Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zaludjenik za knjige!

Elly, da li si citala Zoja od Stilove? Cula sam da je jako dobra, ali ne mogu nigde da je nadjem
2015 11 08
Zoja je odlicna knjiga .... Evo ukratko : San Peterburg: jedne čuvene noći pune nasilja tokom Oktobarske revolucije zauvek se okončao raskošan život dvora Romanovih - raspršivši snove mlade kneginje Zoje Osupov. Pariz: pod senkom Velikog rata, emigranti se bore za opstanak kao taksisti, švalje i baletski igrači. Zoja stiže u siromaštvu... a odlazi u slavi. Amerika: bleštavi svet perja, brzih kola i krzna burnih dvadesetih; svet komfora i visokog društva koji će se srušiti bez upozorenja. Zoja - istinska heroina našeg vremena - izlazi osamdesetih godina kao pobednik ove slikovite istorijske panorame da bi se suočila sa izazovima i trijumfima.
2015 11 08
Usamljeni Orao je takodje odlican roman od nje. Dragulji .... ima ih toliko [:kezitise]
2015 11 08
Prva njena knjiga koju sam procitala bila je Postuj sebe i iskreno sam se smorila. Zavrsila sam je na silu jer ne volim da ostavljam na pola, ali sam posle uzela Dragulje, pa Vetropir, pa Dug put kuci.... I vise nisam mogla da prestanem. [:smejatise]
2015 11 08
Ja sam napisala Sajgon jer sam citala na madjarskom jeziku ali zove se Poruka iz Vijetnama ... Preporucujem Danielle Steel - Poruka iz Vijetnama Pakston Endrjuz je mlada žena s juga Amerike, idealista.. Na Berkliju sreće svoju srodnu dušu - Pitera. Ali, Piter će poginuti u Vijetnamu. Tuga motiviše Pakston da postane ratni dopisnik u Sajgonu. Za sedam godina u Sajgonu ona ce pisati popularnu kolumnu, i sresti ljubav svog života... ponovo. Po povratku, učestvovace u mirovnim pregovorima, ali... za nju i ljude koji su seborili u Vijetnamu, život nikada neće biti isti...
2015 11 08
Roman za zene ne preporucujem. Po meni jako glup roman [:pospan]
2015 11 09
Ja zavrsavam Demon Proslosti od Sandre Braun .... po meni nista poseban. Jedva cekam da pocnem Kaleidoskop .
2015 11 09
[slika:8df977f2-5593-4660-bb0d-95cb35c52af5] Da li je neko citao? Sinoc sam ih dobila [:lepota]
2015 11 09
Super tema! Ja sam dosta veliki zaluđenik bila Hari Poterom i Igrama Gladi, bukvalno se mi se par knjiga raspalo [:pospan] Obožavam Agatu Kristi i sve detektivske romane, i veliko hvala BlicŽeni što mogu da upotpunim kolekicju za 200din [:smejuljitise] .Takođe sam kupovala dosta na Limundu, za svega 99din po komadu. A od dede sam kao "nasleđe" dobila nekih 150-200 knjiga koje je imao u kolekciji, bukvalno od Danijele Stil do Dostojevskog. Ko će sve to pročitati [:osmeh]
2015 11 09
Mici, ja imam noc karnevala, ali mi nije skoro u planu, bas javi utiske. Sto se tice Sandre, tu nkjigu nemam, ali sam citala cetiri njene druge knjige, i svidja mi se stil pisanja. [:osmeh]
2015 11 09
Suzanin dnevnik za Nikolasa Dzejms Paterson Bas pre neki dan sam je procitala i jos sam pod utiskom. To je knjiga koju kad pocnete da citate ne mozete da stanete.
2015 11 09
Dete 44, procitati svakako!! Pred kraj sam i jos nisam sigurna kako ce da se zavrsi. Knjiga bas drzi. Ali nije tra-la-la, limunada. Jao, meni D.Stil nikako ne lezi, mnogo mi je sladunjava. gledala sam Dijamante, film, bio mi je gotivan, uzela da procitam knjigu, batalila. Isto i sa Zojom.
2015 11 10
Dorucak u krevet - Sandra Braun, nista posebno. Lagana knjizica da cituckanje pred spavanje. Nema radnje, zapleta ni raspleta.
2015 11 10
Ima li neko knjige za razmenu? Neka mi se javi u inbox
2015 11 11
Zavrsila Dete 44. Dakle, preporuka, apsolutna! Odlicna, odlicna knjiga. Ja sada jutim nastavke, jer je trilogija u pitanju. Inace jel citao neko nesto od Isigura? Ove godine je bio jako trazen na sajmu knjiga. A meni je apsolutna novina.
2015 11 11
1 2 3 4 5 6 7 ... 19