Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pukao mi je film vise od ovakvih stvari! Ne znam kad cu nauciti.

liliNS od liliNS , pre 13 dana, 19:06 I ako moze blaga korekcija cene na kolicinu koju uzimam? Snooki , pre 12 dana, 06:52 Rezervacije ne radim jer sam par puta dozivela da nekom izadjem u susret neko drugi pita za tu stvar, i na kraju je ne prodam zbog neozbiljnosti onog koji je rezervisao. A i vidim da nemate pozitivnih utisaka. Ali posto vidim da smo sugradjake izacicu u susret. :-) sto se tice cene ja obicno spustim za iznos postarine, pa ona bude besplatna znaci oko 200-250 din. Dakle sada cu vam spakovati i ostaviti sa strane do srede ...sve ukupno= 2500 - popust na postarinu (250) = 2250 ja cu vam sada spakovati ovih pet stvari kao i mali pokloncic i ocekujem da cuvam do srede. Nadam se uspesnoj saradnji [:poljubac] liliNS , pre 11 dana, 23:12 IZ NOVOG SADA SAM, DA LI POSTOJI MOGUCNOST DA SE LICNO PREUZME ROBA? MOZEMO U PONEDELJAK DA SE VIDIMO I ZAVRSIMO TRGOVINU? liliNS , pre 11 dana, 23:13 mOLILA BIH AKO NIJE PROBLEM BROJ TELEFONA DA SE KONKRETNO DOGOVORIMO SIGURNO UZIMAM STVARCICE Snooki , pre 11 dana, 08:50 moze u ponedeljak, slobodna sam tek od 17h...doci cete na adresu ************* i ja cu sici ispred da vam dam garderobu [:osmeh] liliNS , pre 10 dana, 01:14 Nisam u gradu u ponedeljak (posizela sam), dolazim te u cetvrtak, mozemo tada ? Snooki , pre 10 dana, 08:38 Mislim da necemo moci, jer ja od utorka nisam tu najverovatnije. Zamoli da neko preuzme umesto tebe (drugarica, sestra..) jer su rekli da ce se u ponedeljak smiriti ovo vreme, pa ukoliko stvarno bude tako od utorka necu biti u gradu [:osmeh] liliNS , pre 10 dana, 11:29 Zamolila sam drugaricu, da li mozete da se vidite kod merkatora posto nije iz NS pa da neluta ( please) bila bih vam zahvalna, a u buduce cu gledati da ja licno dodjem na vasu adresu?
2014 02 11
Snooki , pre 10 dana, 12:14 u redu moze...posle 17h mi odgovara kad god je slobodna, pre toga imam obaveze [:osmeh] liliNS , pre 9 dana, 11:33 dogovoreno u 18h. samo broj tel da se cujete? Snooki , pre 9 dana, 11:47 06*/***-**-** liliNS , pre 9 dana, 11:50 Znaci u 18h kod merkatora, hvala vam sto ste mi izasli u susret, gledacu da u buduce dolazim na vasu adresu Snooki , pre 9 dana, 11:54 bicu tamo u 18h [:osmeh] Snooki , pre 9 dana, 15:19 Sve vam je spakovano...dacete mi broj osobe koja ce me sacekati tamo, u slucaju ako ne uspemo da se nadjemo da je pozovem [:osmeh] liliNS , pre 8 dana, 19:53 zvala sam vas na telefon, nemoze drugarica navodno ima predavanja ceo dan( posizela sam) , nstavite da prodajete a kad dodjem u grad ako nebudu prodate stvarcice javicu vam se. Izvinite jos jednom. Snooki , pre 2 dana, 20:01 tu sam sledece nedelje...koji dan vam odgovara? [:osmeh] Snooki , pre 4 sata poslala sam vam pre dva dana poruku, vidim da ulazite a nista mi ne odgovarate za ovu nedelju. Danas je utorak u gradu sam od 17h, suta sam ceo dan tu odgovaralo bi mi da se vidimo sutra, u cetvrtak sam slobodna do 16h, pa opet od 19h...i u petak sam slobodna do 17h javite mi da bih znala, sve je spakovano i pripremljeno jos kad smo se dogovorile...
2014 02 11
a onlajn je non stop. [:besan]
2014 02 11
a da pre toga me je zvala da kaze da uzima sigurno i da joj sacuvam...
2014 02 11
Meni je na sajtu kupi do jedna gospodja narucila krzno.. Rekla sam ioj da moze zamo uz prethodnh uplatu ali ona mi je objasnila da ne moze da ceka red, da joj posaljem pouzecem.. vidim starija gospodja i posaljem. Danas mi se vraca pakef PISE DA JE ODBIJEN i vrayio se isti dan kada je u ns i stigao.. odmah poslat nazad.. Dva sata me je davkla na telefon kako nije ona odnila njoj nije ni stigao jos ga je jurila po postama.. Menne je to kostalo 500 din pptarine i 200 din provizije ali ona ne vidi zasto ja da joj dajem negativnu jernona nije kriba sto joj paket nije urucen.. Ima li neko ovakvih iskustava? Izvini sto sam se ubacila snooki da ne otvaram novu temu (posizela sam ) :D
2014 02 11
A to sa cubanjen i rezervacijama.. normna stvar.. lepo objasnis zamolis da re ne ispali i one opet bez imalo syida te ispale i odbiju sa nekim razlohom ne daj Boze kakbim.. Ja sam oguglala na to.. prosto narod jw sljam i tako..
2014 02 11
Das zadnji rok za preuzimanje stvari ako ne dodje do saradnje vrati stvari u prodaju....nazalost stres u ovom poslu je neizbezan saradjujemo sa ljudima, a 100 ljudi 100 cudi...Ne nerviraj se [:poljubac]
2014 02 11
Vracanje paketa je izgleda jako normalna stvar, koliko primetih. Po meni cist bezobrazluk. Rezervacije eventualno dan, dva i dovidjenja, ni to se ne isplati.
2014 02 11
hahahhaha Andjela me je nasmejala sa ovim (posizela sam ) :-D e ne znam stvarno jel tesko napisati ODUSTALA SAM nego jos pre 5 dana zove na fon uzimam sigurno...i danas posaljem non stop je tu i kulira...strasnooo [:sokiran]
2014 02 11
Xaaxxxxaxaxa.. i sad zovem gospodju i kaze mi Meni negativna ocena nista ne znaci mene vresja sto nemate poverenja u mene, ja nisam navikla da tako razgovaraju sa mnom... O.o pukoooooooooooooooh zbog arogantne guske :D
2014 02 11
Joj, ja sam jednom zbog takve ispale dala neutralnu, napisala zbog čega, ali jeste, to ume da naljuti čoveka. Od tada rezervacija može, ali samo 24h ili nek ti uplati, pa nek onda dođe da preuzme kad god joj odgovara od nedelje koji dan... baš sam rezignirana koliko ovde ima neozbiljnih članica.
2014 02 11