JA SAM ZA RAZMENUUUU🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀
Ako Vas neko pita za razmenu, a Vi nista ne nadjete, ili niste za razmenu, ili neki deseti razloga zasto necete sa tom osobom razmenu... RECITE JOJ, JER NECE PRSTI DA VAM OTPADNU OD KUCANJA!!!
Nadjem cure ovde za razmenu, koje su se javile... ne umeju da kazu, ej nisam zainteresovana ili tako nesto. Bar kazi a ne da ceka neko. Sta osecaju se bitnijom tako, ne razumem.
P. S Nikada se ne javljam curama koje vec u profilu imaju napisano da na takve ne odgovaraju. 🤠
Poyyy
JA SAM ZA RAZMENUUUU🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀
Ako Vas neko pita za razmenu, a Vi nista ne nadjete, ili niste za razmenu, ili neki deseti razloga zasto necete sa tom osobom razmenu... RECITE JOJ, JER NECE PRSTI DA VAM OTPADNU OD KUCANJA!!!
Nadjem cure ovde za razmenu, koje su se javile... ne umeju da kazu, ej nisam zainteresovana ili tako nesto. Bar kazi a ne da ceka neko. Sta osecaju se bitnijom tako, ne razumem.
P. S Nikada se ne javljam curama koje vec u profilu imaju napisano da na takve ne odgovaraju. 🤠
Poyyy