Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li Vam se ovo desavalo??

Ovde sam oko mesec dana i stvarno sam sve super saradnje imala, mozete i u utiscima da vidite i iskreno odusevila sam se da ima ovakav sajt da lepo funkcionise i onda sam se dogovorila sa nekom TANJICOM011 da se nadjemo da kupi od mene jaknicu, odgovoaralo joj je na Slaviji i ako sam na drugom delu grada htela sam da izadjem u susret, sve smo se fino dogovorile da bih ja juce po najvecem pljusku cekala 45min i slala poruke a da se ta osoba nije udostojila ni da mi javi da nece doci, a kamoli posle da mi odgovori na poruke. Ja sam razocarana strasno :(
2014 04 12
I meni se to desilo jednom prilikom, samo nisam gubila vreme da je cekam, cim nije odgovorila na poruku, otisla sam. Ostavi joj neutralnu ili negativnu da ostale clanice znaju sta mogu da ocekuju.
2014 04 12
Jao uzas,kakav bezobrazluk! Mogla je bar javiti da je mrzi da dodje zbog kise a ne tako da te ostavi da cekas. Ja ni decka ne bi cekala na kisi duze od 5 minuta a kamo li neku clanicu. :) [:osmeh] [:lepota]
2014 04 12
Iskreno ona nema ni jedan utisak i nikakve predmete i ja sam se premisljala da li da odem ali opet nekako mislila sam da ljudi nisu bas toliko bezobrazni i da nemaji nista od toga sto ce me ispaliti ali ocigledno ima, bas mi je strasno to. Tako da devojke moracemo i da pazimo kome cemo da prodajemo stvari, nazalost :)
2014 04 12
Katastrofa... Nisam imala takvo iskustvo hvala bogu Obavezno naznaci u utiscima da druge devojke tj clanice budu oprezne....
2014 04 12
meni se desilo da sam devojci dosla ispred zgrade, zvala je, cekala i ona nije sisla, nije se cak udostojila da posalje poruku :( a imala je vise pozitivnih utisaka...
2014 04 12
Stvarno strasno, uzasno je da znam da ima takvih ljudi koji bi to i koji su to uradili, stvarno mene bi bilo sramota.. :(
2014 04 12
anaziv i HaljineNS - zar je moguce da ljudi budu takvi 'neljudi' ? bas bzvz.... stvarno ne razumem takvo ponasanje.... a i bolje sto ne razumem...
2014 04 13
Nazalost je moguce, a sto je najgore mislim da ti ljudi ni ne osecaju grizu savest, jer da je i malo imaji ne bi to uradili.
2014 04 14
Slazem se, nazalost svakakvih ima :(
2014 04 14