Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

potkožne bubuljice - imate li savet?

Ćao svima! Imam 22 godine i u poslednjih par godina sve gori problem sa bubuljicama na licu - posebno potkožnim.. U pubertetu gotovo da ih nisam imala, ali zato sada ne mogu da ih se otarasim.. zanima me da li neka od vas ima neki predlog šta bih mogla da koristim kada se već pojave, pošto svakodnevno čišćenje lica i mazanje svim i svačim, izgleda da mi ne pomaže.. Evo prekjuče mi se pojavilo čak 5 novih :( [:plakati]
2014 02 25
Aktivni kiseonik (imas ga u apotekama i Lilly-ju, kosta oko 500din), i nikako agresivno ciscenje svim i svacim, najobicniji dove sapun (ili cak Sebamed, to ti je kao :sapun bez sapuna" posebno imas za osetljivu kozu), i neka blaga krema sa kamilicom, meni je ova super [slika:60c586db-bdd7-4be5-a64e-cf9f8a0b6a16] Menjaj jastucnice sto cesce i brisi mobilni telefon alkoholom kad god se setis. Ako ni to ne pomogne- pravac dermatolog. [:poljubac]
2014 02 25
Bilo koja penicilinska mast ;) nista vise ti nije potrebno.
2014 02 25
Hvala vam svima na savetima :) probaću sa tim aktivnim kiseonikom, nadam se da će pomoći :)
2014 02 25
Samo prati uputstvo za upotrebu kako se koristi za problematicnu kozu, ili ako ne pise na njemu (posto imaju 2 vrste, Oxygen- na njemu pise i cini mi se da je bolji i Akvabent- na njemu ne pise) potrazi na forumima po netu, a ako i tu ne nadjes javi mi se u inbox. [:lepota] [:poljubac]
2014 02 25