Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Treba mi pomoc

Ovako, dogovorila sam se sa jednom devojkom za razmenu, ja njoj farmerice a ona meni muski duks. Trebale smo da posaljemo pre dva dana, ona mi kaze kako je poslala ali ja nisam stigla taj dan jer sam morala bebu da vodim kod lekara. Rekla sam joj da joj sutra saljem. Medjutim cekam ceo dan postara i cekam, nije bio, nema ni onog papira da podignem paket. Posaljem joj poruku da mi posalje br posiljke, nema da odg. Uvece joj opet pustim porku za br posiljke i da jj kazem da paket nije stigao i ona mi odg kako joj je kod drugarice priznanica, i da preporuceni paket stize nakon dan, dva i da ce ujutru da mi posalje br posiljke, Ulazila je jutros i nista. Ja joj paket nisam poslala ali me zanima vase misljenje da li uopste da saljem ili da sacekam da mi stigne, mada ja sumnjam da ce da stigne? A plus ima pozitivne ali nikad mi se ovo nije desilo. Sta da radim?
2014 06 18
Nemoj slati dok tebi ne bude stigao njen paket..to ti je moj savet...
2014 06 18
Slazem se sa Fantasy,sto je sigurno,sigurno je. [:lepota]
2014 06 18
Ali ne razumem je stvarno, ima pozitivne a ovako se ponasa.
2014 06 18
E pa hvala na savetu, pa ako joj se vrati paket sta da joj radim, tj ako uopste posstoji paket [:besan]
2014 06 18
Nece se vratiti, moze on 5 dana da stoji u posti. Pa odes u postu da proveris da li je mozda stigao..
2014 06 18
Ja sam poslala paket pre dve nedelje, devojci je sutradan stigao, meni jos uvek nije.... Imam broj posiljke, sada pokusavamo da ga nadjemo, po pracenju pise da je u Subotici, ali u mojoj posti nije bio, verovatno ga je neko "uzeo".
2014 06 18
Pa proverila bih ja da imam br posiljke ali nije zelela da mi posalje.Ma strasno sta rade i u posti. 0
2014 06 18