> Andjelinooo:
> Iz kog razloga se žene javljaju da razmenjuju stvari, a kada se javis kazu "pa pise u opisu profila da ne radim razmene"?
> Zašto? 😅😁
Da, I ovde se uporno javljaju za razmenu , a dešavalo mi se da pustim por i da kažu too nije za razmenu. Onda naglasite sta menjate, a ne uporno stoji "JA", ili tipa✌ , a kad pitaš za razmenu,"samo za pojedine predmete"
> Andjelinooo:
> Iz kog razloga se žene javljaju da razmenjuju stvari, a kada se javis kazu "pa pise u opisu profila da ne radim razmene"?
> Zašto? 😅😁
Da, I ovde se uporno javljaju za razmenu , a dešavalo mi se da pustim por i da kažu too nije za razmenu. Onda naglasite sta menjate, a ne uporno stoji "JA", ili tipa✌ , a kad pitaš za razmenu,"samo za pojedine predmete"