Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne znam sta da mislim :D

Posavejtujte me sta da radim ako mi ne stigne torba.
2014 02 04
Meni jos i bilo krivo,jer sam mislila da sam je uvredila pa sam joj se jos i izvinjavala.Naravno,nije me udostojila nikakvog odgovora
2014 02 04
Stvarno bi sve devojke trebale da se ukljuce u ovo-mislim na one koje su kupile od nje.Mozda ipak nije prevarant,ajde neko neka nas demantuje
2014 02 04
Igica53, idi u postu i vidi je l' mozes da povuces novac. Cula sam da je jedna devojka uspela tako, jer je isto uplatila prevarantu i sva sreca ta doticna nije podigla odmah novac. Tako da ces i ti moci, ako nije vec bila u posti.
2014 02 04
Ja sam jos juce ujutru uplatila,sigurno je podigla
2014 02 04
Sad sam pogledala na postinom sajtu,podigla je juce novac u 5 popodne,broj poste 14000-znaci Valjevo
2014 02 04
Meni , naravno, nista nije stiglo.. Tako da- prevarant.
2014 02 04
jao pa ima neka poznata prevarantkinja iz valjeva [:vrtoglav]
2014 02 04
Javila mi se clanica Hafuda iz Valjeva i kaze da je to neka njena drugarica koja cak koristi i njeno ime (meni dala ime Andrea Djekic).Kada sam je pitala kako je mogla da podigne novac na tudje ime kaze da ima puno drugarica postara.Ne znam,stvarno nemam reci.Ceo dan me boli glava
2014 02 04
Ajaaaao,o njoj se pisalo vec nekoliko puta,ja licno sam procitala...
2014 02 04
Ako mozes nadji te teme pa postavi ovde.
2014 02 04
Auf davno je bilo ali pogledacu
2014 02 04
uglavnom,ta hafuda se javila da je kontaktirala tu angle da menjaju i kao navodno ne znajuci da je ona,angel ostavi hafudine podatke (andrea djekic iz valjeva),ova je nju optuzila za kradju podataka itd ali ova za to nije napisala temu vec je u okviru neke zato ne mogu da se setim..........onda su devojke komentarisale kakva je slucajnost od svih clanica da je ona naletela nju da se menja,i da je prevarant....ne znam sta bih rekkla.......
2014 02 04
Izgleda da su sve one povezane i rade zajedno.
2014 02 04
Evo me opet.. Nisi me ukapirala.. Stvar je u tome sto mi nisu drugarice postari :P nego postari znaju ko su moje drugarice i da su bezbroj puta dizale paket umesto mene.. E sada pitala sam Milicu koja je najcesce dizala kune mi se u sve da nije ona to radila.. Jedino da mi kazete ako je uzela neke stvari pa da vidim da li nosi.. -.- Isla sam u sup od tog posla nema nista -.- Rekli su mi kao vas niko nije pokrao jel tako? Nemas dokaz da je kradja indetiteta.. Ja kazem imam i prikupicu da se predstavlja kao ja.. Oni su rekli to moze da traje i do godinu dana ta procedura .. Ja sam onda rekla dovidjenja .. Zaista ne znam nacin kako da saznam Pitala sam dva postara od njih 10 oni nisu davali pakete na moje ime ili se bar ne secaju.. Sta da probam jos ? O mooooj Bozeee.. Ako budete imali takve drugarice javite mi kako da im ocitam bukvicu -.- -.- oO
2014 02 04
1 2 3 4 5 6 7 ... 13