Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kakav bezobrazluk

Narucim cipele od jedne clanice, jednom nosene, pri čemu je nagalašeno da nemaju apsolutno nikakvih oštećenja i kada su mi stigle bila sam šokirana. Levoj cipeli fali parče duž ivice i samim tim se i gornji deo cipele nagužvao i krenuo da se cepa. Kako sam ih platila 1300 din., + poštarinu oko 400, što smatram da nije malo, obratila sam se dotičnoj članici da mirno rešimo problem i ponudila joj ili da mi vrati novac, a ja njoj cipele ili da mi uplati 500 din., da probam da ih popravim kod obućara ako je to uopšte moguće. Dotična negira oštećenje, jer ih je navodno jednom nosila i još mi kaže pošto sam uslikala oštećenje da nije strašno. E pa strašno je, jer nisam to naručila. Nemoguće je da nije znala, jer je slikala cipele tako da se ne vidi strana gde je oštećenje. Baš sam pobesnela što me pravi budalom. Jednom prilikom sam poklonila jednoj članici Aldo cipele koje su bile u boljem stanju nego ove što sam ja dobila. Ovo mi se prvi put dešava i prvi put sam dala negativnu ocenu i baš sam besna [:isfrustriran] [:besan] [:besan] [:besan]
2014 04 27
ZA 1300+400=1700 SI MOGLA KUPITI NOVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] JA BI JOJ OTISLA DIREKT NA VRATA... [:isfrustriran] [:besan]
2014 04 27
Sajt je i onako pun prevaranata, nemoj to da te čudi više..ja sarađujem samo sa članicama koje imaju preko 20 utisaka, tj kupujem od članica sa preko 20 utisaka najmanje.. Mada nekad ti ni utisci ne garantuju da ćeš dobiti robu kakvu si mislila da hoćeš :)
2014 04 27
Koja je ta clanica ? postavi link javno da bi i mi ostali znali koga da izbegavamo,
2014 04 27
UZAS!!! Duso nemoj da se nerviras ali preduzmi nesto OBAVEZNO [:uplasen]
2014 04 27
jelena96 - ni ovde dotična nije uslikala cizme gde je ostecenje. Ufffff stvarno me nervira takvo ponasanje, a naročito kada se prave blesavi. Ova meni reče nije strašno, pa ko je tu lud [:vrtoglav]. I još mi kaže, da joj je mnogo da mi za to skine cenu. Ne da necu da ih nosim, nego ću da ih bacim u kantu. [:isfrustriran]
2014 04 27
Nije bitna cena.. Imaju obicaj da kazu - sta si ocekivala za te pare i sl. Cipele moraju odgovarati opisu bez obzira da li su 200 ili 1200 din. i tacka.
2014 04 27
Kad vidite oglas koji ne daje potpunu informaciju o predmetu uvek pre kupovine i razmene trazite dodatne slike i informacije. Kojim slucajem da vam ne izadju u susret na vas zahtev, to vam je alarm da nesto nije kako treba i da ne treba da saradjujete.
2014 04 27
Slazem se, ali u ovom slucaju cena uopšte nije mala, pa taman da su koštale 5000 din., a nisu. Kada stvar izadje iz prodavnice, čak i sa etiketom, ona više ne vredi onoliko koliko je prvobitno koštala, a da ne pričam o nošenim cipelama. U svakom sluačju ovde se završava moja kupovina, što se tiče obuće.
2014 04 27
slučaju
2014 04 27
Meni kaze to nista nije bilo,pa nemnije bilo nego sam ih ja udarala ujutru da ih unistim [:isfrustriran]
2014 04 27
Ahahaha, i ja sam verovatno, čim sam otvorila paket. Jadno i bedno, ali to su prevaranti. Svaka škola se plaća. Od sada ćemo kao što kaže Petra011 tražiti dodatne slike i valjda neće biti problema.
2014 04 27
Ima nas dosta sto volimo da cepamo haha
2014 04 27