin jedan, mozda je u pitanju tim, veliki umovi misle isto [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 24
Ema ako kaze da zna, to je tako [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Unazad 3godine, kad god je potezana tema ko je admin, Ema je bila osnivac teme [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 24
Hahahahahaha [:smejatise] Kraljica! Posle ovih avatara u gadnom je problemu i nedoumici [:smejuljitise]
2015 10 24
meni je bila najjaca kad smo se kuckale danima, i onda tipa sesti dan ona kao, e aj u poverenju mi reci, jel si ti [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2015 10 24
Ahahahahahahahhaha [:plakati] Majke ti [:plakati] Ja ne znam ni da li se to ikada znalo, jel zabranjeno znati ili? Ozbiljno pitam...
2015 10 24
bolje da se ne zna, mislim da bi devojka ispred kuce razapete satore kao sto su migranti po parkovima Bgda isterivali svoje namere za put u Jevropu [:osmeh]
2015 10 24
Ili bi krenule u napad, bio bi desant na Drvar part 2 [:smejuljitise]
2015 10 24
sutra ako popasemo po block zbog kopiranja avatara, sve osim tebe, znacemo da si ti admin [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 24
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11