Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O POZITIVNIM OCENAMA

[slika:83781fe1-92ee-4f12-b1c6-eef5d6f9fd60] na ovoj slici sam pokusala da uslikam od cega je zapravo to napravljeno, jer da bi ovo moglo da se nosi, mora se napraviti postava ili tako nesto, jer se inace cela stvar kida i para na dalje i ne sme se oprati...
2015 12 12
[slika:c405c02c-6731-42a0-8c5c-a652cf6b26e8] I na kraju, moja bluza posle SAMO isprobavanja prsluka... Gore nego posle sisanja...
2015 12 12
I u celoj prici me je toliko iznervirao komentar gospodje koji navodi da sam za tu cenu dobro prosla, jer sam na ovom sajtu za mnogo manje para uzimala bruka dobre krpice i to od devojaka sa mnogo manje pozitivnih, a na kraju krajeva, morala je da naglasi kakav je prsluk, jer preradjivan prsluk ne znaci nenosiv...
2015 12 12
I vidi se kada se ode na njen oglas za prsluk, da su ove mane namerno sakrivene...
2015 12 12
A opravdala se time da njene radnice slikaju, a ne ona [:sokiran]
2015 12 12
Ovo nije preradjivano, ovo je nesto cerupano, pa ostavljeno i mesto mu je u kanti za djubre. Uvredila bih se i da mi je stiglo kao poklon, a kamoli da TO jos i platim.
2015 12 12
Po meni nije opravdanje sto je neko drugi slikao, nego njeno priznanje da nije u toku sa realnim stanjem predmeta koji ti je poslala i naplatila. Bilo bi ok s njene str. da ti vrati pare.
2015 12 12
Eto, znaci luda nisam... Ja jos rekoh ajde mozda preterujem, ali to i da odnesem kod krojacice da obradi dzaba kad iznutra se linja kao macka... I brate, vidi se kad se obuce da je neka prostirka koja je isecena u obliku prsluka
2015 12 12
pa zašto ona nije ocenjena? tako se svi plaše "osvetničke" negativne i onda ima članica sa po 100,200 pozitivnih, a od toga nije skoro ništa zaslužila. i tako one pravo malo bogatstvo, a ostali mogu da se slikaju... tačnije, da slikaju njihov nered. [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2015 12 12
Ocenila sam je... Nisam stigla ranije jer sam morala da uspavam dete... A i prvo sam htela da pitam ostale clanice jesam li u pravu, ne zelim da budem nepravedna... U medjuvremenu me je gospodja jos vise uvredila sa predlogom da joj ja doplatim za bolji prsluk... I sa komentarom da ona ima i prsluke od 100-500 evra, sta god to znacilo. Muka mi je od takvih sto umisljaju da su dame i da znaju sta je luksuz i bogatstvo. "Damo"ja sam imala puno novca i nisam imala ni dinara, pa sam opet veca dama od tebe [:isfrustriran]
2015 12 12
Inace, ima ona vec jednu negativnu, koju nisam videla jer je na tamo nekoj strani, a stoji da je 100 posto pozitivna, samo ne znam zasto. to nije sto posto
2015 12 12
Hvala vam puno na savetima, zaista mi nije do tih 700 dinara koliko do bezobrazluka pod izgovorom da je ona neko i nesto. Pih, bitne mi osobe... Najvise mi je zao sto sam taj dan odzeparena i sve sto mi je novca ostalo u kuci sam dala na tih par dogovorenih porudzbina, a ostale nisam mogla da ispostujem. Mogla sam kupiti od neke od tih devojaka sa kojima sam se dogovarala, a ne da dam prevarantu novac
2015 12 12
Katastrofa... A rešenje koje ti je ponudila je još strašnije. [:besan] Ko zna koliko je ovakvih predmeta poslala. Nove članice često kupuju od tih "Najakativnijnih korisnika" i one se sigurno ne bi usudile da ostave negativne utisak. [:vrtoglav] I zar nije zabranjeno prodavati predmete iz prodavnice?! ?! ?! ?! [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2015 12 12
Upravo to [:osmeh] Ali koliko tih preprodavaca ima ovde kojima se gleda kroz prste jer su zaista fer i korektni... A ona to nije zasluzila.
2015 12 12
Aaaaaauuuuuu.....evo gledam slike one jambolije i prvo mi pade na pamet ukrasni jastuk koji je moja baba kupila 80ih! [:smejuljitise] Strašno! Ja ne mogu da verujem šta neke ovde prodaju! Izvini, ali za 700din na ovom sajtu možeš da kupiš prelepe, očuvane stvari tako da na njenom mestu ne bih uopšte potcenila tih 700din koliko je koštalo ovo nešto što se osipa [:isfrustriran]
2015 12 12
1 2 3 4 5 6 ... 17