Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nepijatno iskusto-upozorenje ostalim clanicama

Napravih nalog na sajtu i vidim prodaje se figaro,kontaktiram clanicu Happydays dogovorimo se oko svega ali ona prethodno zeli da joj se novac uplati PostNet-om jer nemam nijedan utisak.Uradila sam to zasto da ne,vidim ima pozitivne ocene a ni meni nije u cilju da nekoga prevarim.Uplatila novac ona mi navodno poslala ali figara nema vec dve nedelje kontaktiram je preko poruka na sajtu ona mi rece da je paket vracen stigao je ali ga niko nije podigao.Pobogu suluda ideja zasto ne bih podigla nesto sto sam platila?Ona mi rece da njoj paket nije vracen da se izgubio,ja joj na to odgovorim da paket kad se izgubi zali se,zatim ona je bolesna ne moze trenutno da ode da poste ici ce za par dana.Okej shvatim i to sacekam ja i tih par dana medjutim od toga nista kaze ceka neki papir kao potvrdu da je paket vracen,ajde ja da sacekam i to posle 3 dana papir jos nije stigao.Od tada saljem poruke od je ni traga ni glasa uloguje se i ne odgovori.Proslo je vec skoro 2 meseca od kada je ona poslala paket a ja zaista ne znam zasto sam toliko cekala da ovo napisem...
2014 03 31
Mozes samo da joj ostavis negativan utisak, tj i moras da joj ostavis taj utisak, da bi ostale clanice videle pre saradnje sa tom clanicom.
2014 03 31
Krajnje bezobrazno. Trebala si mnogo ranije da to objavis. Posalji poruu i zatrazi svoj novac nazad, ukoliko ne odg, nazalost, oproti se od novca, lepo ostavis negativnu ocenu, da to bude upozorenje svim ostalim clanicama.
2014 03 31
Au, prevaranti nikako da odustanu -.-
2014 03 31
Proveri na koji nacin je poslala... Ako je Postexpres, neka ti da br posiljke, pa da vidis i sama. Ako je neki drugi vid paketa, onda mora ona da pise poternicu.. i trazi odstetu, ali bi tebi svakako trebala da vrati novac... Ako ne zeli, kao sto to izgleda i jste slucaje, lupi negativnu...sta ces drugo..
2014 03 31
Vec sam joj dala negativnu,nisam to ocekivala od nekoga ko ima pozitivne utiske mada sad vidim ima svega.I nekako sam odlagala da joj dam tu negativnu ocekujuci da ce ispasti fer i korektna.. A na moju poruku da ako mi ne stigne figaro kroz para dana zelim novac nazad rekla je da ona ne vrsi povracaj novca..Tako da vec sam se oprostila od novca.Nije to velika suma uopste ali sramota je njena sto ovo radi zbog sitnog novca.. [:isfrustriran]
2014 03 31
Slala je preporuceno..Nikada nista nisam dobijala postom i ona mi samo rece saljem preporuceno uplati mi preko PostNet-a iznos za predmet i plus 80 za postarinu i ja rekoh Okej da bi na kraju rekla kada sam vec shvatila da od paketa nema nista:" Pa vi ste sami hteli da se salje preporuceno culi ste da se paketi izgube,nisam ja izgubila vec posta.."
2014 03 31
Sta ces.. [:tuzan]
2014 03 31
Ja cekam od nje Loreal primer vec ukupno 13 dana, trazila sam da ga dobijem pouzecem i nikako vise da mi stigne [:osmeh] Doduse javila se pre dva dana da me pita da li da ga ipak salje iako smo se sve dogovorile i bas me interesuje da li ce stici sutra
2014 03 31
Ja sam od Poste dobila desetostruku vrednost postarine, kada sam pre par meseci imala izgubljenu posiljku, ali sam cekala mesec dana da bi se to smatralo izgubljenom posiljkom, a onda je islo glatko, ali sam devojci poslala drugi paket iste sadrzine, a nezavisno od toga jurila povracaj novca.. Ali nisu svi takvi..
2014 03 31
Strasno! Svakavih ima... Nadam se da ce svi videti ovu temu,pa i doticna clanica... Hvala sto si nas upozorila ;)
2014 03 31
Da ona meni odgovori sve bi bilo drugacije da mi kaze e tako je i tako,imam strpljenja mnogo nego ja njoj posaljem poruku pre 18 dana pa pre 12 i ona se ne udostoji da odgovori pa zaista ne znam..Od 15.2 ona ceka listic za preuzimanje paketa nije joj palo na pamet da se zali da je paket izgubljen a i zasto bi dobila je novac to sto ja nisam dobila paket nije njena stvar [:isfrustriran]
2014 03 31
I ja se nadam da ce videti.. SanjaM99 nema na cemu :)
2014 03 31
slanje preporucene posiljke nije toliko sigurno,sigurnije je slati postexpresom nego kao preporuceno...Kod mene ne dozvoljavaju u posti slanje niceg osim pisama kao preporucene posiljke,zena koja radi na salteru mi je kazala da kad posaljem predmet kao preporuceno u slucaju da se zagubi,posta placa samo vrednost postarine nista vise....
2014 04 01
Ja nisam znala da je nesigurno vec rekoh da nisam nista ni slala ni dobijala preko poste,ona je meni samo rekla e saljem ti preporuceno uplati navedeni iznos i plus postarinu,i posle sam ja kriva jer sam ja navodno rekla e salji tako .. Ja koliko sam se raspitala posle toga posta placa 10 puta veci iznos od vrednosti postarine no nebitno niti cu to dobiti niti cu dobiti ono sto sam platila
2014 04 01
1 2