Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Šminka /

Pohvalila bih... ♥

I naravno najbolji parfem koji sam u zivotu koristila, i mislim da ce mi pored Elizabeth Arden Green Tea, zauvek biti najbolji je takodje iz Avona [slika:a1a16158-3d61-4cd8-b5ce-dff6a15b7987]
2015 12 02
branimira - ona essence olovka je oko 200 dinara, i ja sam odusevljena, za crnke idealna [:lepota]
2015 12 02
Preporucite mi neku dobro pigmentovanu crnu senku, po razumnoj ceni.
2015 12 02
Baletanka-to si vrv u Liliju uzela?Bas cu se prosetati,treba mi za vikend,hvalaa na infooo:*
2015 12 02
Meni je GR super. Najčešće koristim njihove lakove i ajlajner, a imam i 2-3 njihova ruža. [slika:1f4b3937-4fae-4e90-a999-aebf8ab6ad7c] Essence ajlajner isto nije loš za brzo svakodnevno nanošenje, ali mu postojanost nije kao kod GR ajlajnera. Što se tiče pudera tu ne znam jer ih ne koristim i ne posedujem nijedan, rumenilo isto retko stavljam i tu se tražim, probala sam GR i Rimmel ali nisu me oduševili pa ne znam šta bih probala sledeće. Što se tiče sredstava za čišćenje probala sam bar 5 različitih od Balea i svi su dobri, ali ovaj bih izdvojila i lepo miriše :) [slika:035050cf-abd7-4110-a47f-8e3411901fbd] Definitivno planiram da probam te GR ruževe u olovci i Aurin mat ruž.
2015 12 02
OlgaAN - moja mater ne može da živi bez mentatena. dobar je, ja ga koristim kada je ona kod mene, inače lepo si me podsetila da bih mogla da ga uzmem. odličan je za telo, a i za lice, ako je presušilo [:osmeh]
2015 12 03
original, ja imam problem sa skoro svim kremicama ...ili ne rade posao ili me koza i lica i tela pecka i svrbucka, jer generalno, imam vrlo suvu i osetljivu kozu. O ceni da ne pricam, 200ml oko 700din, a trajeeeee... Zamalo da zaboravim ovu fantaziju od sapuna...kozje mleko,razna prirodna lekovita ulja i cimet [slika:d4726cb1-cb03-4965-872d-bc0cc90be5ee]
2015 12 03
Obozavam ovakve teme Prakilice, svaka cast na ideji! [:lepota] Tecni puder koji ne planiram nikad vise da promenim, Revlon colorstay za masnu kozu, sve pokriva i ne mrda ceo dan [:osmeh] Roze Essence maskara, toliko hvaljena da je ne treba reklamirati, zali Boze bacenih para na Loreal maskare dok nisam otkrila ove. Takodje njihov veliki bronzer koji je neko vec stavio slicicu, neuporediv i sa mnogo skupljmv bronzerima, mat, a 01 nijansa je idealna i za srednje taman ten, i za konture [:osmeh] Kozmetika La roche posay, Effeclar linija za problematicnu kozu, kunem se u nju i nista mi nije pomoglo kao to! Jesu malo skuplji ali zaista vrede svaki dinar. [slika:615af1f7-b32c-4fb1-85b5-ecd0216fefa6] Pridruzujem se i pohvalama za Sofi sapun,i GR ajlajner [:osmeh] Mogu ja ovako do sutra [:smejuljitise]
2015 12 03
[slika:301f2dfb-fbcd-4d2e-8865-386541dfa309] Puderi: rimmel stay matte, maybeline afiniton i buržoa. Cene su od 700din do 1800din za buržoa :-) Maskare: deborah, max factor, golden rose i avon - svaka je super na svoj način. Deborina je na akciji u Jasminu 500din gore dole a super je. Obrve: maybeline olovku, dior olovku i essence ovaj duo senki sa aplikatirom da lepo iscrtate i popunite obrve. Korekor mac, essence i ova paleta koju mi tetka donela iz madjarske. Kombinavijim super je, prekriva baš sve i kad se lepo izblenda tip top. Kameni puderi: flormar mi je def.super puder cena oko nekih 400din, par deborinih koji nisu u kadru i dior. Rumenilo i bronzeri: deborini, oriflame, kiko i dio. Ruževe baš i ne koristim ali u kadru imaju Avon, golden rose, dio, aura itd. Senke: dior, deborine, manhatn, essence i cartice. I za kraj četkice su Aurine (super su, mogu da Avrše posao, a ne moram da bacam pare na NARS i REAL itd) i Naked četkica iz palete koju sam izgubila :-( Ima tu još puno toga ali to je nešto što stavljam kad izlazim ili za neku priliku. Naravno još imam proizvoda za šminkanje mušterija koji nisu u kadru.
2015 12 03
@OlgaAn, cula sam za taj sapun sa aktivnim ugljem i znam da ima u DMu a nikakoda odem da ga kupim :)
2015 12 03
Milana, ja za nesto bolje od tog sapuna ne znam, a probala sam sve i svasta. Koristim ga uvece, a jednom do dva puta nedeljno u kombinaciji sa Ebelin jastucetom. [slika:0ceed1e6-a5a6-425d-a83e-cb8b4e393a35]
2015 12 03
Ooo super, sad prvi put vidim to,ja obicno cistim lice sa onom Garnier cetkom, pre je unutra bio gel ali sam potrosila pa sad samo cetku koristim :D
2015 12 03
Cistim isto takvim samo plave boje, mnogo dobra stvarcica [:osmeh]
2015 12 04
Hvala, TinaKris, vidim iz tvog pisanja da su ti ovakve teme medju najomiljenijima [:kezitise] [:lepota]
2015 12 07
[:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Sta cu kad volim, preterano [:tuzan] [:smejatise]
2015 12 07