Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Slučajnost ili ne....da li nam je adminka otkrila ko je?!

Sada gledam, bas je lepa konverzacija sa ovim avatarima...mislim lepa nam je i ovako, ali skike dopunjuju [:smejuljitise]
2015 10 24
od ponedeljka, kacimo sunce [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] cula sam da ce kisa, pa da ga prizovemo nazad [:stidljiv] [:stidljiv] [:osmeh]
2015 10 24
Nema bloca, kakav bloc, dosta je bilo ovih dana [:sokiran] Dogovoreno, organizujemo akciju [:jezik]
2015 10 24
[:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:lepota]
2015 10 24
Isti avatar kao Meseceva [:jezik] , nije slučajno [:jezik] _________________________________________________________________________________ Dzo, lažljivice jedna, nikad te nisam pitala da li si admin, samo sam KONSTATOVALA da jesi admin [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Doduše u jednom periodu, ne sada [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] _________________________________________________________________________________ I sad kad stavim temu: "Kako ste mi danas članice, ružice....." [:smejuljitise] Blok ko vrata [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 24
Psychocouture, je na hr sajtu pod svojim nickom i avatarom i prodaje i kupuje....sasvim normalno... Kod nas ne bi bilo normalno (što je Dzo slikovito i opisala)..... Bila bi opsada Meseceve, ne samo ulice, celog kvarta [:smejuljitise] ___________________________________________________________________________________ Meseceva, eto tebi gostiju sa svih strana - ako ti već neko ne zvoni na vrata [:smejuljitise]
2015 10 24
Sunceeeeeeee :))) Jutro ruzeee moje :D
2015 10 24
samo sam KONSTATOVALA da jesi admin SAMO [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 24
SAMO [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Ali nisam nigde javno iznela [:jezik] Tebi tada rekoh a ti pade u nesvest [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 24
Znate šta, ovi ružičnjaci me baš orasplože [:lepota] Baš mi je nekako pozitivno i lepo i nežno i veselo [:osmeh] ___________________________________________________________________________________ Pade mi na pamet od Merlina ovaj stih i refren: "U svakoj basti raste po jedna ruza I svako ima nekog da mu ruke pruza Ja imam tebe ruzo moja Tebe jednu, sto nespokoja Ja imam tebe ruzo moja Tebe jednu, sto nespokoja".... Često mi moj dragi to pevuši [:jezik]
2015 10 24
Bog te tvoj, pa sada ima buket [:sokiran]
2015 10 24
hahahahahh koma [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] A Merlina necu da komentarisem
2015 10 24
[slika:7fe3514e-500f-4b15-969d-ecc6dad8bb18] Kakve ruze, meni cvetao kaktus [:plakati] [:smejuljitise] Menjajte avatare [:smejuljitise]
2015 10 24
Jooooooooooj kako su divni cvetovi [:lepota] Neverovatno, mojoj drugarici je pre par godina ostao kaktus na terasi na potkrovlju, celo leto. Nije ga uopše zalivala, zaboravila na njega... Kada je oko jeseni izašla na terasu imala je šta i da vidi...(videla i ja)....nigde trna, lista, nečeg zelenog, samo raskošni i ogromni i predivni ciklama cvetovi.... Da mi je neko pričao ne bih verovala...ovako. videla rodjenim očima [:lepota] [:poljubac] Kako tako, da kažem neugledna i bodljikava biljka da tako prefinjene i savršene cvetove...neverovatno...kao i u životu.... Na izgled - ništa posebno ....a duša kao najlepši cvet [:lepota]
2015 10 24
Evo nude nam na forumu retusiranje fotki [:smejuljitise] I jos se i placa [:smejuljitise]
2015 10 24
1 2 ... 6 7 8 9 10 11