Caoss, ja sam nova ovde, nisam postavljala slicice jos uvek. Zanima me da li ste mozda raspolozene za razmenu? Ako zelite, mozete baciti pogled na moju stranicu na insta, zove se kacita_krpice, pa ako vam nesto zapadne za oko, slobodno recite, ovde ili tamo 🥰
Caoss, ja sam nova ovde, nisam postavljala slicice jos uvek. Zanima me da li ste mozda raspolozene za razmenu? Ako zelite, mozete baciti pogled na moju stranicu na insta, zove se kacita_krpice, pa ako vam nesto zapadne za oko, slobodno recite, ovde ili tamo 🥰