> AlexCibu:
> JA SAM ZA RAZMENUUUU🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀
> Ako Vas neko pita za razmenu, a Vi nista ne nadjete, ili niste za razmenu, ili neki deseti razloga zasto necete sa tom osobom razmenu... RECITE JOJ, JER NECE PRSTI DA VAM OTPADNU OD KUCANJA!!!
> Nadjem cure ovde za razmenu, koje su se javile... ne umeju da kazu, ej nisam zainteresovana ili tako nesto. Bar kazi a ne da ceka neko. Sta osecaju se bitnijom tako, ne razumem.
> P. S Nikada se ne javljam curama koje vec u profilu imaju napisano da na takve ne odgovaraju. 🤠
> Poyyy
Retko ko odgovori. Cast izuzecima.
> AlexCibu:
> JA SAM ZA RAZMENUUUU🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀
> Ako Vas neko pita za razmenu, a Vi nista ne nadjete, ili niste za razmenu, ili neki deseti razloga zasto necete sa tom osobom razmenu... RECITE JOJ, JER NECE PRSTI DA VAM OTPADNU OD KUCANJA!!!
> Nadjem cure ovde za razmenu, koje su se javile... ne umeju da kazu, ej nisam zainteresovana ili tako nesto. Bar kazi a ne da ceka neko. Sta osecaju se bitnijom tako, ne razumem.
> P. S Nikada se ne javljam curama koje vec u profilu imaju napisano da na takve ne odgovaraju. 🤠
> Poyyy
Retko ko odgovori. Cast izuzecima.