Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zamislite sta mi je uradila!

Narucila je devojka od mene torbu koj kosta 1200 dinara. Posto je u velikoj guzvi i mnogo radi zamolila me da joj posaljem postekspresom ili beksom, jer je zaboga odusevljena torbom, i nikako ne zeli da ostane bez nje. I ja, spakujem torbu, posaljem beksom, posto deru, to sa otkupninom i provizijom, izadje 1540, ja je pitam i ona kaze nema problema, salji, i ja lepo posaljem. Pustim joj poruku sutra da je pitam da li je torba stigla i kako je zadovoljna, kad ona odgovara: Vracena je torba, nisam htela da je preuzmem, zao mi je ali odlucila sam da odustanem od kupovine." I STA JA SADA DA RADIM?! Kako mogu i dalje da imam poverenje u ljude? [:plakati]
2014 03 23
"I ja, spakujem torbu, posaljem beksom, posto deru, to sa otkupninom i provizijom, izadje 1540" ... Ne kontam...poslala si bexom zato sto deru ? ...
2014 03 23
Znaci ponovo , bezobrazluk pojedinih clanica . Imas dokaze da si ti tvoj posao odradila profesionalnoi ljudski . Doticnoj daj negativan utisak , Dokaze i prepisku ne bacaj za slucaj da se na tebe obrusi kao kondor . Link doticne postavi ovde da bi i mi ostali posteni znali koja jee ta .
2014 03 23
trazi uplatu postarine unapred i neces imati problema ja tako obicno radim i nema vise vracanje paketa
2014 03 23
Moj savet ti jeposto imas dosta pozitivnih ocena,a da nebi dolazila vise u tu situaciju zahtevaj prvo uplatu na racun ili post net.Ili bar pola iznosa tako,a pola pri preuzimanju.
2014 03 23
p.s. ima svakakvih...meni je vec par njih odustalo,ali pre nego sto sam poslala (sreca) ,ali nije lepo to sto mi UOPSTE nisu javili da ne zele tu stvar ,nego jednostavno ne odgovaraju vise na moja pitanja itd.. uzas kakvih ima.i da,ostavi link obavezno ...
2014 03 23
Ovde ocene nisu bas neko merilo , imamo clanice koje imaju dva profila i vise pa samoj sebi ostavljaju utiske . Ovde se oslanjas na predosecaj oce , nece ikako ce sve proci . Retko kojoj clanici saljem robu bez predhodne uplate to je mje pravilo na ovom sajtu .Na ostalima opet kako za koga Ja recmo nigde nemam ni jedan negativan utisak i stvarno nisam imala problema bilo da je kupovinaili zamena . Isto sam primetila da pojedine clanica na nekim sajtovima imaju po koji negativan a zato ovde samo pozitivne . Ali ovde je lako dobiti i jedno i drugo nekad dovoljno samo da kazes hvala.
2014 03 23
Beksom, jer u posti nemaju ambalazu, a njoj je toliko stalo do torbe, da nije bitno sto u beksu deru, rekla je SALJI! U tom konteksu je trebala da bude recenica. Besna sam pa pisem malo nepovezano.
2014 03 23
Ma ja sam debil! Retard! A devojka nema nijedan utisak, nova je!
2014 03 23
Bez obzira ko je , ostavi negativnu i pusti link u temi da bi i ostali znali . Moze da bude nova a moze da bude i neko sanekog drugog naloga pa te cisto zeza ii je opajdaca neka ogorcena . Meni tastatura ne radi dobro pa zbog toga bas brljam .
2014 03 23
Hocu, sad kucam sa moba pa ne mogu (ne umem) da iskopiram link. A da pitam jos nesto, ona je sa mnom stupila u kontakt preko krpica pre 20-ak dana, prvo smo tu ugovarale kupoprodaju pa posle je krenulo dopisivanje i dogovaranje preko moba, pa me zanima sta mislite, da li cu morati da menjam broj moba? [:sokiran] Sve cu iskopirati da citate i cudite se cudom, samo kad predjem na komp.
2014 03 23
Ne sto bi mernjala broj mobilnog ,meni broj stalno stoji na profilu i svima je vidljiv i taj isti koristim na svim drugim sajtovima gde prodajem . Desavalo mi se zena zove , dogovorimo se kupi i bez kuckanja u porukama na krpicama
2014 03 23
Uh,ala bi ja da mogu takvima tresnula šamarčinu,negativna ne može da me smiri... [:besan]
2014 03 23
Ma ja bih joj vrat zavrnula... kakvih ljudi ima ...
2014 03 23