> Aaanaaaa:
> Citam ovde ko radi razmenu. Pitam jednu clanicu za razmenu zimske jakne sa felerom, ona mi kaze radi samo prodaju, a ovde se javlja da radi razmene. Malo nepojmljivo. A ima i dosta clanica kojima je tesko da napisu "ne radim razmenu, cao".
> Treba mi razmena zimske jakne.😁
Imam ja zimksu jaknu
> Aaanaaaa:
> Citam ovde ko radi razmenu. Pitam jednu clanicu za razmenu zimske jakne sa felerom, ona mi kaze radi samo prodaju, a ovde se javlja da radi razmene. Malo nepojmljivo. A ima i dosta clanica kojima je tesko da napisu "ne radim razmenu, cao".
> Treba mi razmena zimske jakne.😁
Imam ja zimksu jaknu