Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Striet (za strije )-Saljic iskustva?

Danas sam kupila Striet- Saljic , zanimaju me vasa iskustva? Koliko dugo bi trebao da se koristi da bi se videle neke promene? [:sokiran]
2014 02 15
Za već postojeće strije ne znam, nisam pokušavala, ali za sprečavanje strija u trudnoći je zakon! Dve trudnoće u dve godine, sa 56 na 72 kg, krupne bebe i veeeliki stomak a nijedna strija. U prvoj trudnoći sam bila dokona pa sam mazala svako veče, u drugoj možda dva-tri puta nedeljno, ali rezultat je isti - ni jedne jedine! Doduše, nastavila sam da mažem i dok mi porodiljski stomak nije nestao.
2014 02 15
Ako su se vec pojavile tesko da mogu kremom da se sklone, a sto se prevencije tice bitnije je samo mazanje ( masaza) moze i obicno maslinovo ulje
2014 02 15
Za vec postojece jedino hemijski piling tj izjednacavanje pigmentacije koze
2014 02 15
Postojece se uklanjaju samo laserski, kremama nikako. Ja sam posle nekog vremena na njih oguglala, a inace ti sve zavisi od vlaznosti, tj. rastegljivosti tvoje koze, ne od krema. Meni se desilo da sam pre trudnoce bila jako zategnuta, nisam znala ni sta je celulit, i onda.... :)Ako ti je koza sa predispozicijom da pukne, ona ce puci, kremom mozes samo malo ublaziti.
2014 02 15
Meni nije pomogao [:tuzan]
2014 02 15
Ja nisam trudna , ali imam puno strija. Cula sam da striet pomaze da se ublaze te strije pa me je zato zanimalo koliko bi vremenski trebala da ga koristim. Hvala u svakom slucaju [:osmeh]
2014 02 15
Pretpostavljam i da si jako mlada...iskuliraj ih, probaj. [:osmeh]
2014 02 15
Jesam , vredi pokusati. [:osmeh]
2014 02 15
Ne smete se pregojiti u trudnoci.Pod pritiskom masnoce iznutra , vezivno tkivo popusta i ispada masnoca u vidu jastucica, kao narandzina kora ili celulit, a moze i da puca, kao strije.Sto manje se gojite, a mazite se kremom od nevena.Mozete je same napraviti.Kuvaju se cvetovi nevena u svinjskoj masti.Procedi i sipaj u staklene teglice.Drzi na hladnom.To je ista ona krema koja se pravi protiv hemoroida.Sprecava pucanje krvnih sudova i puknuti k.s.zaceljuju.Pomogla je i vrlo teskim slucajevima.Poljubac za sve.:)***
2014 02 15
Zaboravih reci da moras piti PUNO VODE.Pijenje vode je stvar treninga.Pocni po malo vise i sve povecavaj.Svoju flasu nosi sa sobom jer ces se lakse setiti.Zato volim novu modu, da vidim flasice u rukama u setnji.Ali muskarci na zalost zaostaju.Kao piju samo na treninzima ili jos gore uopste ne piju, jer ,,sad sam popio jelen,,! Hik, pozdrav!
2014 02 17
Ja sam u tripu da mi striet pomaze kod onih koje vec imam. Cini mi se da se manje primecuju, inace moj problem je dno kicme.
2014 03 20
Ja sam pocela da ga koristim pre mesec dana i nije mi nesto pomogao mada se trudim jer su pocele da mi izlaze napred na stomaku a tek sam 5 mesec i stomak jos nije ni poceo da mi raste i pritom sam dodala mozda samo 2 kg,nastavicu da ga koristim ili cu naruciti neki drugi preparat. 8-)
2016 07 25
+1 Revamin Stretch Mark - nplink.net/ebnmegh1 Kupio, probao i mogu reci da deluje i da na kratko zivot deluje savrseno!
2024 04 08