Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Da li je neko imao ovaj problem sa jezikom ?! :O Molim za pomoc

Mozda i gresim, ali zadnja 3 dana sam uocila promene na mom jeziku i grlu. Na dnu jezika kao da imam neke malo naduvane crvene "plihove". Ponekad me i malo gusi... Da li je imao nekad neko to ? :O
2014 06 19
alergija, bar se kod mene tako ispoljava... ovih dana pogotovo, davi me lipa [:tuzan]
2014 06 19
Imam ih ja, i bila sam da radim analize, briseve i slično,bila sam ikod specijaliste za bolesti usne duplje.. Meni su se izrazile dok sam pila baš kiselu limunadu, isto su me gušile, i peckale, doktor je rekao da nije ništa da su to papile koje normalno postoje na jeziku samo su se meni uvećale verovatno jer u grlu imam bakterije koje su postale rezistentne na lekove...
2014 06 19
Jaooo! Da znas da si u pravu. Ovih dana sam se opasno gusila, nisam mogla vazduh da uzimam, na inhaliranje sam bila. Radila sve moguce dijagnoze, i zdrava sam kao niko. Radila sam i alergo test. Sve mi je bilo pozitivni, ali mi je lekarka rekla da sam alergicna na polen. o.O I sad odjednom mi se pojavilo ovo na jeziku. Uplasila da nije neka bolest ili sta vec :(
2014 06 19
Ja pijem trenutno lek GALITIFEN. Mozda i zbog njega, ne znam.
2014 06 19
Katarina, a kako mogu da "izlecim" ? :*
2014 06 19
polen davi, mene svrbi i nos, i usi, i nepce i grlo, katasrofa... od malih nogu se patim... sad pijem presing po potrebi.... ne znam sta sve nisam pila, ovo mi sad odgovara... probaj!
2014 06 19
Ja sam cula da jedan sirup NANU cini mi se, da mnogo9 pomaze. Pije se mozda 2-3 meseca, ali vise nikad neces da imas problema sa alergijom.Sto je i dokazano. Jeste malo skup, i retko ima gde da se kupi, ali vredi! Meni nije bas strasna ta alergija, ali opet.
2014 06 19
Takvi simptomi kod alergijskih reakcija se ispoljavaju i na koži.. To je takozvana koprivnjača koja može da izazove gušenje jer se plikovi pojavljuju kako na koži tako i na unutrašnjim organima, jeziku, ždrelu i jednjaku.. Koprivnjača retko izlazi na polen, češće se ispoljava kad se pojede nešto na šta si alergična.. Ovo što ja imam nije ozbiljno ali je nažalost neizlečivo, tj, ne pravi smetnje, splasnu vremenom, nekad se opet uvećaju ali nije strašno ..
2014 06 19
e to nisam probala, morala bih i to isprobati...
2014 06 19
Izgleda da mi preostaje samo lekar :(
2014 06 19
Nije ništa strašno, možda imaš neku alergijsku reakciju, ne mora da znači da je ovo, idi samo kod lekara opšte prakse i traži mu da ti da bris jezika da radiš i objasni mu zašto..
2014 06 19
Hvala vam :) <3
2014 06 19
Saznala sam sta je to. Nezeljno dejstvo od leka GALITIFEN :/
2014 06 19